نسخه جدید بزرگترین پرتال اینترنتی ایرانی : شروکس

D-emon

Member
نسخه جدید بزرگترین پرتال اینترنتی ایرانی : شروکس

نسخه جدید شبکه شروکس

- شروکس ( www.shorox.com )

- لوکوپ ( www.locop.com )

- فروتیس ( www.ferotis.com )

نسخه جدید سایت های بالا ارایه شد و آماده استفاده میباشند.

_________________________________________________________________-

کسانی که قصد همکاری و مدیریت سایت های بالا را دارند با ایمیل زیر تماس بگیرند :

[email protected]

موفق باشید

rasoooli

Member
اگر امكان داره يه كمي توضيح هم اضافه كن!

ببينم شما داري چيكار مي كنيم

D-emon

Member
شروکس یک پرتال اینترنتی که جنبه آموزشی و خدماتی داره مثل پرتال اینترنتی Yahoo

YTERROR

Active Member
شروکس یک پرتال اینترنتی که جنبه آموزشی و خدماتی داره مثل پرتال اینترنتی Yahoo

سلام چه خبر

بعنوان یک طراح از این همه وقت گزاشتن و صبر و حوصله تحسینت می کنم چون خدایش خیلی وقت می زاری

ولی به نظرم نسبت به وقتی که می زاری موفقیت بدست نیاوردی فکر کنم 2 سال یا بیشتر داری روی سایت کار می کنی :eek: ولی هنوز که هنوزه یکی مثل من جذب مطالب سایت نشدم

و بعنوان یک پیشنهاد و بزرگترین نقص کار تو اگ دسوت داشته بای از یک دوست بشنوی = کپی برداری مطالب و ..... و استفاده در سایته واسه همین زیاد افراد جذب نمی شن و آن چنانی که حقت باشه موفق نشدی در کار

بعنوان مثال : آموزشهای سایت یا استفاده از اسکریپتها و محیط های تکراری که هر کس واسه سایتش نصب می کنه و ضعف به روز رسانی بخشهای مهم سایت

و ارایه خدماتی که تکرار مکررات مثال : دوستیابی _ ردیدر اخبار _ سرگرمی ها ( فال حافظ ناقص و ..... ) نیازمندیها ( ناقص ) و ......

اگه می خوای موفق بشی سعی کن سرویس کم بدی ولی قوی باشه تا بازدید کننده جذب بشه

وگرنه مطمن باش هر کسی می تونه با وقت گزاشتن سرویسهای مختلف بده ولی وقتی سرویسی قوی نباشه سایتی هم موفق نمیشه بعنوان مثال فورم مجید آنلاین فقط یک فروم ساده ولی رنک 6 رو داره از 10 و یاهو با اون عظمتش فقط 9 داره از 10

و ایجاد سرویسهای متنوع به طور مثال : دوستیابی برای فارسی زبانها فقط کلوب و چند تا سایت دیگه فعالیت می کنند که موفق هستند یا نیازمندیها ایستگاه و ...... هستند و به نظرم نمیشه زیاد روی این جور چیزا مانور داد

امیدوارم با تجدید نظر در بعضی از فعالیتهات موفق تر بشی

موفق و پیروز باشید

D-emon

Member
سلام چه خبر

بعنوان یک طراح از این همه وقت گزاشتن و صبر و حوصله تحسینت می کنم چون خدایش خیلی وقت می...

مرسی از نظرت.
در جواب باید بگم، من فکر نمیکنم شروکس سایت نا موفقی هستش ... نه تنها شروکس، بقیه زیر مجموعه های شروکس

شروکس 10 ماه هست که فعالیت میکنه ( دامنه 2 ساله رجستر شده و سایت تا 1 سال اول بصورت انگلیسی بود ) و توی این مدت خیلی موفقیت ها کسب کردم و خیلی راضی هستم.

سایت لوکوپ فعلا یک ماه شروع به کار کرده و در یک ماه بالای 1600 کاربر فعال و آنلاین داره.

سایت بیشترین bishtarin.com هم همینطور

و فروتیس هم که تازه دیروز بالا اومده.

روی هم رفته کار ها خوب پیش میره و تشکر از نظرتون و مرسی که آرزوی موفقیت میکنید برای ما

با تشکر

در ضمن در طی 10 ماه رنکینگ شروکس 3/10 شده و تا زمانی که بشه 4 - 5 سالش مثل مجید آنلاین حتما بالای رنک 6 خواهد رفت.

persianebay

Active Member
سلام دوست من پرتال جالبی بود موفق باشی فقط این پورتال فارسی شده دیگه یا نوشته شده

alionline1366

Active Member
نه از اول بیسش مال خود بیژن بوده وبرنامه براش زیاد داره هنوز اول راهه

جدیدترین ارسال ها

بالا