نزدیک به 30 اسکریپت رایگان برای دانلود

نظرتون در مورد این مقاله چیه؟

• عالی بود

رای: 32 82.1%
  • بد بود

رای: 7 17.9%

• مجموع رای دهندگان
    39
وضعیت
موضوع بسته شده است.

seyed1385

Member
خيلي ممنون
لطفاً اگر از تمپليت asp.net مقاله و كتاب و يا مهمتر از همه سورس را داري برامون بزار
متشكرم

irlogo

Active Member
سلام ، این سایتو ببینین www.hostiran.net
با کلیک بر روی یک لینک بوسیله جاوا اسکریپت تو یه اینفرم دیگه صفحه لود میشه من اینو میخوام ، سپاسگزارم

she

New Member
در خواست جاوا اسکریپت

سلام . من یه سوال دارم . من یه جاوا اسکریپتی هست به اسم Mouse Bubbles رو که میخوام البته با این تفاوت که به جای یه شکل 2 یا 3 شکل از موس در بیاد . برای دیدن این اسکریپت میتونید این لینک رو ببینید .

http://javascript.internet.com/page-details/mouse-bubbles.html

اگه بتونید کمکم کنید ممنون میشم . آخه خودم از جاوا هیچی سر در نمی یارم . .... با تشکر . :cry::oops:

nevisande

Active Member
ميخواستم ببينم كه آيا تو دنياي asp مثل پي اچ پي پورتال و cms هست؟
اگه هست لطفا لينك چند تاشو بدين.

ahmadfani

Active Member
من منهای کشویی زیبا بصورت جاوا میخوام خواهشا هرکی میدونه برام کمک کنه

بله پورتال های داره که خیلی از PHP ها بهترن ولی شاید یه چیزی بالای 99 درصدشون پولی باشه !!!!
ولی تو ASP یک maxwebportal و تو asp.net هم dot net nuke هستش:
www.maxwebportal.com
www.dotnetnuke.com
البته اگه search کنی یه چند تایی دیگه هم پیدا می کنی. البته این دومی ماژول های خیلی زیادی برای دانلود داره و امنیتش هم خوبه و یه شرکت ایرانی هم فارسیش کرده و می فروشه که البته اگه پول هاست و دامین همراشو کسر کنی پورتال رایگان می افته:
www.aba2.com اینم ادرس سایت خود شرکت www.ie24.ir
PHP هم که همون فارسیشو می تونی free پیدا کنی ولی net. یه چیز دیگست ...

eAmin

Well-Known Member
بله پورتال های داره که خیلی از PHP ها بهترن ولی شاید یه چیزی بالای 99 درصدشون پولی باشه !!!!
ولی تو ASP یک maxwebportal و تو asp.net هم dot net nuke هستش:
www.maxwebportal.com
www.dotnetnuke.com
البته اگه search کنی یه چند تایی دیگه هم پیدا می کنی. البته این دومی ماژول های خیلی زیادی برای دانلود داره و امنیتش هم خوبه و یه شرکت ایرانی هم فارسیش کرده و می فروشه که البته اگه پول هاست و دامین همراشو کسر کنی پورتال رایگان می افته:
www.aba2.com اینم ادرس سایت خود شرکت www.ie24.ir
PHP هم که همون فارسیشو می تونی free پیدا کنی ولی net. یه چیز دیگست ...

سلام.

منم با شما موافقم .net حرف نداره.

slim developer

New Member
سلام عالی بود اما یه سوال برای اینکه اینا رو به aspx تبدیل کنیم چیکار میشه کرد . لطف می کنید زود جواب می دید .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا