نزدیک به 30 اسکریپت رایگان برای دانلود

نظرتون در مورد این مقاله چیه؟

• عالی بود

رای: 32 82.1%
  • بد بود

رای: 7 17.9%

• مجموع رای دهندگان
    39
وضعیت
موضوع بسته شده است.

shahzari

Member
کد background رو که میدونم . فکر کنم با همون table بتونم درستش کنم. به هرحال ممنون.

shahzari

Member
راستی من تو چارچوب اصلی سایت از table زیاد استفاده کردم. امکانش هست چندا tbale رو در یک table گذاشت؟

vahidmom

Member
آقایونی که در نظر سنجی بالا نظر بد بود رو دادند دلیلشو بگن تا من هم بدونم

hamedfardin

Member
وحيد جان ممنون ولي برنامه اي نيست كه من بتونم هر فرمي كه خواستم بسازم مثلا يه چيزي مثل قسمت كامنت دوني پرشين بلاگ...لطفا خبرم كن..منتظرم.ياحق

hamedfardin

Member
سلام وحيد جان...ببين من مي خوام يه چيزي مثل قسمت كامنتهاي پرشين بلاگ تو سايتم بذاارم...يعني يه صفحه اي كه بازديدكننده ها نظرشون رو بدن..و همون لحظه نظر خودشون رو هم ببينن....و البته منم هم قدرت پاك كردن بعضي نظرات رو داشته باشم...راستي در مورد اون سيستم نظر سنجي دستت درد نكنه ولي از كجا پسوورد بياريم..چجوري و تو كدوم صفحه بازديد كننده بايد پسوورد بسازه...ممنون يا حق

vahidmom

Member
در مورد یوزر نیم و پسورد توی یه فایل نوت پد با نام userpass هست ولی من اینجا میگم
یوزر نیم: vahidoffline پسورد:admin
در مورد اون کامنتدونی والا من فکر میکنم شاید چیزی شبیه دفتر یادبود به خای.من اسکریپتشو برات میزارم.
قابلیتهای این اسکریپت چیه:
1.نظرخواهی همراه با شکلک
2.ایجاد کدهای امنیتی به وسیله مدیر
3.فیلتر کردن کلمات زشت
4.صفحه بندی و دیدن صفحه ها
یوزر نیم و پسورد هم همون که بالا گفتم.
اگه این نبود و اگه اسکریپتی میخوای که بتونی در هر پستت نظرخواهی کنی به من بگو تا برات بزارم.
vahidoffline
پیدا کردن شماره تلفن در چت
دات تیکا کردن وبلاگ
دیدن تمامی سایت خواننده های ایرانی در لس آنجلس

vahidmom

Member
دانلود اسکریپ رایگان

دانلود کن

پیوست ها

• vahidoffline_guestbook_Access2002_ver 1.1.rar
    144.5 کیلوبایت · بازدیدها: 239

hamedfardin

Member
سلام وحيد جان..منظورم همون دومي هستش يعني چيزي كه بشه تو هر پست ازش استفاده كرد...راستي اين فايلها ئي كه با پسوند رار ميذاري رو چجوري بايد استفاده كرد....يا حق

hamedfardin

Member
وحيد جان انگاري نظر سنجيت يه فايل كم داره...يعني نمي توني نظر سنجي رو كه ساختي ببني...به سايت من بري مي فهمي...www.berooz.com\nazar\admin.htm در ضمن فكر كنم اين فايل رو نذاشتي configure_site_news.asp

vahidmom

Member
اگه دندون رو جیگر بزارین تموم فایلها در حال ترمیمه به همراهه 20 اسکریپت بدرد بخور دیگه

نزدیک یک هفته دیگه تو سایتم میزارم

راستی فایل رار هم مثله زیپه

mak

Member
آقا وحيد يك اسكريپت picture Gallery هم لطفا بزار. از همونهايي كه Next و Previous داره!

parsit

New Member
آقا وحید می تونی یه asp encoder برام پیدا کنی؟
کد های asp رو بگیره و encode کنه...

vahidmom

Member
finish topic

با سلام به تموم بر و بچ آقا مجید.آقایونی که از اینجا اسکریپت دانلود کردند و منتظر بقیه اسکریپتها بودند بالاخره وبلاگ منم راه افتاد.میتونین برید توش و اسکریپتهای دلخواهتونو دانلود کنین.اسم تموم اسکریپتها این تو اومده .ولی برای دانلود باید برید تو وبلاگم.راستی بقیه لینکها هم که تو صفحات قبلی بود به خاطر کپی رایت قدیمی برداشته شد.آقایونی که با اسکریپتها مشکل پیدا کردند و یا اگر کردید باید زیر همون پست مشکلات رو بگین تا به صورت کلی جواب داده بشه. این فقط به خاطر آماده نبود انجمنمه.

راستی یه مژده هم برای دوستاران انجمن دارم اونم اینه که اسکریپت انجمن مخصوص هاست رایگان در حال ترجمه شدن و بازسازی و به محض اینکه آماده شد اونو توی وبلاگ میزارم.
فعلا بای
راستی از قسمت محصولات هم دیدن کنید شاید خوشتنو بیاد.

www.vahidoffline.blogfa.com
اسکریپتهای دارای کنترل پنل
1.انجمن گفت و گو
2.خبرنامه
3.نظر سنجی
4.ثبت سایت و امتیاز دادن و نظر سنجی
5.ژورنال یا همان وبلاگ
6.اخبار نامه هفتگی
7.دفتر یادبود

کانترها
1.کانتر فارسی با نمایش روزانه و هفتگی و ماهانه و کل
2.کانتر مخفی
3.کانتر ساده نوشتاری 1
4.کانتر ساده نوشتاری 2
5.کانتر گرافیکی
6.کانتر افراد آنلاین در سایت گرافیکی
7.کانتر افراد آنلاین در سایت ساده

فرم های تماس
1.فرم تماس 1
2.فرم تماس 2
3.فرم تماس 3
4.فرم تماس 4

جست و جوگر دامنه
1.جست و جو گر دامنه 1
2.جست و جوگر دامنه 2

دفاتر یادبود
1.دفتر یادبود 1
2.دفتر یادبود 2

اتاق چت
1.اتاق چت ساده
2.اتاق چت پیشرفته

محافظ صفحه
1.محافظ صفحه با کلمه و رمز عبور
2.محافط صفحه با رمز عبور

دیگر اسکریپت ها
1.اضافه کردن سایت
2.آپلود فایل روی سرور
3.جست و جوگر کلمه در سایت

vahidmom

Member
اضافه شدن دو اسکریپت جدید در وبلاگ
انجمن گفت و گو مخصوص هاست رایگان
پوسته برای انجمن

amirlol

Well-Known Member
من نمی دونم این سوال رو تو چند جا و در چند زیر مجموعه بیان کردی
4 تاشو که خودم پیدا کردم

amoosibil

Member
فکر کنم يه کم زياد حساب کردي ! 4 جا نيست و 3 جاست، که اين يکي را هم پاک کردم. چون چيزي رو که ميخواستم پيدا کردم:

http://www.majidonline.com/page.php?page=content&op=cntshow&func=bottom&code=262
در ضمن، آدم وقتي دنبال چيزي ميگرده ، بايد همه جا رو زير و رو کنه ! من که اينجوري هستم. خدا رو شکر برو بچه هاي فعال هم گاهي وقتا حسابي حال ميدن. مثل خودت . البته متاسفانه من بعدا متوجه شدم که asp روي هاست Linux کار نميکنه.

به هر حال ممنون .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا