نرم افزار مورد استفاده در Visual Effects For Directors

alizap

Member
سلام،
خواستم بپرسم نرم افزار Matchmove مورد استفاده در مجموعه ی آموزشی Visual Effects For Directors از شرکت Hollywood Camera Work چیه؟

imoh3n

Member
سلام.
من Visual Effects For Directors رو ندیدم، اما اگه منظورت همون Matchmover باشه، یک نرم افزار Camera Tracking که به تازگی Autodesk خریده و تو ورژن جدید Maya 2010 بصورت پلاگین اضافه کرده.

اینجا میتونی هم مایا هم Matchmover دانلود کنی.

لینک دانلود

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام.
من visual effects for directors رو ندیدم، اما اگه منظورت همون matchmover باشه، یک نرم افزار camera tracking که به تازگی autodesk خریده و تو ورژن جدید maya 2010 بصورت پلاگین اضافه کرده.

اینجا میتونی هم مایا هم matchmover دانلود کنی.

لینک دانلود
سلام
واسه 3d max هم هست ؟

jangaleshab7770

Well-Known Member
سلام به همه
من نمیدونم که شرکت autodesk این نرم افزار رو خریده یا نه ولی میدونم که باخیلی از نرم افزارهای سه بعدی سازی مثل3D Studio Max SOFTIMAGE، LightWave 3D، Cinema 4D هم کار میکنه
اینم جدیدترین ورژنش :
موفق باشین
یا علی مدد

alizap

Member
اینجوری که معلومه خیلی قویه من با Boujou و PFtrack کار میکنم اما این لا مذهب خیلی قوی تره، تا ببینیم چی میشه...

imoh3n

Member
اکثر نرم افزارهای tracking خروجیشون یک دوربینه که معمولا واسه اکثر نرم افزارها هم خروجی دارن.
اما فعلا Autodesk این نرم افزارو واسه اولین بار برای Maya زده.
نرم افزارای Boujou یا pftrack هم کارشون خیلی خوبه، اما فعلا تنها نرم افزاری که بین شرکتهای حرفه ای خیلی ازش تعریف میکنن و میشه گفت کاربرای معمول زیاد ازش خبری ندارن، 3DEqualizer هستش که تو Siggraph امسال ورژن جدیدشو نمایش داده.
اگه خواستی یه مقداری بیشتر در موردش بدونی، میتونی این مقاله رو یه نگا بهش بندازی.

مقاله 3D Equalizer

جدیدترین ارسال ها

بالا