نرم افزار ریکاوری خوب

Maya Man

Active Member
آیا نرم افزاری هست که بشه برای ریکاوری ازش استفاده کرد و قابلیت تعیین دقیق فایل پاک شده و محل اون (مثلا My Documents) رو داشته باشه و دقت و کیفیت بالایی داشته باشه؟
حتی بعد از فرمت درایو و تعویض ویندوز.

the_king

مدیرکل انجمن
آیا نرم افزاری هست که بشه برای ریکاوری ازش استفاده کرد و قابلیت تعیین دقیق فایل پاک شده و محل اون (مثلا My Documents) رو داشته باشه و دقت و کیفیت بالایی داشته باشه؟
حتی بعد از فرمت درایو و تعویض ویندوز.

اگه یک بخشی از محتویات فایل طی مراحل فرمت کردن یا تعویض ویندوز یا نوشتن فایل های جدید یا ... با اطلاعات
دیگه ای بازنویسی شده باشه که هیچ ابزار بازیابی از نوع نرم افزاری نمی توانند آن بخش از دست رفته فایل را
بازیابی کنند و فایل بازیابی شده تخریب شده و معیوب خواهد بود. اما اگر امکان بازیابی اطلاعات همچنان
وجود داشته باشه، شخصا برای بازیابی اطلاعات هارد دیسک برنامه GetDataBack را توصیه می کنم که
محصول Runtime Software است و تمامی موارد لازم رو برای بازیابی اطلاعات از دست رفته داره و برنامه کاملیه.
این برنامه اصولا در دو نسخه تهیه میشه که یک نسخه اش مخصوص سیستم فایل NTFS و اون یکی برای انواع FAT
است اعم از FAT12 و FAT16 و FAT32.

azadi_ensan

New Member
بهترین نرم افزار در این زمینه نرم افزار active file recovery هستش من این نرم افزار رو از کینگ 2010 شرکت پرند نصب کردم تمامی فایلهای از بین رفته منو برگدوند البته نرم افزارهای زیاد دیگری نیز تو این مجموعه هست ولی من با بخش پشتیبانی این شرکت تماس گرفتم این نرم افزار را پیشنهاد کردند اگر تمایل دارید میتونید اطلاعات این مجموعه را از سایت شرکت پرند دریافت کنید

majid_a95

Active Member
سلام:rose:
نرم افزار Easy recovery هم کاربرد ساده و نتیجه خوبی داره! امتحانش ضرر نداره!

mohan21

Member
بازيابي اطلاعات از هارد فرمت شده

با سلام به شما دوستان

اطلاعات درایو c بعد از فرمت از بین رفته و الآن میخوام بازیابی کنم، اما نرم افزارهایی که نصب کردم نتیجه ایی نداد، در صورتی که نرم افزار کارآمدی رو میشناسید معرفی نمائید تا مشکلم حل بشه ...

با تشکر ...

nima_dsnr

کاربر VIP
دوست عزیز تاپیک قدیمی رو خوب نیست بالا بیاری
بهتره برای سوالت یک تاپیک جدبد باز کنی.
در مورد سوالت هم به نظر من بهترین برنامه استفاده از GetDataBack هست the_king عزیز اشاره کرد.
اگه نشد دیگه فکر کنم امیدی داشته باشی...
اونم با توجه به اینکه درایو C هست و احتمالا بعد از فرکت شدن ویندوز جدید روش ریخته شده.

جدیدترین ارسال ها

بالا