نرم افزار خوشنویس

sadismi_10

Member
سلام دوستان.من نرم افزار خوشنویس رو برای نوشتن نستعلیق میخواستم.ممنون میشم اگه لیمک دانلود رو بدید

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
من فقط می تونم اسم برنامه رو بگم اما اگه یه سرچ کنی پیدا می کنی من به شخصه از چلیپا استفاده می کنم اما برنامه های بهتر زیاد هست

Marzban

Well-Known Member
نرم فازار كلك چيز خوبيه.
اگر يك سرچ معمولي در اين انجمن بكنيد حتما لينش را پيدا خواهيد كرد

Merott

Active Member
شما اون نرم‌افزاري رو مي‌خوايد كه اسمش خوشنويس هست؟
يا نرم‌افزاري مي‌خوايد كه بتونيد باهاش نستعليق بنويسيد؟

sadismi_10

Member
عزیزم.اسمش خوشنویسه.در مورد کلک هم باید بگم که من توی نسبش موندم عزیزم.

Parham

Well-Known Member
فکر می‌کنم من با اون برنامه که شما منظورت هستش کار کردم چندین بار ، هنوز قفل این نرم افزار شکسته نشده یا اگر هم باشه من ندیدم . به هر حال در قدرت به پای چلیپا نمیرسه و با کلک هم قابل مقایسه نیستش اگر می‌خوای از این برنامه استفاده کنی‌ پیشنهاد می‌کنم که از چلیپا 1.1 که در همین انجمن معرفی‌ کردم استفاده کنی‌ ...
در مورد نصب کلک در همین انجمن تاپیکی‌ هستش که در اون به طور کامل در مورد این برنامه و نحوه نصب اون بحث شده ...

babi-esf

Member
چلیپا

این لینک چلیپاست که من خودم نصب کردم و دارم استفاده میکنم :
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=40361
توی این قسمت هست : که پرهام نوشته
در مورد نحوه نصب : شما ابتدا Sentinel را نصب کن و بدون اینکه ویندوز را از نو راه اندازی کنی‌ چلیپا را نصب کن و بعد از اون کرک را نصب کن ... و در آخر سیستم را از نو راه اندازی کن ...

Merott

Active Member
فكر نمي‌كنم نرم‌افزار خوشنويس رو بشه از اينترنت دانلود كرد...
من خودم از نرم‌افزار خوشنويش استفاده مي‌كنم...
من 3 سال پيش اون رو 12000 تومان خريدم...

sadismi_10

Member
دوستان عزیز.من چلیپا دارم.اما نمیدونم چطور وارد فتوشاپ کنمش.لطفا توضیح بدید

Parham

Well-Known Member
ای که من در اون پست قرار دادم فرق می‌کنه ! در نسخه کامل شما به راحتی‌ متن خودت را می‌نویسی‌ و سپس انتخاب میکنی‌ کل کار را و یه Ctrl+c میزانی‌ که کپی‌ بشه و در جایی‌ که می‌خوای Paste میکنی‌ و به هنگام Paste کردن در نسخه کامل از شما سوال میپرسه که به چه صورت می‌خوای Paste بشه که اگر بخوای به صورت کامل بشه ویرایش همانجام داد در این برنامه به صورت Shape Layer قرار میدی ... باز هم میگم که این امکان فقط در نسخه کامل که در اون پست قرار دادم وجود داره ...

sadismi_10

Member
اولا اینی رو که من دارم نوشته این نرم افزار تحت حمایت...........قرار دارد(ننوشته داشت).و اگه میشه لینک دانلود همونی که شما میگید رو بدید.آموزش هم یه مختصری بدید بد نیست

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز من که دارم به شما میگم ! نسخه ای که شما دارید اگر چه مجانی‌ و رایگان هستش اما با نسخه کامل فرق داره شما نسخه که من در اون پست قرار دادم باید بگیرید که نسخه حرفه ای از این برنامه هستش که به طور جدا و یا در بسته پروین حرفه ای هستش . و امکان Copy/Paste کردن به صورت Shape یا ... فقط در ایننسخه امکان پذیر هستش که در پست قبلی‌ روش را توضیح دادم ...
» باز هم میگم نسخه ای که من در این پست قرار دادم با نسخه مجانی‌ فرق می‌کنه ...

sadismi_10

Member
دوست عزیز.یعنی این که میشه مثل ورد copy و paste کرد؟یعنی کار اضافی لازم نیست که انجام داد؟

Parham

Well-Known Member
chalipa.gif

sadismi_10

Member
مرسی عزیزم.اگه بخوام به صورت عادی(مثل متن هایی که حالت عادی توی فتوشاپ مینویسی)بذارم کدوم گزینست؟

چلیپا

New Member
به خدا لینک موجود را هر چه اجرا میکنم پیغام موجود نیست میده
خواهشاً سریعتر
ممنونم

چلیپا

New Member
تو رو خدا به داد من برسید
لینک چلیپا رو که کلیک میکنم پیغام (فایل مورد نظر شما موجود نمیباشد) میده:eek:

reloto

Member
آيا پچي براي خوشنويس ساخته شده كه بشه از اون تو نسخهOffice2003 هم استفاده كرد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا