نرم افزار تولید ajax با 15000 اسکریپت

online.web

Member
آمدم ولی این دفعه با دست پر اومدم

نرم افزار تولید آجاکس با بیش از 15000 اسکریپ حرفه ای ،

شما با استفاده از این نرم افزار می توانید به راحتی و بدون داشتن دانش فنی در مورد اسکریپت نویسی با آجاکس

کد مورد نظر خود را تولید کرده و در وب سایت خوتان بکار ببرید .

برای نمونه : حتما اسم AJAX DeskTop رو شنیدین ... این وب سایت فول آجاکس توسط برنامه قدرتمند Ajax Maker تولید شده

دمو : http://www.mevou.com

دانلود : http://www.mediafire.com/?dgi1litbwmx

حالا برید حااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال کنید.

این رو نمی تونید در هیچ کجا پیدا کنید یه برنامه خفن که توسط AJAX MAKER نوشته شده

اگه برنامه Ajax Maker رو خواستید می تونین با من تماس بگیرید تازه قیمت نرم افزار هم مناسبه

به دلیل اینکه مقررات انجمن اجازه نمی ده من قیمت رو اعلام نمی کنم!!!!!
:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz:

iranads

Active Member
برنامه جالبی باید باشه.. حالا چه شکلی میشه گرفتش..لطفا قیمت رو واسم ارسال کنید.. البته واسم یکم عجیبه ولی به تست کردنش می ارزه.. [email protected]

online.web

Member
البته واسه تست کردن من لینک دانلود برنامه Ajax Desktop رو بهتون دادم که ببینید این جور برنامه ساختن چقدر مشکله

اما با Ajax Maker مثال این جور سایت ها رو میتونید تو سه سوت بسازید

online.web

Member
فکر نکنید که Ajax Maker رو میتونید تو سایت های خارجی پیدا کنید این یک برنامه کاملا ایرانی هست

و توسط مهندسان نرم افزار ایرانی ساخته شده و هنوز نسخه 1.0 آن به بازار نیومده یعتی اوده ولی در حالت تست هست

تازه با اجازه مدیریت من قوانین سایت رو پشت سر میذارم (شرمنده) ولی قیمت اون حدودا 60000 تومان است و برای خرید نسخه اون می تونین با من تماس بگیرید

تخفیف هم داره !!!!!

پس بی خودی نگردید چون هیچ کجای دنیا نمی تونی پیداش کنی (قابل توجه دوستان سرچر research)

online.web

Member
نظیر برنامه بالا رو شما میتونید در 20 دقیقه و آنجوری که دلتان می خواهد بسازید

بدون محدودیت نرم افزاری

Ajax Maker 1.0

دوستان عزیز من گرفتم واقعا جالبه و به قیمتش می ارزه.
یک نرم افزار تحت ویندوز هستش که با اون میتونید صفحات ایجکس بسازید بسیار پیشرفته و کاری هستش.
راستی با زبانهای برنامه نویسی همچون ASP , ASP.net , PHP ارتباط برقرار میکنه.و اگسپورت اینا رو هم داره
این 60 هزار که نه بلکه 600 هزار هم می ارزه.
من اسکرین شات برنامه رو می زارم براتون.

iranads

Active Member
دوست عزیز اگه میشه شرایط دریافت برنامه رو برام ارسال کنید..

vizz666

Member
جالبه
دیگه چه کارایی میشه باش انجام داد؟

لطفا قیمتش رو به من بگو (پیام خصوصی)

salmanclever

Well-Known Member
دوست عزیز یک دمویی اسکرینی مشخصات کاملی سایتی عکسی چیزی میزاشتی
یک عکس از محیط نرم افزا بزار

online.web

Member
خب دوستان عزیر من قیمتش رو اعلام کردم حدودا 60000 تومان با تخفیف برای دانشجویان عزیز

YTERROR

Active Member
میشه سوال کنم شما که این قدر تبلیغات می کنید را خودتون سایت خودتون رو به این منوال در نیاوردین ؟

که هم یک دمو باشه هم یک چیزی که مشنری جلب بشه ؟

آژاکس چیز خاصی نداره و با چند کلیک هم منطقی نیست اون چیزی هم که شما نشون دادین نمی دونم چه طور با این نتیجه رسیدید که با آژاکس میکر ساخته شده ؟

بعنوان یک مشتری سوال می کنم نه منتقد

موفق و پیروز باشید + لطفا در یک پست جواب بدید نه 10 تا پست

جدیدترین ارسال ها

بالا