نرم افزاري براي اداره كافي نت

shahrokh

New Member
با سلام
من در دبی فروشگاه کامپيوتر و کافي نت دارم و حتما ميدونيد که اينجا فقط بايد از برنامه ( غیرکپی ) اورجينال استفاده کنم که خيلی برايم گران تمام ميشه. فقط توانستم ويندوز را اصلي بخرم. سرور را نتوانستم بخرم آخه خيلی گران است اگر کسی ميتونه بمن معرفی کنه که چطور ميتوانم برای تايم گرفتن و يا كارهاي ديگر براي كافه نيت برنامه ای که شبيه سرور باشه و غير از مايکروسافت هم باشه را بمن معرفی تا دانلود کنم . انشاا.... كه بتوانم جبران كنم.
وهمينطور خوشحال ميشوم با شما در ارتباط باشم چون بي نهايت از سايت شما استفاده ميبرم.

شاهرخ از دبي

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام
خوبي شاهرخ خان...
آقا اول ورودتو به جمع خودمون تبريك ميگم...

دوم آقا اون برنامه هايي كه ميگيد اونجا نميتونيد تهيه كنيد و گرونن اسمشون چيه؟! چرا از اينترنت همونها را دانلود نميكنيد؟! بعدش هم كركشو پيدا ميكنيد و كرك ميكنيد :wink:

مجيد

shahrokh_xp

Active Member
سلام
اولآ چه حسن تصافي چون من هم شاهرخ هستم...

دومآ اگر منظورتون برنامه سرور مثل linux يا windows server 2000 خب چون حجمشان زياد نمي توني download شون رو پيدا كني و اين كار را بكني براي گرفتن اون ها با e-mail من تماس بگير [email protected] و اگر هم برنامه ديگر(البته كوچك باشه)ميخواهي بازم بگو تا برايت از اينترنت بيايم و كرك يا سريالشو بهت بديم :wink:
(خلاصه مخلصتيم دربست :p )

shahrokh

New Member
با سلام

تشكر از مجيد جان و هم نام خودم شاهرخ عزيز والله برنامه سرور هستش جرات براي نصبش نيست چون مشكل مايكروسافت و اورجينال نبودن را دارم اگر كپي استفاده كنم كلي بايد جريمه بدم گفتم شايد برنامه ديگري مشابه باشه كه مشكل حق كپي و اين حرفها را نداشته باشه بهر صورت ممنونم از توجه شما

متشكرم شاهرخ از دبي

shahrokh_xp

Active Member
خب آقا شما برنامه معرفي كن ما راست و ريستش كنيم :wink:
shahrokh گفت:
با سلام

تشكر از مجيد جان و هم نام خودم شاهرخ عزيز والله برنامه سرور هستش جرات براي نصبش نيست چون مشكل مايكروسافت و اورجينال نبودن را دارم اگر كپي استفاده كنم كلي بايد جريمه بدم گفتم شايد برنامه ديگري مشابه باشه كه مشكل حق كپي و اين حرفها را نداشته باشه بهر صورت ممنونم از توجه شما

متشكرم شاهرخ از دبي

جدیدترین ارسال ها

بالا