نحوه انتقال اطلاعات از یک هاست به هاست دیگه؟

parsbin

Member
سلام
نحوه انتقال اطلاعات از یک هاست به هاست جدید رو میشه شرح بدید؟
مثلا یک سایتی از یک هاستینگی سرویس میگرفته الان با یک شرکت دیگه قرار داد میبنده و میخواد اطلاعات سایت در سرور قبلی رو به سرور جدید منتقل کنه
چطور باید کار کنه؟
مثلا فایلهای روت و دیتابیس ها رو
مرسی

m-sh

Member
با info(at)skyhost(dot)ir تماس بگیرید با هزینه کم سایتتون را منتقل می کنند ...

parsbin

Member
ببخشید ولی راهش رو میخواستم یاد بگیرم!

آخرین ویرایش:

m-sh

Member
راه کلی که به این صورت هست :

همه فایل ها را دانلود و روی هاست جدید آپلود کنید

دیتابیس ها را از طریق phpmyadmin هاست قبلی export کنید و در phpmyadmin هاست جدید import کنید

فایل های config را بر اساس یوزر و پس دیتابیس ها در هاست جدید تغییر بدید

ehsanch

Active Member
اگه هاست قبلی و فعلی جفتش سی پنل داشته باشند شرکت هاستینگ جدید میتونه با انتقال فول بک آپ از هاست قبلی کل سایتتون رو با تمام جزئیات منتقل کنه

mamoolhacker

Active Member
از بخش سیپانل بک پا باید یه فول بک اپ بدی به هاستینگ جدیدت ! اونا ریستور کنن !!! ( یه اکانت بت بدن با ftp بفرستی)

parsbin

Member
امکان انتقال سرور به سرور هستش؟
که دانلود و آپلود بکاپ دیگه نیازی نباشه

mamoolhacker

Active Member
بله این امکان هست.
اون بک اپی هم که من گفتم نیازی به دانلود نداشت همینجور مستقیم میفرستاد

hamids68

Member
از بخش سیپانل بک پا باید یه فول بک اپ بدی به هاستینگ جدیدت ! اونا ریستور کنن !!! ( یه اکانت بت بدن با ftp بفرستی)

سلام

ما هم در حال جابجا کردن اطلاعات سایتمون هستیم.هاست جدید خارجی هست و مستقیما خودمون خرید کردیم. هاست جدید میگه برای انتقال اطلاعات باید از امکان ftp استفاده کنید... سوال من این هست که آیا به این ترتیب دیگه نیازی به داون لود کردن و بعد آپ لود اطلاعات نیست و هر حجمی باشه مستقیما ارسال میشه به هاست جدید؟ و سوال بعدی اینکه آیا به این روش اطلاعات آسیب نمیبینه
و چیزی از دست نمیره ؟

aloo

Active Member
آقا اگر مقدوره اينجا يا پيغام خصوص ادرس هاست رو بدين هاستي كه ازش خريد كردين خارجيه

مراحل بکاپ گیری ریموت ( به سرور دیگر به صورت مستقیم) در سی پنل:

1- از سی پنل وارد قسمت backups میشید
2- گزینه Download or Generate a Full Backup رو انتخاب می کنید
3- از قسمت Backup Destination گزینه remote ftp server رو انتخاب می کنید
4- Email Address آدرس ایمیل رو وارد می کنید
5- Remote Server (FTP/SCP only) در این قسمت آی پی سرور مبدا که قراره بکاپ به اونجا منتقل بشه رو وارد می کنید
6- Remote User (FTP/SCP only) نام کاربری هاستتون رو در سرور جدید رو وارد می کنید
7-Remote Password (FTP/SCP only) پسورد اکانت هاستتون در سرور جدید رو وارد می کنید
8 Port (FTP/SCP only) پورت ftp رو 21 وارد کنید
9- Remote Dir (FTP/SCP only) مسیر ذخیره شدن بکاپ در سرور جدید رو مشخص کنید

حالا روی generate backup کلیک کنید و منتظر ایمیل تکمیل عملیات بمونید

موفق باشید

p30tip

Member
اگر طرفی که شما می خواهین ازش هاست بگیرین Root Access در WHM داشته باشه یه راهش اینه که می تونه از طریق SSH یا Copy/Transfer An Account From Another Server در WHM اکانت شما را در هاست قبلی به هاست خودش منتقل کنه.

hamids68

Member
ممنون از همه دوستان

هاستی که قرار بود اطلاعات رو به اون منتقل کنم چون محدودیت mysql داشت و نمیخواستند محدودیت رو بردارن... پس دادم
هاست جدیدی هم که انتخاب کردم مثل اینکه خودشون restore می کنند

جدیدترین ارسال ها

بالا