میگن هاستینگ هایی که در آمریکا قرارداره همشون !!

red_sun

Member
میگن هاستینگ هایی که در آمریکا قرارداره همشون بسته خواهند شد البته فقط برای ایرانی ها
اینم یک تحریم سیاسی جدید.میخواستم بدونم هاستینگ لینوکس مجید آنالین (پرشین سرویس)در کجاست؟؟؟

و خبر دوم بسته شدن یاهو و گوگل تا شش ماه آینده اونهم برای ایرانی ها بابا این دیگه آخرش!!!

red_sun گفت:
میگن هاستینگ هایی که در آمریکا قرارداره همشون بسته خواهند شد البته فقط برای ایرانی ها
اینم یک تحریم سیاسی جدید.میخواستم بدونم هاستینگ لینوکس مجید آنالین (پرشین سرویس)در کجاست؟؟؟

و خبر دوم بسته شدن یاهو و گوگل تا شش ماه آینده اونهم برای ایرانی ها بابا این دیگه آخرش!!!
شما بشنو و باور نکن
اکثر سرورها در آمریکاست که کیفیت و خدمات بهتری دارند در ضمن اون مسئله کمی سیاسی بود

javidsha

Member
بهتره یه سرچ بزنین و ببینین که چه سرور هایی بسته شدن.
این گفته وجود داره و تعدادی از سرور ها بسته شدن .

Parham

Well-Known Member
من این قضیه را به چشم خودم دیدم که هاست من و یکی‌ دوتا از دوستام بسته شد ، پشت دستم را داغ کردم که پول بیشتر بدم اما هاست خوب از خارج بگیرم ...

Parham

Well-Known Member
منظور من کلا هاستینگ هایی‌ هستش که از داخل ایران تهیه می‌شه !به هر حال بر نخوره به کسی‌ هر کسی‌ برای خودش و مشتریانش هاستینگ و سرویس خوب ارائه میده !

ali313

Member
من خودمو اماراتی معرفی کردم و هاست هام همه آمریکاییه

ToFaN

Well-Known Member
ali313 گفت:
من خودمو اماراتی معرفی کردم و هاست هام همه آمریکاییه
به نظرت یه اهلا و صهلا بزنی اونا هم میگن آره تو اماراتی هستی؟
ای پی رو چی کار میکنی عزیزم؟ :) هنوز اینتر نکرده زندگیتو در میارن :)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
راستش اين موضوع آخري كه در مورد بسته شدن سرورها مطرح شد (حدود 3 ماه قبل) يك موضوع سياسي بود...

سرورهاي ما توي كانادا هستش اما در كل فكر نميكنم جديدا آمريكا (غير از سرورهايي كه حدود دي پارسال بستند) سروري رو به خاطر تحريم بسته باشه

مجيد

جدیدترین ارسال ها

بالا