میتینگ نمایشگاه اله سیت مشهد

o_real_love

Well-Known Member
چرا خیلی خنک شده هوا
امشب هوا یه جورایی رویایی شده
در ضمن من از این جزوات شما چیزی دستگیرم نشد
فقط پنهان سازی جالب بود
ولی ممنون عزیزم

mohammadbasri

کاربر فعال
20 دقیقه میتینگ میذارن، 20 روز براش پست میزنن، مملکته داریم
امید جان یه آزانس هست نیاز به تلفنچی شیفت شب دارن، البته سیستمش کامپیوتریه و مسافر که تماس میگیره ادرسش می افته رو مانیتور، این هم یه جور ای تی هستش دیگه!! میخوای معرفیت کنم ؟ :green: برا شروع بد نیست ، ارش فردوسی هم از سیستم بایگانی اموات بهشت رضا شروع کرد و حالا به اینجا رسید.

اینم از دعا:
خدایا ، در این شب بزرگوار!! هر کی هر چی خواست بهش بده، فقط به حمید، تا عکسها رو نذاشته چیزی نده!

o_real_love

Well-Known Member
خیلی ممنون از روحیه ای که به من دادی
خدا خبرت بده شما واسه من دعا نکن :mad:

VAHID216

مدیر بازنشسته
20 دقیقه میتینگ میذارن، 20 روز براش پست میزنن، مملکته داریم
قشنگ بود این به جای Like یه Thanks زدم ایشالله که جبران اون لایک رو بکنه :green:
می گم بعد از اینکه از نمایشگاه دیدن کردین ، مگه رفتین دسته جمعی پیتزا خوردین ؟!!!!!
23.gif

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آره ؟ خوش گذشته بهتون؟ دست به پیچوندنتون خوبه که.. ما رو پیچوندید ! :mad:
من تو غرفه بودم کلا یادم رفته بود زمانی که به وحید زنگ زدم گفت دارم بر میگردم و از بچه ها جدا شدم ، گفتم بهشون گفتی که من هستم و قراره بیام گفت آره بابا، گفتم که توی غرفه هستی... بعدش به ماندانا که زنگ زدم گفت همگی اومدیم پیتزا بخوریم.

نامرداااااا :cry:

مجید

hdnsoft

Well-Known Member
خب شب آرزو ها هم که رد شد و رفت و انشاالله به زودی نتیجه آرزو های دوستان رو میبینیم .
محمد جان ، میگم این امید عزیز یادش رفته همه از زمین خاکی شروع کردن ... اگه امکانش هست من رو معرفی کنین ...
الان ساعت حدود 6و نیم عصره و من تو اتوبوسم به سمت رفسنجان ، dیگ پدیده نادر هم دیدم بعد از ایستگاه شادمهر
یک سیلی راه افتاده بود
یک برفی وسط جاده نشسته بود
البته من از برفش تونستم فیلم بگیرم اما از سیل نشد
حالا بعدا پیوست میکنم قدرت خدا رو ببنید
خدا خیر این ایرانسل رو بده که اینترنتش همه جا همراهمونه هیچ کس تنها نیست همراه اول ،!@! عع شرمنده من همیشه این آگهی ها ی تیوی شو رو قاطی میکنم
به به جناب آقای مجید عزیز
خوب هستین انشاالله ؟
مجید آقا جسارتن کسی به ما نگفت شما کدوم غرفه تشریف دارین وگرنه حتما واسه عرض ادب خدمت می رسیدیم
البته خانم ماندانا یک چیزایی گفت در مورد حضور شما در نمایشگاه اما فکر کنم خودشون هم دقیقا نمیدونستن که شما در کدوم غرفه هستین
حالا جدنی کدوم غرفه بودین ؟
آخه تا اونجایی که ما دیدم به جز یک چند تا اتوبوس و تاکسی و یک عالمه شرکت فروش نرم افزار های حسابداری و البته یک عدد غرفه فروش میوه و تره بار !!!! ( خداییش این غرفه ههه از همه غرفه ها بازید کننده اش بیشتر بود )
غرفه خاص دیگه ای نبود آقا مجید
و در مورد فست فود هم فکر میکنم خدا با ما بود ، چون اگر شما اومده بودین به جرم سو استفاده از نام مجید آنلاین و سعی در تشویش اذهان عمومی نسبت به مجید آنلاینی ها ... همه ما رو بن میکردین یک لیوان دلستر هلو هم روش( خیلی خوش طعمه

mohammadbasri

کاربر فعال
مجیدجان شما نمایشگاه بودی و ما خبر نداشتیم، کاش میدونستیم، حداقل به برادرهای ارشادی میگفتیم که ما اینجا پارتی داریم، انقدر به ما گیر ندن!!

ضمنا بچه ها هر کی گفته بود نمایشگاه مزخرف بود ، حرفشو پس بگیره
نمایشگاه بسیار خوبی و پرباری بود، مخصوصا اون قسمتی که مجید اقا توش بود، کلی به اطلاعاتمون اضافه شد، اون برادرهای ارشادی هم برا اسکورتمون اومده بودن و نیتشون خیر بود.(نهایت پرینت لوسی یعنی چاپلوسی)

Mandana

Active Member
آره ؟ خوش گذشته بهتون؟ دست به پیچوندنتون خوبه که.. ما رو پیچوندید ! :mad:
من تو غرفه بودم کلا یادم رفته بود زمانی که به وحید زنگ زدم گفت دارم بر میگردم و از بچه ها جدا شدم ، گفتم بهشون گفتی که من هستم و قراره بیام گفت آره بابا، گفتم که توی غرفه هستی... بعدش به ماندانا که زنگ زدم گفت همگی اومدیم پیتزا بخوریم.

نامرداااااا :cry:

مجید

ببین یه چیزی هست میگن تلفن همراه.ینی همه جا همراه آدمیزاده!
ما خودمونو خفه کردیم انقد بهت تماسیدیم که البته گفتی گوشیت به شارژ بود ایندفعه می بخشمت.شب هم درس رو گرفتی گفتی میهای اگه بشه که خوب شانس خودت و بدشانسی ئه ما نیومدی:دی

/

ولی بهتر نیومدی.اینا دقم دادن!

/

حمید هنوز نت نداره.گفت اوکی شد عکسها رو میذاره.اسنادی از افتخارات و غرور ملی مون:green::rose:

/

بچز پست نزنین دیگه تا حمید بیاد عکسا رو بذاره.حمیــــــــــــــــــــــــــــــــد؟

hdnsoft

Well-Known Member
میگم به جای اینکه نفری یک کیسه برنج تبرک بخریم ، همون رو بذاریم رو هم بک اکانت 3ماهه واسه حمید گلی بگیریم اینجوری زودتر پیداش میکنیم ها.....:green:
حمید گلی کجایی؟ نگرانت شدیم
نکنه اون شب که با حسین رفتی خونه ، حسین بلا ملای سرت آورده
حســــــــــــِین :mad:

HamidSHS

Active Member
سلام بچه ها .......... من اومدم
چقدر عزیز شدم من :lol:
الان عکسارو میذارم .... :)

پیوست ها

• Meeting - 1390 (1).jpg
    Meeting - 1390 (1).jpg
    307.6 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • Meeting - 1390 (2).jpg
    Meeting - 1390 (2).jpg
    298.3 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • Meeting - 1390 (3).jpg
    Meeting - 1390 (3).jpg
    258.3 کیلوبایت · بازدیدها: 26
  • Meeting - 1390 (4).jpg
    Meeting - 1390 (4).jpg
    203.5 کیلوبایت · بازدیدها: 40
  • Meeting - 1390 (5).jpg
    Meeting - 1390 (5).jpg
    224.7 کیلوبایت · بازدیدها: 21

HamidSHS

Active Member
اینم بقیش ....

پیوست ها

• Meeting - 1390 (6).jpg
    Meeting - 1390 (6).jpg
    353.2 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • Meeting - 1390 (7).jpg
    Meeting - 1390 (7).jpg
    326.7 کیلوبایت · بازدیدها: 40
  • Meeting - 1390 (8).jpg
    Meeting - 1390 (8).jpg
    299.6 کیلوبایت · بازدیدها: 44
  • Meeting - 1390 (9).jpg
    Meeting - 1390 (9).jpg
    373.2 کیلوبایت · بازدیدها: 22

hdnsoft

Well-Known Member
حمید گلی؟؟؟؟؟

حمید گلی>؟؟؟؟>؟؟؟؟ بازم گلی به گوشه جمال محمد عزیز که یادمون انداخت هاااااااا من کلا فراموش کرده بودم که بازم عکسی موندههههههههه
حمید گلی انشاالله همیشه سرت شلوغ باشه و در حال کسب کار و تجارت خلاصه پول در بیاری هوارتا دوست داریم هزارتا |@.@|
اما خب خوش مرام ، ای عکس گیرنده در سخت ترین شرایط ای ژیان رو طرح میزنی حلوا حلوا
عنایتی بنما :green:
بذار بقیه عکس ها رو دیگه .... ععععععع :mad:

جدیدترین ارسال ها

بالا