میتینگ نمایشگاه اله سیت مشهد

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
سلام به رفقای مجید آنلاینی و مخصوصاً مشهدی. همونطور که میدونید و توی تور شاندیز بحث شد قرار شد که یک میتینگ به مناسبت نمایشگاه اله سیت مشهد برگذار بشه که توی این تاپیک به صورت عمومی همه اطلاعات رو نوشتم.

نمایشگاه اله سیت امسال مشهد از 17 تا 20 خرداد ماه هست که با توجه به صحبتهای انجام شده میتینگ برای این نمایشگاه برگزار میشه.

زمان برگزاری : 18 خرداد ماه 1390

محل برگزاری : نمایشگاه بین المللی مشهد

ساعت : 8 بعدازظهر

محل دقیق جمع شدن اعضا در نقشه زیر مشخص شده.

attachment.php

دوستان لطف کنن که به موقع بیان تا یکوقت کسی جا نمونه.

موفق باشید.:cool:

تا هیجدهم :wink:

پیوست ها

• a1.jpg
    a1.jpg
    555.2 کیلوبایت · بازدیدها: 204
آخرین ویرایش:

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ما هم میتینگ می خوایم. شانس نداریما. :sad: ما واسه 5 شنبه بلیط مشهد داریم آخه. خوشحال می شدیم دوستان مجیدآنلاینی رو ببینیم اما انگاری قسمت نبود. امیدواریم خوش بگذره به همه. :rose:

hdnsoft

Well-Known Member
سلام مهدی جان خوبی؟
مهدی جان من الان با حمید عزیز صحبت میکردم
گفتیم ببینیم امکانش هست میتینگ واسه ساعت 8 باشه ؟
آخه ساعت 6 هم خیلی زوده هم دمای هوا بالاست .....
113.gif

امکانش هست واسه ساعت 8 باشه ؟
49.gif

o_real_love

Well-Known Member
درود
طبق هماهنگی های انجام گرفته مثل اینکه ساعت 8 شده
البته به نظر من 6 خوب بود چون همه توی سالن هستیم و قرار نیست که توی افتابا راه بریم
اخه من بعدش کار هم دارمکه با ساعت 8 نمیتونم به کارم برسم
خبر نهایی رو امشب مشخص کنید
در ضمن بچه هایی که به من قول داده بودن عکسهای من رو بیارن یادشون نره (با حمید اقا هستم)
اقای hdnsoft هم جزوه هارو فراموش نکنی (اگه جزوه های مرتبط داری با همین مسئله هایی که اونروز صحبت کردیم زحمت اونارو هم بکش مخصوصا در رابطه با امنیت وی.پی.ان)
با تشکر

آخرین ویرایش:

hdnsoft

Well-Known Member
سلام امید جان جزوه های که من دارم در مورد مخابرات ماهواره + مخابرات سلولی + امنیت داده بخش پنهان سازی اطلاعات ( در مورد وی پی ان هم استادNGN مون توضیحاتی دادن اما من مکتوبشون نکردم، میخوایین اون رو هم میگردم ببینم چی میتونم پیدا کنم ) اگر عجله ای نداری امید جان اجازه بده من امتحاناتم رو بدم بعدش همه جزوه هام رو میدم به شما و اگر هم عجله دارین خب من براتون از همش یک نسخه کپی بگیرم . خلاصه اینکه من تحت امر شمام . امر بفرمایین من در خدمتم :rose:

o_real_love

Well-Known Member
مهدی جان اخه میدونی سر خدمت حسابی بیکارم و خوابم میگیره
می خوام یه چیزی باشه که سطح اطلاعات علمیم رو افزایش بده
همین
هر جور که راحتی

hdnsoft

Well-Known Member
باشد به روی چشم براتون کپی میگیرم
راستی با اجازه تون من حسین هستم . مهدی عزیز . :rose:

HamidSHS

Active Member
مهدی چطوری تو ؟
121fs725372.gif

فقط دعا کن دستم بهت نرسه
crazy.gif

ساعت 8 اوکی هست ... عکس های امید رو هم میارم انشاا... ، از حسین هم ممنونم که حرف من رو رسوند به بچه ها ... :rose:

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
مهدی چطوری تو ؟

من که خوبم ولی فکر کنم فردا شرطو باختی ها. باید کاری که قرار شد اول انجام بدی بعد منو سربه نیست کنی

فقط دعا کن دستم بهت نرسه
crazy.gif

من الان دارم عبادت و دعا میکنم که هر چه زودتر دستت به من برسه .
تاپیک اش رو بزنم پس؟هی تعارف می زنن به همدیگه :| بالاخره 6 یا 8؟:دی بماچه دیگه تاپیک رو توی اطلاعیه ها می زنم ساعت 8:} :دی

والا من هیچکارم. این دیگرانند که خیلی نظراشون متفاوته وگر نه من که فرقی نداره برام. میگم تاپیک رو بزنین با ساعت 7 که نه سیخ بسوزه نه متریال از بین بره:cool:

hdnsoft

Well-Known Member
خواهش میکنم حمید جان انجام وطیفه بود
آقا بالاخره ساعت چند شد؟؟؟؟؟
6 یا 7 یا 8 ؟
64.gif

حالا من هی دارم تلاش میکنم که دیر نرسم ... شما هی ساعت ها رو جابجا کنین . فکر کنم همه سر ساعت 8 توافق کردن دیگه اوره ؟
:-?

mohammadbasri

کاربر فعال
حسین عزیز (دوست جان)، میتوین از ساعت شیش صبح زنبیل بذارید

حمید جان ، مهدی رو مگه میشه سر به نیست کرد؟ مهدی فوت کنه میری رو هوا :green:

ساعت 8 شب هم خوبه، چون بعدش همگی میریم پیتزا میخورم، دونگی دونگی البته

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
حمید جان ، مهدی رو مگه میشه سر به نیست کرد؟ مهدی فوت کنه میری رو هوا :green:

شماها منو سر به نیست کنید بعد من هم از دیه خودم میگذرم همه دیه همتونو میدم :snap::green:

ساعت 8 شب هم خوبه، چون بعدش همگی میریم پیتزا میخورم، دونگی دونگی البته

اینجوری که خسته میشی همگی بریم ولی فقط تو پیتزا بخوری بعد ما پول پیتزای تو رو دنگی حساب کنیم. میشه بر عکسش کرد. همه میریم پیتزا فروشی بعد ما میخوریم شما حساب میکنی :green:

جدیدترین ارسال ها

بالا