میتینگ الکامپ 1388

Erfan-ART

کاربر VIP
سلام دوستان خوبین؟

داشتم به این فکر می کردم که امسال هم همانند سالهای قبل میتینگ میزاره این آقا مجید دیدم نه هنوزم چیزی معلوم نیست.

این تاپیک رو زدم گفتم شاید دوستان بخوان رای بدن که امسال هم در نمایشگاه های الکامپ یک همایشی یا گردآوری دوستان به دور هم جمع کنند.

سالهای قبل به دلیل مسائلی نمیتونستم بیام ، ولی از این به بعد سعی خودم رو میکنم که به جمع دوستان عزیز بیام تا باهم خوشحال بشیم:rose:.

حال دوستانی که خواستار این می باشند که بازهم همانند گذشته دور هم جمع بشیم(این دفعه منم میام :wink:)اینجا مطرح کنن.

منتظر پیغام های شما هستم :oops:

با تشکر،عرفان
dygel.gif

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
منم میام
البته رئیس کُل ماندانا هست باید به اون بگی :wink:
ماندانـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا !!
ولی برای اینکه مجید هم ناراحت نشه، مجید را هم صدا می کنیم :green:
مجیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد

Mandana

Active Member
حمید هه می چون برنامم مشخص نیست که بتونم بیام یا نه، ترجیح میدم مسائل رو خود مجید اوکی کنه چون خودش تهرانه و هماهنگی از همونجا به مراتب آسونتره..بهش اطلاع میدم میتینگ رو اوکی کنه بلادل...:rose:
اگر اومدم که میبینمتون اگر نیومدم هم جام یک سطل ماست بذارین:green:

منم که سرم درد میکنه برای اینجور میتینگ ها
منم میام به طور خفن ناک مثل پارسال کل نمایشگاه رو دور بزنم دونبال بچه های مجید آنلاین
راستی یک استندی ،بنری،چیزی،میزی بزنید که ببینیم و بیایم راستی ایندفه تی شرت میدین دیگه:ی

Erfan-ART

کاربر VIP
دوستان اگه برنامه رديف شد به من اطلاع بدين شايد تونستم ياس رو هم بيارم با خودم بيارم.

با تشكر،عرفان
yawn2.gif

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
خیلی دوست دارم بچه های مجید آنلاین رو دور هم ببینم
ان شا الله که امسال توی الکامپ 1388 یا همون 2009 باشین

Erfan-ART

کاربر VIP
داش مهدي اين نمايشگاه تو تهران داره بر گزار مي شه بعد بيان مشهد ميتينگ بزارن.

با تشكر،عرفان
chewing.gif

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
ما که شیرازیم اگه بکس شیراز خواستن بیان ما هم هستیم.
کسایی هم که اومدن خواستن بشناسنم. یه آدم خوشتیپ:lol:که در غرفه اپل چادر زده:shock:

جدیدترین ارسال ها

بالا