مکینتاش vs ویندوز

مکینتاش بهتره یا ویندوز ؟ (اونایی که اطلاع کامل دارن نظ?

• ویندوز

رای: 4 36.4%
  • مکینتاش

رای: 7 63.6%

• مجموع رای دهندگان
    11

Mohammad

Member
btenay0mlql9hsv558h.png

درود بر همه دوستان

من از محصولات Microsoft زیاد خوشم نمیاد چون نسخه های کرک شده هستن همش به مشکل بر میخورن

الان از ویندوز 7 استفاده می کنم نسخه نهایی و کرک شده آپدیت هم میشه ولی Windows Explorer دائما مشکل ساز میشه

و هر چند وقت یک بار برنامه های پیش فرض ویندوز رو Stop Working می کنه !

----------------------------------------

می خواستم ببینم Mac OS X چطوره ؟

آیا نسخه کرک شده داره ؟

آیا کرک شدش مثل اور(ج/ژ)ینالش خوبه یا مشکل داره ؟

و کلا کمی درباره مشخصات اون اگه کسی اطلاعات داره بگه

در کل شما به ویندوز رای می دهید یا مکینتاش ؟

خب عزيز شما ميگيد از ويندوز خوشم نمياد چون كرك شده و دائما مشكل داره ولي از اونبر ميگيم osچطوره آيا كرك شده !!!عزيز در كل اگه ميخوايد ويندوز اصل داشته باشيد ومشكل هم نداشته باشه فقط يك راه حل داره اونم خريد اورجينال osهم همينطور اگر كرك شده باشه مطمئين باش اونم مشكلات خاص خودشو داره

Mohammad

Member
می دونم اما مشکل ویندوز 7 اساسیه. این تاپیک رو زدم که یه کم بحث کنیم مثلا آیا ویندوز 7 من مشکل داره یا مال بقیه هم اینطوری میشه ؟

مهمتر از همه می خواستم خصوصیات مک رو بدونم. کسانی که استفاده کردن راضی بودن یا نه ؟

مثل اینکه می گن برای کاربران گرافیکی مک بهتره خوب خصوصیات دیگه اون چی ؟ سرعتش و امکانات و پشتیبانی و ...

Darkknight

Member
به نظر من هر سیستمی مشکل خودشو داره
اگه نسخه های کرک شده اینقدر شما رو اذیت می کنند ، بهتره که یک نسخه اصلش رو بخرید یا OEM
که قیمتش چیزی حدود 150 هزارتومن هست

به هر حال می تونید نسخه اصل MAC OS X Snow Leopard رو به قیمت 30 دلار از سایت اصلیش بخرید
http://store.apple.com/us/product/MC223Z/A?fnode=MTY1NDAzOA&mco=MTA4MjgwNDE

این رو هم باید یادتون باشه که بیشتر نرم افزارهای بیرون برای ویندوز ساخته شدند

Mohammad

Member
ممنون بچه ها ولی من یه جواب علمی میخوام میخوام مک رو بررسی کنیم تو ویکی پدیا رفتم ولی می خوام یکی که خودش استفاده کرده بگه

ممنون می شم اگه آقا عرفان (مدیر انجمن دو بعدی) نظر بدن ...

oldooz

Well-Known Member
من مک کار نکردم ولی از سیستم عامل مایکروسافت اصلا خوشم نمیاد. به قول یکی از دوستان توی برنامه نویس عین آتاری دستی میمونه. البته اینو قبول دارم که یوزر اینترفیس خوبی داره ولی...
.
.
.
ولی فقط ظاهرشه! ! !:wink:

Free Man

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با سلام ،

هر دو سیستم عامل ، بیسار خوب و قدرتمند هستند.

البته Mac OS کمی در زمینه ی کارهای گرافیکی قدرتمندتر می باشد

و سیستم عامل ویندوز نیز در پردازش های عددی قدرتمند تر است.

همان طور که می دانید ،

نرم افزارهای ارائه شده برای نسخه های مختلف سیستم عامل ویندور بسیار بیشتر از Mac OS می باشد.

و چند نکته :

-تمام سیستم عامل ها در کنار نقاط قوت ، نقاط ضعفی نیز دارند.

-کاربران سیستم های کامپیوتری نقش بسیار مهمی در زمینه ی نگهداری ، عیب یابی و رفع عیب و همچنین تخریب سیستم عامل دارند.

-بهتر است توقع خود را کمی از ( Operation System (OS "سیستم عامل"ها کم کنیم ، چون آنها نیز نوعی نرم افزار هستند ، مانند: نرو - فوتوشاپ و ..

اما در گروه نرم افزارهای سیستمی قرار دارند.

wild-mans

Member
سلام به دوستان
من تجربه کار با مکینتاش رو حدود یک هفته بیشتر نداشتم ولی ای کاش اون یه هفته تمام نمیشد!
البته ویندوز رو هم انکار نمیکنم مخصوصا 7 رو که نسبت به اکس پی درصد مدیریت رم و سی پی یو سیستم وهمینطور رابطهای سخت افزاریش خیلی بهتر شده .
ولی مکینتاش کجا و ویندوز کجا یکی از مهمترین دلایل برتری رو هم که برای مکینتاش قائلم اینه که شما برید سخت افزار های مورد نیاز مک توی یه سیستم رو بخونید و بعد همون سیستم رو روش ویندوز نصب کنید و بعد سرعت رو مقایسه کنید.
یا حق

جدیدترین ارسال ها

بالا