مژده مژده مژده مژده مژده مژده

behsa

Member
saman_sweden گفت:
سلام
آقا دوباره بدون فلاش گت بريد
همون روي اين لينك پاييني كليك كنيد

http://medlem.spray.se/samanonline/download/SW.Zip

يه نگاه به اين بنداز سامان جان
p11.gif

magid

Member
با سلام

آقا اگه هنوز نتونستي بگيريش بگو تا آپلودش كنم روي سايت خودم :lol: :lol:

با تشكر

مجيد( 8O )

behsa

Member
magid گفت:
با سلام

آقا اگه هنوز نتونستي بگيريش بگو تا آپلودش كنم روي سايت خودم :lol: :lol:

با تشكر

مجيد( 8O )

مجيد جون همينطور كه در بالا ميبيني هنوز نشده. نميدونم ايراد از كجا هست.

saman_sweden

Active Member
behsa گفت:
saman_sweden گفت:
سلام
آقا دوباره بدون فلاش گت بريد
همون روي اين لينك پاييني كليك كنيد

يه نگاه به اين بنداز سامان جان
p11.gif
سلام من همون روش بالا دان لود كردم خدايي 7 ثانيه كشيد فكر مي كنم سرعت اينترنت شما خيلي كمه در هر خال من از آقا محيد خواهش مي كنم اينو بذاره تو يه سايتي تا شما استفاده كنيد
راستش نمي دونم حيكار كنم اگر هاستي ميدانيد كه سرعتش در ايران بيشتر باشه بگيد تا من آپ بودش كنم

shahrokh_xp

Active Member
saman_sweden گفت:
saman_sweden گفت:
saman_sweden گفت:
آقا بهسا منظورت را نميذونم ولي كار مي كنه مطعنم
اينطوري يه صفحه مياد

Index of /samanonline/download
Parent Directory
sw.zip
بعد شما روي sw.zip كليك مي كنيد

در ضمن اين لينك مستقيم

آقا حالا بريد
به لينك مستقيم راستش من بلد نيستم مردم را اذيت كنم يا سر كار بگذارم هرحه بوده با خلوص كامل مي نويسم
أقا سامان منم نتونستم طيرمزباؤ منميشهزحتي لينك مستقيم :cry:

saman_sweden

Active Member
آقا شاهرخ
آقا محيد دان لود كردهاست
شما تهران هستيد ايشون هم بچه شورآباده ميتوني ازشون بگيريد

behsa

Member
shahrokh_xp گفت:
saman_sweden گفت:
saman_sweden گفت:
saman_sweden گفت:
آقا بهسا منظورت را نميذونم ولي كار مي كنه مطعنم
اينطوري يه صفحه مياد

Index of /samanonline/download
Parent Directory
sw.zip
بعد شما روي sw.zip كليك مي كنيد

در ضمن اين لينك مستقيم

اديت شد به پيام آقا magid رحوع شود

آقا حالا بريد
به لينك مستقيم راستش من بلد نيستم مردم را اذيت كنم يا سر كار بگذارم هرحه بوده با خلوص كامل مي نويسم
اديت شد به پيام آقا magid رحوع شود
أقا سامان منم نتونستم طيرمزباؤ منميشهزحتي لينك مستقيم :cry:

شاهرخ جان چي شده؟! چرا اينجوري حرف ميزني؟ :wink:
اگر مجيد خان زحمت ميكشيد ميگذاشتش يك جايي تا ما هم دانلود كنيم شاهكار ميكرد.

magid

Member
با سلام

آقا من فايل رو آپلود كردم اين هم آدرسش: :lol: :lol:

http://d4370970.ir73.ieg-online.net/soft/swf.zip

اگه دانلود كرديد بگيد برش دارم (ببينيد درست كار مي كنه)

با تشكر از آقا سامان(راستي آقا سامان شورآباد يك جايي مثل همون swedeشماست و دست يابي بهش غيرممكنه) :lol: :lol: :lol:

مجيد( 8O )

saman_sweden

Active Member
magid گفت:
با سلام

آقا من فايل رو آپلود كردم اين هم آدرسش: :lol: :lol:

http://d4370970.ir73.ieg-online.net/soft/swf.zip

اگه دانلود كرديد بگيد برش دارم (ببينيد درست كار مي كنه)

با تشكر از آقا سامان(راستي آقا سامان شورآباد يك جايي مثل همون swedeشماست و دست يابي بهش غيرممكنه) :lol: :lol: :lol:

مجيد( 8O )
آقا اين لينك هم كه مانند لينكهاي سابقه كارنمي كنه
آقا لينكش خرابه لطفا درستش كنيد

شوخي بود دستتون درد نكنه خوب هم كار مي كنه حدود 46 ثانيه طول كشيد دان لود بشه
در ضمن ميدونيد مشكلات امنيتي دارم با احازه همگي اون لينك را حذف مي كنم اين لينك دوستمون آقا محيد خوب كار مي كنه

behsa

Member
آقا دستت درد نكنه. دارم دانلودش ميكنم. احتمالا با سرعتي كه من دارد حدود 45 ساعت طول ميكشه. تازه يكي هم از اقا سامان كمتر. :wink:

saman_sweden

Active Member
behsa گفت:
آقا دستت درد نكنه. دارم دانلودش ميكنم. احتمالا با سرعتي كه من دارد حدود 45 ساعت طول ميكشه. تازه يكي هم از اقا سامان كمتر. :wink:
سلام بهسا حان
دوستان برداشت بد نكنند من دارم با بهسا خان شوخي مي كنم
راستي در مورد سرعت اينترنت لاكپشت داري ميروني اون كامپيوتر 45 سال روشن باشه كه ميسوره

شما ثانيه را به ساعت نوشتيد منم ساعت را به سال

ali3279

Member
آقا مجيد دستت درد نكنه دانلودش كردم ولي نه 48 ساعت
15 دقيقه :wink: :wink: :wink: :wink: 8O 8O 8O 8O 8O

behsa

Member
saman_sweden گفت:
behsa گفت:
سلام بهسا حان
دوستان برداشت بد نكنند من دارم با بهسا خان شوخي مي كنم
راستي در مورد سرعت اينترنت لاكپشت داري ميروني اون كامپيوتر 45 سال روشن باشه كه ميسوره

شما ثانيه را به ساعت نوشتيد منم ساعت را به سال

سامان جان ايولا هنوز دل زنده هستي :wink: ( اينهم از اون شوخي ها بود )
سامان جان من اگر بخوام از نهايت سرعت خطم استفاده كنم فكر كنم بين 14 تا 20 دقيقه طول بكشه كه دانلودش كنم. اما مسپله اين است كه اين كار را نميتوانم بكنم. يعني مجبور هستم كه سرعتم را بين كارهاي مختلف تقسيم كنم و يك چيزي حدود 1 كيلو را واسه دانلود بگذارم.
به همين دليل همون 45 سالي كه شما فرموديد طول ميكشه كه دانلود بشه. تازه جالبش به اين هست كه وقتي كه تمام شد ( دانلود ) ميفهمي كه ورژن جديد برنامه اومده. :lol: :lol: :wink:

سامان جان من Dreamweaver MX 2004 را با همين سرعت دانلود كردم. :wink:

salmanclever

Well-Known Member
آقايان با سلام وخسته نباشيد
بابا جون من به پير به پيغمبر اسم من سلمانهست جون من يك كم به آيدي من توجه كنيد البطه بهتون حق ميدم چون كه انقدر آقاسامان هست تو سايت كه همه سلمان هم سامان ميگن خلاصه گزشته از همه اينها
بابا نياز به اين كارها نيست هر كس نسخه 3 swift3dرا گرفته باشه و سريال نامبرشو درست بده شركن ايراين يك يوزر مخصوص اون كس ايجاد ميكنه و ميتونه نرم افزارو با اون يوزر آپديت يا كلا ورژنشو دانلود كنه من يوزرم آدرس زير هستش هر كس به آدرس زير بره سه تا لينك وجود داره يكيش براي دانلود swift3d v3هستش يكيش براي آپديت كردن ورژنهاي قديميش و ديگري براي دريافت آموزشش بابا اين مال خود شركت ايراين هستش و من هم دست كم هفت هشت بار لينكشو امتهان كردم به خدا كار ميكنه :evil:
براي دانلود كردنش هم با هر نرم افزار دانلود كه حال كنيد ميتونيد دانلودش كنيد اگه نرم افزار خاصي هم نداريد من بخاطر شما چند بار امتحان كردم با دانلود خود ويندوز هم دانلود ميشه اين ديگه به خدا درسته بابا مال خود شركتشه
http://www.erain.com/customer/customer.asp?reg=q3w41EP2DBNG6LAo1547qCNKs4!olN27vM8xDLIdlR3nLQ9FBo6tO6d3VQORvlLm1ZYmTEnyuOTe1YV23GN$vo4fl1XM4HN1KWe
اگه تونستيد دانلود كنيد كه چه بهتر اگه نتونستيد ديگه كاري از دست من بر نمياد :cry:
مووفق باشيد
سلمان...

Pooriya_Online

Active Member
دوستان اين برنامه رو من توي كالكشني كه خودم ساختم دارم خيلي وقته كه دارم حدودا 2ماه پيش گيرش اوردم. و به صورت كرك شدش هست. دوستان ميتونن اين بسته نرم افزاري من رو از بازار رضا و مركز خريد پايتخت گيربيارن اسمشم هست PSG 5 كه البته مخفف Pooriya Soft Group ميباشد و داراي 5سي-دي و اين كالكشن 5 منه قيمتشم مفته البته در اين نسخه 6تا هست و 6 هم اينه كه توش برنامه هاي نوشته شده توسط دادشم (پويا) ميباشد و براي همين قيمتش بالاس ولي نسخه هاي قبليش 4200تومن بود ولي اينيكي به علت اينكه حق كپي رايت دادم (به داداشم) قيمتش 8500تومن ميباشد و به صورت كامل همراه با راهنماي فارسي هست نسخه قبليش حدودا 730تا چاپ شد و 650تاش به فروش رسيد.(البته ربطي نداشت ميدونم ولي آقا مجيد و ديگر دوستان منو بايد ببخشند ما هم بايد تبليغ كنيم ديگه :wink: آخه اگه ما تبليغ نكنيم پس كساي ديگه بايد بيان تبليغ بكنن كه خوشبختانه تا به حال به جز من تو اين سايت نبوده و نخواهد بود :roll: اگرم ديديد كه خيلي زياد تبليغ كردم ميتونيد قسمتي يا كل اين ريپلاي رو حذف كنيد :wink: )

باتشكر

موفق و پيروز باشيد...

saman_sweden

Active Member
salman14000 گفت:
آقايان با سلام وخسته نباشيد
بابا جون من به پير به پيغمبر اسم من سلمانهست جون من يك كم به آيدي من توجه كنيد البطه بهتون حق ميدم چون كه انقدر آقاسامان هست تو سايت كه همه سلمان هم سامان ميگن خلاصه گزشته از همه اينها
بابا نياز به اين كارها نيست هر كس نسخه 3 swift3dرا گرفته باشه و سريال نامبرشو درست بده شركن ايراين يك يوزر مخصوص اون كس ايجاد ميكنه و ميتونه نرم افزارو با اون يوزر آپديت يا كلا ورژنشو دانلود كنه من يوزرم آدرس زير هستش هر كس به آدرس زير بره سه تا لينك وجود داره يكيش براي دانلود swift3d v3هستش يكيش براي آپديت كردن ورژنهاي قديميش و ديگري براي دريافت آموزشش بابا اين مال خود شركت ايراين هستش و من هم دست كم هفت هشت بار لينكشو امتهان كردم به خدا كار ميكنه :evil:
براي دانلود كردنش هم با هر نرم افزار دانلود كه حال كنيد ميتونيد دانلودش كنيد اگه نرم افزار خاصي هم نداريد من بخاطر شما چند بار امتحان كردم با دانلود خود ويندوز هم دانلود ميشه اين ديگه به خدا درسته بابا مال خود شركتشه
http://www.erain.com/customer/customer.asp?reg=q3w41EP2DBNG6LAo1547qCNKs4!olN27vM8xDLIdlR3nLQ9FBo6tO6d3VQORvlLm1ZYmTEnyuOTe1YV23GN$vo4fl1XM4HN1KWe
اگه تونستيد دانلود كنيد كه چه بهتر اگه نتونستيد ديگه كاري از دست من بر نمياد :cry:
مووفق باشيد
سلمان...
سلام
ببخشيد دوستان سامان را با سلمان اشتباه نكردند بلكه اون لينك شما كار نمي كرد من محبور شدم كل برنامه را يه هاست بگذارم و بعد دوستمان آقا محيد دان لود كرده و تو يه لينك راخت براي ايران گذاشتند براي اينكه من نوشته بودم بدلايل امنيتي نميتونم بيش از دو روز برنامه را تو سايتم داشته باشم البته آقا Magid لطف كردند و اين برنامه را تو يه هاست ديگر انتقال دادند براي همينه دوستان مي نويسند سامان و با سلمان هم اشتباه نكردند

shahrokh_xp

Active Member
آقا سامان ممنون از شما.آقا مجید از شما هم ممنوم
احتمالاً مشکل اون سایت آقا سامان bandwith روزانه بوده :wink:

gollpesar

Member
دوست عزيز من نتونستم از اين لينكي كه فرموديد من اونو دانلود كنم .
ممنون مي شم راهنمايي كنم .
يا علي

جدیدترین ارسال ها

بالا