مژده***مژده***مطالعات کامل ترمینال رسید

avazkhan

Active Member
از مدیر محترم انجمن درخواست میکنم که پست اولی رو به دلیل اشتباه بودن لینک ها حذف کنند...با تشکر فراوان

reza4090

New Member
سلام دوست من
متاسفانه این صفحه هایی که اینجا گذاشتین هیچ کدوم باز نمیشه مشکل داره اگه میشه درستش کنید.
با عرض تشکر مجدد

reza4090

New Member
ببخشید اگه درست نمیشه من آدرس بدم که برام بفرستید.......از نظر هزینه ارسال هم مشکلی نیست من میپردازم.......به خدا گیر مطالعات ترمینالم با تشکر فراوان:rose:

panoram

Member
سلام...

اینم یک نمونه از مطالعات ترمینال و پاینه های مسافر بری

-------------------------------------

images.jpg
یکی دیگه از موضوعاتی که دانشجویان در طراحی هاشون در دوران دانشگاه و ( در بازار کار) بهش بر می خورند. طراحی پایانه های مسافر بری جاده ایی (ترمینال) است.
نشریه شماره ۳۵۲ به طور کامل و با دیگرام های مختلف به تشریح استانداردها-ضوابط و معیار های طراحی ترمینال پرداخته..
امروز گروه معماری پانورام بعد از قرار دادن مطالعات مسکونی-بیمارستان-آموزشی-آتش نشانی به درخواست یکی از اعضای این گروه در شبکه اجتماعی فیسبوک اقدام به گذاشتن مطالعات مربوط به طراحی ترمینال کرد.

امید واریم براتون مفید باشه…​

دانلود کنید

منبع» وبسایت معماری پانورام

پسورد: www.panoram.ir

.:BehzAd:.

Active Member
من اینو اون روز دانلود کردم اما چون تو فلشم بود و کپی نکرده بودم پاک شد این لینک ها هم کار نمیکنند چیکار کنم؟

panoram

Member
لینک ها درستن...

اما چون تو پرشین گیگ آپ شدن... بعضی وقت ها پرشین گیگ قاطی میکنه!!! چند دقیقه بعد امتحان کنی درست میشن...

avazkhan

Active Member
سلام به همه دوستان ببخشید که معطلتون کردم راستش من کمی تو دفتر سرم شلوغه اما در اسرع وقت حتما مجددا آپلود میکنم و در اختیارتون میذارم

mem-ar-chitect

New Member
سلام
يه سري مطالعات كامل ترمينال براتون ميذارم.
البته من اينو قبل ها تهيه كرده بودم و يادم نيست پايان نامه كي بود متاسفانه
ولي لطفا براي گردآورنده اين مطالعات صلوات بفرستيد.
انشالله كه راضي باشند.
براي دانلود كليك كنيد.

آخرین ویرایش:

reza4090

New Member
سلام اول تشکر میکنم
اما اینم بگم که تا این پیچ و باز میکنیم ارور میده انگار حذف شده.
ممنون

mem-ar-chitect

New Member
سلام اول تشکر میکنم
اما اینم بگم که تا این پیچ و باز میکنیم ارور میده انگار حذف شده.
ممنون
سلام
ممنون از اطلاعتون
فايل تو پرشين گيگ اپلود شده و امكان از دست رفتنش نيست گاهي به علت ترافيك اين سايت شايد ارور بده البته اديت كردم
اگه دوستان ديگه هم مشكل رو داشتند بگند تا جاي ديگه آپلود كنم فايل رو
:rose:

joghtayi

New Member
سلام مهندس...وقت بخیر...موضوع پایان نامه ی ارشد من هم ترمینال هست..ممنون می شم در زمینه ی مطالعاتی کمکم کنید..

جدیدترین ارسال ها

بالا