ميخواستم بدونم ورد پرس بهتره يا ام تي

SME

Banned
Mt فقط برای حرفه ای ها طراحی شده.
با امنیت و امکاناتی بیشتر.

d@nial

Well-Known Member
SME گفت:
Mt فقط برای حرفه ای ها طراحی شده.
با امنیت و امکاناتی بیشتر.
میشه بگین علت اینکه MT برای حرفه ای هاست چیه؟
و از امکانات بیشترش برامون صحبت کنید؟

Milad-A

Member
آقا به نظرم مي‌آد با توجه به نسخه‌یِ دوم وردپرس اين يك بحثِ جدي‌اه كه اگه ممكن‌اه دوستان عنايت كنند و وارد بحث بشند تا تازه‌كارهايي مثل من هم چيز ياد بگيرند. در موردِ امكانات هركدام و اين كه اصولا تفاوت‌ها در چي‌اه و مزيت‌ها. لطفا نگيد تو مي‌خواي چه‌كار كني باهاش آدم اول بايد بدون هركدوم چه ويژه‌گي‌هايي دارند خب بعدش تصميم مي‌گيره.
يا علي!

bache +

Well-Known Member
ورد پرس تقریبا مخصوص وبلاگ هست
ولی ام تی قابلیت های بیشتری داره به نظر من ورد پرس بیتره
300.gif

bache +

Well-Known Member
بابا تو رو خدا این پستهای ما رو پاک نکنید دانیال مشکوک میزنی ها فک کنم کار خودته استعداد عجیبی در پاک کردن پستهای من داری این بنده خدا پرهان با کسی کار نداره که بابا برین تو این بلاگ کلی پلاگین باسش گذاشته!!گیر دادینا خوب به نظر من بیتره من امکانات و قدرت بیشتری توش میبینم

B3ven

Member
bache + گفت:
بابا تو رو خدا این پستهای ما رو پاک نکنید دانیال مشکوک میزنی ها فک کنم کار خودته استعداد عجیبی در پاک کردن پستهای من داری این بنده خدا پرهان با کسی کار نداره که بابا برین تو این بلاگ کلی پلاگین باسش گذاشته!!گیر دادینا خوب به نظر من بیتره من امکانات و قدرت بیشتری توش میبینم

:razz: پس هنوز امكانات و قدرت Wordpress رو نديديد :neutral:

bache +

Well-Known Member
نه فقط شما دیدی!!!
21.gif
عزیزم به نظر من ام تی بدلایلی که گفتم بهتره هرکی نظری داره باسه خودش!!!
12.gif

B3ven

Member
bache + گفت:
نه فقط شما دیدی!!!
21.gif
عزیزم به نظر من ام تی بدلایلی که گفتم بهتره هرکی نظری داره باسه خودش!!!
12.gif

از ام تي بيشتر خوشم مي :oops: اد ولي ورد پرس هم اي بد نيست :D

amir00

Member
هیچ وقت ورد پرس به پای ام تی نمیرسه
ورد پرس یه چیز سطحی است
توی ام تی هرکاری بخواهی میتونی انجام بدی و همه چیز دست خودته
به خصوص قالب سایت
میتونی سایتت رو دینامیک یا استاتیک کنی (به دلخواه)
میتونی چندین وبلاگ بسازی
و 1000 تا چیز دیگه که وقت نوشتنشو ندارم

iman1981

Member
amir00 گفت:
هیچ وقت ورد پرس به پای ام تی نمیرسه
ورد پرس یه چیز سطحی است
توی ام تی هرکاری بخواهی میتونی انجام بدی و همه چیز دست خودته
به خصوص قالب سایت
میتونی سایتت رو دینامیک یا استاتیک کنی (به دلخواه)
میتونی چندین وبلاگ بسازی
و 1000 تا چیز دیگه که وقت نوشتنشو ندارم

والا تموم این چیزا که گفتی تو wordpress هم هست
نه اینکه بگم wordpress یا mt ولی اینا که گفتی توی ورد پرس هم هست

اهم اهم !
من مدتي هست كه دارم با وردپرس كار ميكنم قبلش هم با موبيل تايپ حالا جدا از صحبت هاي دوستان ميخوام از هر دو سيستم بگم :
اولين موضوعي كه بايد بهش توجه كرد اينه كه وردپرس يك سيستم اپن سورس هست و با پي اچ پي نوشته شده است اما موبيل تايپ خير .
وردپرس داراي پلاگي هايي هست كه ميتونه اين سيستم را به يك پرتال تبديل كنه و در واقع ميتونيد با اون هر كاري انجام بدهيد از يك سايت خبري ساده گرفته تا يك سايت حرفه اي پس نميشه گفت كه اين سيستم فقط براي مديريت وبلاگ هست .
موبيل تايپ هم داراي پلاگين هاي مختلفي هست كه ميشه باهاش كارهاي زيادي انجام داد ولي به اندازه وردپرس نيست .

يكي از مزيت هاي موبيل تايپ نسب به وردپرس امكان مديريت چندين وبلاگ هست كه انشاالله در نسخه هاي بعدي وردپرس نيز شاهد چنين چيزي خواهيم بود .

اين لينك را هم توصيه ميكنم كه حتما" ببينيد : http://google-fight.com/?word1=movable+type&word2=wordpress

نتيجه گيري كه من شخصا" در مورد اين دو سيستم داشتم اينه كه وردپرس خيلي بهتره چون هم انعطاف پذير و هم ساده است .

iman1981

Member
منظورت از چند وبلاگ چیه ؟
اگه منظورت اینه که با یه بار اینستال wordpress و یه دیتابیس بتونی چند تا وبلاگ داشته باشی اینطور مه من خوندم توی Documentation وردپرس این کار قابل انجامه.

iman1981 گفت:
منظورت از چند وبلاگ چیه ؟
اگه منظورت اینه که با یه بار اینستال wordpress و یه دیتابیس بتونی چند تا وبلاگ داشته باشی اینطور مه من خوندم توی Documentation وردپرس این کار قابل انجامه.
اوني كه شما ميگي يك نسخه ي ديگر وردپرس به نام مالتي بلاگ هست .
نسخه معمولي وردپرس اين امكان را به شما نميده كه چندين وبلاگ داشته باشي .

majid2x

Active Member
بنظر من هم Wp خیلی بهتر و کارم باهاش آسون تره و حتی نصبش هم آسونتره و واسه داشتن یه وبلاگ ساده خیلی عالیه!
Mtکارهای پرادعا اول برن قالب فارسی واسه Mt بسازن بعد بیان اونو با Wp مقایسه کنن !

Hamid2day

Active Member
آره ام تی خیلی برای تازه کارها جالب نیست.

نصب و نصب خوده قالب...

بریا من که یه فیلم سینمای بود.

جدیدترین ارسال ها

بالا