مولد نیرو آذر ( لوگو )

myclick

Member
تا الان فكر ميكردم با هوشترينم ولي الان ديدم كه تو هم مثل مني :lol:
ايول خيلي كار باحالي شده
جدا ميگم ايده فوق العادست

flashpro

کاربر فعال
اگه آرم تنهارو میزاشتی و اسمشو نمیگفتی اصلا متوجه نمیشدم این آرم مال چیه !؟!
به قول دوستا خوب تداعی نمیکنه فکر کنم تغییر بدی بهتر باشه نظر شخصی منه البته.:rose:

Leoric

Member
گاهی یک طرح (به خصوص لوگو ) نیاز داره که به خودی خود تداعی گر یک مفهوم باشه. این خوبه که یک طرح رو بتونیم تفسیر کنیم اما به

نظر من بهتر اینه که این طرح اونقدر گویا باشه که بیننده خودش در موردش قضاوت کنه و بتونه ماحصل کار و دریافت کنه .چند نکته وجود داره

که به نظرم مهم میاد با کسب اجازه از استید محترم !! می خواستم عرض کنم .اولین چیزی که در این طرح به چشمم اومد a لاتین بود که به نظرم

بهتره در طرح عنصر دیگه ایی جایگزینش بشه . َاشکال نمادی در طرح یک لوگو به مراتب تاثیر بیشتری نسبت به حروف یک زبان دارن . از

اونجایی که من معتقدم انتقاد وقتی سودمنده که در جهت یک پیشنهاد سازنده باشه ، برای دوست عزیزم یک پیشنهاد دارم . به نظر من

بهتر اینه که از یک شکل که تداعی نیروی برق میکنه برای لوگو استفاده کنی . مثل لامپ رشته ایی و پایه ی اولیه رو بر این طرح بریزی و از

قسمت های مختلفش استفاده کنی . ببخشید پر حرفی کردم : دی

آخرین ویرایش:

myclick

Member
گاهی یک طرح (به خصوص لوگو ) نیاز داره که به خودی خود تداعی گر یک مفهوم باشه. این خوبه که یک طرح رو بتونیم تفسیر کنیم اما به

نظر من بهتر اینه که این طرح اونقدر گویا باشه که بیننده خودش در موردش قضاوت کنه و بتونه ماعسل کار و دریافت کنه .چند نکته وجود داره

که به نظرم مهم میاد با کسب اجازه از استید محترم !! می خواستم عرض کنم .اولین چیزی که در این طرح به چشمم اومد a لاتین بود که به نظرم

بهتره در طرح عنصر دیگه ایی جایگزینش بشه . َاشکال نمادی در طرح یک لوگو به مراتب تاثیر بیشتری نسبت به حروف یک زبان دارن . از

اونجایی که من معتقدم انتقاد وقتی سودمنده که در جهت یک پیشنهاد سازنده باشه ، برای دوست عزیزم یک پیشنهاد دارم . به نظر من

بهتر اینه که از یک شکل که تداعی نیروی برق میکنه برای لوگو استفاده کنی . مثل لامپ رشته ایی و پایه ی اولیه رو بر این طرح بریزی و از

قسمت های مختلفش استفاده کنی . ببخشید پر حرفی کردم : دی

خيلي خيلي خيلي ببخشيد دوست عزيز

ولي ما عسل كار منظورتون بود يا " ماحصل كار " :) :)

ferij

Member
بابا تو ديگه كي هستي.
229.gif
wacko1.gif

ايده محشره ولي (به فول MJ) سير تكاملي نبود. معمايي ميشد واسه خودش
305320_JC_thinking.gif

تبريك ميگم.مخت خوب كار ميكنه ها آرشام
47b20s0.gif

كار نهايي يادت نره...:wink:

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
attachment.php

سلام به همه و همینطور ممنون از همه بابت نظرات ، و ببخشید بابت تاخیر ها یه دوتا نکته رو علان بگم
1 پشت لوگو یه طرح آماده ( سربرگ Erfan توی مسابقه ست اداری ) هست برای درک بهتره و هنوز وقت نکردم طراحیش کنم
كار نهايي يادت نره...:wink:
2 از این مرحله به بعدش رو من انجام نمیدم ( و اصولا کار هایی که شخصی به جز من روش یه کلیک کرده باشه رو به عنوان نمونه کار خودم نشون نمیدم )ولی اگه حسش بود میزارم
3 تا اینجا پیکر اصلی کار تموم شد منتظر نظراتتون هستم ( البته این سومی نکته حساب نمیشه )

پیوست ها

• up.jpg
    up.jpg
    41.4 کیلوبایت · بازدیدها: 18

جدیدترین ارسال ها

بالا