موشن گرافیک mg

سلام قسمت 3ی خوب بود که 4dکار کرده بود اما 4Dرو من حدود 5 سال پیش کار کردم ولی باهاش حال نکردم رفتم سراغ مکس نه به این خاطر که نتونستم به خاطر این که امکاناتش کم بود
حالا شما با چه ورژنی از اون کار میکنید و چه تغییراتی کرده و در برابر مایا و مکس در چه حدیه
ممنون

سلام
اولش که یکی دو تا از دوستان لطف کرده بودن و پیغام داده بودن که یه آموزش برای این موشن گرافیک بسازم که ان شالله بعد از امتحانات پایان ترم این کار رو می کنم. و بعد هم از نظرات دوستان تشکر می کنم.

سلام قسمت 3ی خوب بود که 4dکار کرده بود اما 4Dرو من حدود 5 سال پیش کار کردم ولی باهاش حال نکردم رفتم سراغ مکس نه به این خاطر که نتونستم به خاطر این که امکاناتش کم بود
حالا شما با چه ورژنی از اون کار میکنید و چه تغییراتی کرده و در برابر مایا و مکس در چه حدیه
ممنون

والله من الآن هم با مکس کار می کنم هم با سینما فور دی.
البته این نظر شخصی من هست. ابزارهای مدلینگی که در مکس وجود داره اصلا با سینما قابل مقایسه نیست. مکس در این زمینه خیلی بهتره. ولی برای موشن گرافیک سینما یه ابزار استاندارد جهانیه و خاصتا ابزار mograph سینما که بی نظیره

arash.111

Member
سلام کلیپ جالبی بود فقط اگه اون فریم های استپ رو وسط کار قرار نمی دادی و همشو موشن می کردی خیلی جالب تر می شد چون اصلا با ریتم کلیپ جور در نمیان

جدیدترین ارسال ها

بالا