مودم edge

webroamer

Member
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز

مي خواستم بدونم ايا اين مودم هاي edge كه از سيم كارت موبايل استفاده مي كنن براي ارتباط با اينترنت و همش تبليغاتش به ايميل ها فرستاده مي شه واقعا اون كارايي كه توي سايتشون نوشته است رو دارن يا نه ؟ سرعتش ؟ دانلود و آپلود ؟ و غيره اگه كسي مي تونه يه توضيح كاملي برامون بنويسيه . راستي يه لينك گذاشتم كه در مورد اين محصول توش نوشته براي تبليغ نيست . لطفا راهنماييمون كنين.
با تشكر

p30graphic

Active Member
سرعت در حد 128 دربهترین شرایط
امکان ارسال و دریافت sms داره
تو بعضی مدلها دفترچه تلفن
و در بعضی هم رم ریدر و پشتیبانی از اپراتور سوم که چند وقت دیگه سیم کارتهاش توی بازر میاد

webroamer

Member
آيا تا كنون كسي از آشنايان شما از اين نوع مودم استفاده كرده يا نه ؟ اگه هم كرده آيا راضي بوده ؟ نقطه ضعف يا معايبي هم داره ؟به نظر شما توي ايران جواب مي ده ؟

mkhr2max

New Member
سرعت خوبه البته بستکی به ترافیک شبکه و اون آنتن نزدیک شما داره
البته زمان دانلود سرعت تا 30 کیلو هم میر ه

H00ti

Active Member
یکی از دوستان من گرفته.یه سیمکارت ایرانسل انداخته توش و طرح فعال کرده 1 ماهه با ترافیک 2.5Gb شده 10 هزار تومن
سرعت دانلود همونطور که گفتن گاهی به 30 هم میرسه(البته فقط شب).تو روز حدود 7 دانلود می کنه.
البته این سرعت ها رابطه مستقیم با آنتن شما داره و این اعداد در بهترین حالت هستن.سرعت باز شدن صفحات چنگی به دل نمیزنه(سیم کارت همراه اول سریع تر ار ایرانسل صفحات رو باز میکنه) و برای دوستانی که زیاد کار دانلود ندارن و بیشتر وب گردی می کنن من توصیه نمی کنم .
مدل های زیادی توی بازار هست ولی D Link معروفترین و هوآوی(به خاطر مطابقت با سیستم مخابراتی ما) معتبر ترین هستند.در ضمن از خرید مارک های متفرقه و ارزان به خصوص به دلیل ویژگی های خاص مثل حافظه داخلی و ... بپرهیزید)

خود من که حاضر نیستم 90 تومن پول بی زبون رو واسه یه مودم 3G بدم.همون GPRS بهتره

جدیدترین ارسال ها

بالا