موتور رندر جدید NOX Renderer

abbasi_0912

Active Member
سلام به همه دوستان
این موتور رندر جدید مال evermotion هست، امروز که ایمیل ام رو چک میکردم دیدم evermotion برام یک خبرنامه فرستاده که این موتور رندر رو معرفی کرد

البته هنوز حالت بتا هست
NOX Renderer is a rendering software based on unbiased methods. Development is currently in beta stage. NOX is a free software, even for commercial purposes.
فقط اینکه برای دانلود باید عضو سایتش باشید حدود 7.5 مگ هستش
ورژن های پایین رو هم پشتیبانی میکنه، اما فقط تا مکس 2011 64 بیت جواب میده برای مکس 2012 هنوز نیومده

البته من نصب کردم نمیدونم چرا به مشکل خورده و وقتی مکس بالا میاد اخطار میده

این هم صفحه اصلی که توش گالری، آموزش و دانلود پلاگین قرار داره
http://www.evermotion.org/nox

کسی چیز بیشتری فهمید و تونست راهش بندازه به ما هم خبری بده

soroushdesign

Well-Known Member

.:BehzAd:.

Active Member
سلام آره این موتر رندر جدیده برا من هم ایمیل زده بود و این معرفی کرده بود.این تازه اولش هست فعلا کلی راه داره که برسه به باقی موتر رندر ها.

Hamed

Active Member
سلام
منم قصد داشتم دانلودش کنم ولی حالا حالاها باید کار داره...ولی در کل مرسی

علی علی

یعنی اینکه ما برامون یه رندر انجین مجانی و یه رندر انجینی که خداتومن پولشه هیچ فرقی نداره چون نسخه ی کرک شدشو دانلود می کنیم و استفادمونو می کنیم :wink:

قبول دارم حرفتون رو ولی :
ایا خودتون که وی ری کار می کنید رفتین نسخه ی اصل رو خریدین یا کرک شده استفاده می کنید
بعد هم توی ایران نسخه ی اصل پیدا نمیشه و ما اگه بخوایم بخریم هم که کلی تحریم شدیم و پول مسافت و ایرانی بودنوم رو باید بدیم ولی مشکلی نیست و خیلی هم خوبه مثلا کسی که ایران می خواد مکس رو درست و حسابی یاد بگیره با 2 تومن وی ری و مکس رو می خره اون ور اب با سیصد یا چهارصد هزار تومن
ولی اینکه خود سایت داره واسه دانلود میذاره منظورم اینکه این کلا واسه دانلود هست نه پولیه نه سایت دیگه ای داره پس معلومه مال خود گروه اورموشن و تازه این هم نسخه ی بتاست
و یکی دیگه اینکه ما ایرانی ها اینکار رو نمی کنیم نصف بیشتر دنیا این کار رو می کنند مگه کرک ها رو ما خودمون می سازیم اون ور اب می سازند و اپلود می کنند و ما استفاده می کنیم

به هر صورت حرف شما منطقی و درسته اگه ما واسه نرم افزار ها پول بیشتری می دادیم تا حالا خیلی پیشرفت می کردیم و قدرشون رو می دونستیم

جدیدترین ارسال ها

بالا