مهین آنلاین. کلاه بردار درجه 1

وضعیت
موضوع بسته شده است.

p30tip

Member
بله.خلاصه ی مطلب این بود که من ترنسفر کردم رو یه هاست دیگه این آقا شهرام که شما می بینید 30 هزار تومان من را به باد داد.2 تا هاستمو که از من گرفت و آنها رو Terminate کرد (بخاطره همینه که اسمشو گذاشته Terminator) الانم این تاپیکو ببینه سریع می آد ادیتش می کنه یا اونو پاک می کنه !
wink.gif
خلاصه با این که 2تا هاست رو Terminate کرد و پوله مارو خورد بجز اون حتی دامین هم نداد.اون موقع که بهش می گفتم پنل دامین رو بده نمی داد فکر می کرد مردم به راحتی خر می شن :lol: مرد که نیست هیچی چون می خواد مردم نفهمن کلاه برداره همه تاپیک های راجع به این موضوع رو پاک می کنه در ضمن این اتفاق تنها برای من نیفتاده بلکه با 2-3 تا مشتری دیگه ی آقا شهرام هم افتاده.همون حقت بود که VPS ات پاک شه حالت گرفته شه تا با .... خوری مجبور بشی بک آپ های سرورتو بگیری با این که اون موقع به همه خالی می بستی که سرور پاک نشده و .... :lol:

خوش باشی آقا شهرام با این کلاه برداریات و پول های مفت و هرام خوردن
wink.gif

بله این همون مهین آنلاین هست که از شما VPS داره. این کارو تنها با یک نفر نکرده بلکه با چند نفر کرده و پولشونو خورده و دامینشونم حتی پس نداده

nimafire

find / -name Support > u
شما باید از هاستینگ های معتبر استفاده کنید.
متاسفانه دوستان به قسمت ها نگاه میکنند و فاکتور های دیگه را مورد برسی قرار نمیدند.
انشاالله که مشکلتون رفع بشه.

p30tip

Member
والا این اتفاق رو آقا شهرام سر خیلی ها پیش اورده تنها من نبودم حالا گفتم تو همه جا بگم که همه بفهمن ایشون کلاه بردار هست

Mrx

Active Member
با سلام

بحث در مورد چنين موضوعاتي ممنوع مي باشد

لطفا قوانين را رعايت كنيد

قفل شد

مهران !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا