مهم ( بهترین سیستم مدیریت محتوا )

arashdc

New Member
با سلام.
دوستان و سروران گرامی .
من الان حدود 3 ماه است که دونبال سیستم مدیریت خوب میگردم. الان سه هفته است که با نام Bitrix اشنا شدم و لی متا سفانه هنوز نتونستم بیتریکس فارسی شده را پیدا کنم.و توانایی پرداخت مبلغ هنگفت ان را هم ندارم.

از شما دوستان تقاضا میکنم که کمک کنید بیتریکس فارسی را به طور رایگان پیدا کنم.
پایدار باشید.

bamshad

Well-Known Member
به نظر من از نظر کارایی و پیشرفته بودن قسمتهای مختلف : PHP-Nuke
از نظر امنیت و زیبایی : MAMBO
از نظر سادگی : Word Press
ولی متاسفانه حتی اسم اون بیتریکس رو هم تاحالا نشنیدم
اگه میشه یک سایت ازش معرفی کن تا ببینیم چه طور سیستمش

آخرین ویرایش:

BeHnAm_akb

Active Member
دوست عزیز در رابطه با نرم افزار های رایگان من هم Mambo رو پیشنهاد می کنم.
PHPnuke هم بد نیست اما نه مثل مامبو.

اما از قدیم گفتند هرچقدر پول بدی آش می خوری !

نسخه های پولی خیلی بهتره .
اگر خواستید برای این cms هزینه کنید من می تونم بهتون کمک کنم

mambolearn

Active Member
سلام

در حال حاضر سایت رسمی Bitrix در ایران http://bitrix.ir هست . شما میتونی قیمتها و مشخصات نسخه های مختلف رو در سایت مذکور ببینی .

برای اطلاعات بیشتر در مورد مامبو هم میتونی به سایت http://www.mambolearn.com سر بزنی .
ما آخرین نسخه که کاملا فارسی شده را در 12 مارچ منتشر میکنیم ( البته به صورت FREE )
در این نسخه حتی Error هایی که در نسخه انگلیسی موجود هست هم برطرف شده و کاملا Stable هست .

یا علی
فیروزمندان

bamshad

Well-Known Member
mambolearn گفت:
سلام

در حال حاضر سایت رسمی Bitrix در ایران http://bitrix.ir هست . شما میتونی قیمتها و مشخصات نسخه های مختلف رو در سایت مذکور ببینی .

برای اطلاعات بیشتر در مورد مامبو هم میتونی به سایت http://www.mambolearn.com سر بزنی .
ما آخرین نسخه که کاملا فارسی شده را در 12 مارچ منتشر میکنیم ( البته به صورت FREE )
در این نسخه حتی Error هایی که در نسخه انگلیسی موجود هست هم برطرف شده و کاملا Stable هست .

یا علی
فیروزمندان
ای ول پس میخواین بترکونید؟
ولی دوست من؛ اگه یک سایت که روش بیتریکس نصب هست رو به من معرفی کنید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

Black Prince

Active Member
به نظر من با Mambo كار كني خيلي راحت تري. هم قالب هاي زيبا داره- كار كردن باش خيلي آسونه-كاملاً انعطاف پذير..........

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
تكراري تكراي تكراي !!!
نمي دونم چرا هر كي از راه ميرسه بجاي اينكه به تاپيك هاي قبلي نگاه كنه !‌سريع يك تاپيك ميزنه به نام كدوم سيستم خوبه كدوم بده ...

عزيز 50 بار تو اين انجمن مطرح شده ! و آخرشم هيچي !
چون يكي مياد ميگه مامبو ... اونيكي كه كارش نيوك هست مياد ميگه نيوك ... همينطوري آخرشم دعوا ...

حالا خوبه شما يك تغييري دادي و برنامه Bitrix رو وسط كشيدي !

در آخر هر سيستم مديريت براي مصارف خودش خوبه ! و اينكه همه آنها سليقه اي هست ..

spsgorgan

Active Member
شوما اصلا خودشو ناراحت نكن !
همه سيستم ها خوبن . فقط بايد ببيني كدوم بكارت مياد

kxd

New Member
با سلام
دوستان عزیز این بنده خدا از شما میپرسه که بیتریکس فارسی
رو از کجا به طور رایگان گیر بیاره
اون موقع شما میایید در مورد خوب و بد بودن مامبو و نیوک بحث میکنید
حد اقل وسط دعوای نیوک و مامبو یه لینک بیتریکس رو هم برا این بنده خدا میگذاشتید
شاید به درد من و بقیه هم میخورد.
پایدار باشید

arashdc

New Member
بابا بی خیال

سلام
آخه دوستان من اینا که این بالا نوشتید چه ربطی به مو ضوع من داره

من گفتم اگه کسی لینک دانلود بیتریکس فارسی رو داره البته trial نه ورژن null شده اونو برای من بزارید

در ضمن من همه این سیستم محتوا ها رو تست کردم اما همون طور که گفتم من یه سیستم محتوای پولی و فارسی میخوام که null شده باشه و ازش بتونم استفاده کنم .
امیدوارم که منظورم رو متوجه شده باشید.
در ضمن آقا صادق من معمولا اصلن عادت ندارم تاپیک بزنم و از تاپیک بقیه چیزهایی که میخوام رو پیدا میکنم.اما شما خودت الان یه bitrix جستجو کن ببین چیزی پیدا میکنی.اما قبول دارم اسم تاپیک رو خوب انتخواب نکردم.
به هر حال از شما و بقییه دوستان در این مورد معزرت میخوام و خوشحال می شم اگه تو این ضمینه کسی منو راهنمایی کنه.

مرسی

S4DEGH

Well-Known Member
با سلام
دوستان عزیز این بنده خدا از شما میپرسه که بیتریکس فارسی
رو از کجا به طور رایگان گیر بیاره
اون موقع شما میایید در مورد خوب و بد بودن مامبو و نیوک بحث میکنید
حد اقل وسط دعوای نیوک و مامبو یه لینک بیتریکس رو هم برا این بنده خدا میگذاشتید
شاید به درد من و بقیه هم میخورد.
پایدار باشید

خوب نخوندن تاپيك ...
سلام

یا علی
فیروزمندان

در ضمن آقا صادق من معمولا اصلن عادت ندارم تاپیک بزنم و از تاپیک بقیه چیزهایی که میخوام رو پیدا میکنم.اما شما خودت الان یه bitrix جستجو کن ببین چیزی پیدا میکنی.اما قبول دارم اسم تاپیک رو خوب انتخواب نکردم.

منم عزيز گفتم كه يه bitrix بهش اضافه كردي ؟! :D در هر صورت ..
ببين سيستمي كه بصورت رايگان نيست پس خودشم نيست ! مثل اينكه بگي من ورژن null شده VB رو نميخوام خودشو ميخوام ! خب اينكه نميشه !

arashdc

New Member
مرسی

آقا صادق و بقیه دوستان سلام.

عرضم به حضور مبارک که من گفتم که ورژن null شده اینگلیسی اونو دارم و اتفاقا از p2p هم دانلود کردم.منتها الیه میخواستم که ورژن فارسیnull شده اونو داشته باشم.
یا اینکه اگه کسی در این مورد نمیتونه منو کمک کنه لطفا بهم بگید که همون ورژن اینگلیسی اونو چطوری به ساده ترین راه ممکن فارسی کنم.

باز هم از همه دوستان ممنونم و تاکید میکنم که موضوع بحث این تاپیک صرفا بیتریکس است و منظور از بهترین پرتال همان بیتریکس میباشد و بس .خواهشمنم که این موضوع را دوستان پیگیری کنید و ...

kxd

New Member
نسخه فارسی رایگان بیتریکس

با سلام.
آرش جان واقعا دستت درد نکنه چه بحث جالبی راه انداختی.
من هم خیلی وقت دنبال نسخه فارسی شده بیتریکس هستم.
اما متاسفانه فقط تونستم نسخه روسی و انگلیسی اون رو گیر بیارم.
من فکر میکنم شما و من باید دست به دامن آقا صادق باشیم.
چون بقیه دوستان به جای بحث در مورد بیتریکس تبلیغ کار خودشونو میکنن.
در ظمن جناب فیروز مندان این آقا اگر میخواست نسخه پولی رو گیر بیاره
دستش که کج نبود .یه سرج میکرد تو گوگل و اولین چیزی که تو سرچ گوگل میاد
نسخه پولیشه.
پایدار باشید

kxd

New Member
http://bitrix.ir/download/

دوست عزیز واقعا از بذل توجه جناب عالی شخصا سپاسگذارم.
همان طور که قبلا عرض کردم نسخه انگلیسی و روسی بیتریکس رو بنده دارم.
و در مورد لینکی که زحمت کشیدید باید عرض کنم که نسخه انگلیسی بیتریکس هستش. و ما به دنبال نسخه فارسی بیتریکس هستیم. البته نسخه رایگانش
پایدار باشید.

spsgorgan

Active Member
فكر نكنم فارسيش ريليز شده باشه ! با اين حساب از بچه ها يه سوالي مي كنم

S4DEGH

Well-Known Member
پس يك كاري ميكنيم !

شما عنوان تاپيك رو به : سيستم مديريتي Bitrix تغيير نام بده ... تا فعلا اين مشكل حل بشه .
-------
من با فارسي سازي اين مشكلي ندارم ... اما فايل هاي زبان رو خودت بايد زحمتش رو بكشي چون زمان ميبره منم وقت ندارم !
اما مي تونم راهنمايي كنم كه چيكار بايد كني ! من الان ميرم اين يارو برنامه رو دانلود ميكنم و فايل هاشو ميبينم بعد ميگم بايد چيكار كني !

در آخر ... اين برنامه هاي پولي مثل vb مي مونن ! شما فارسي سازي پيدا كردي كه vb فارسي رو مجاني در اختيار كسي بده ... اصلا نمي تونن ! Bitrix هم همينطور هست و مطمئن هستم وقتي ميخواي ازشون بخري اصل پولش رو ( غير از پول فارسي سازيش ) بايد بهشون پرداخت كني و اونها 100% اون پول رو به سايت اصليش ميفرستن تا نسخه رو بگيرن !

اگر نظر من رو بخواي ارزش فارسي كردن نداره ... من كه از سيستمش خوشم نيومد ! :D

bache +

Well-Known Member
سیستم قشنگو و جالبه ولی قیمتاش....
221.gif
223.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا