مهم:اينو با فرانت پيج ساختم

bache +

Well-Known Member
2 3 هزار تا برنامه
دوست عزيز مثل اينكه من هرچي ميگم شما متوجه نيستي نه؟
من كي گفتم 3000 تا برنامه لول
منه باتن هل رو از خود برنامه فرانت پيج برداشتم قالب رو خودم طراحي كردم شما نميدونم مثل اينكه نميتونيد درك كنيد
در هر حال هر جور مايلي فكر كن من اينا رو خودم طراحي كردم وبايد توش ازكلمات فارسي استفاده ميكردم بنابراين با بقيه برنامه هاي جانبي كار كردم
شما چرا فك مكني با Adobe Illustrator CS نميشه سايت طراحي كرد و قالب ساخت ميخواي يه نمونه كار بزارم كه فقط با اين برنامه طراحي كردم Adobe Illustrator CS ؟
نكته ديگه تو داهات شما نميدونم رو يه عكس چه جوري فارسي مينويسن كه به اين برنامه ها احتياج نداره

justin

Member
نه داداش تو دهات ما اینا رو نمیدونن...ولی بچه محل های داهات ما موندم...اخه تو یه بار میگی کل قالبو تو درست کردی...یه بار میگی فارسیش کردی...یه بار میگی که دگمه هاشو درست کردی...یه بار میگی نه اونا رو از فرانت پیج گرفتی...تو اول تکلیف خودوت واسه بری بکس دهات ما روشن کن....

bache +

Well-Known Member
سلام به بچه هاي دهاتتون برسون بگو اين يارو يه صفحه ساخته همشو خودش طراحي كرده(تا چشه هرچي داهاتيه در بياد)فقط باتن ها رو از باتن هاي اماده فرانت پيج استفاده كرده اونم فقط باتن هاي كناري
حالا اگه ا.ونا عقلشون نميكشه بستگي به درجه دهاتي بودنشون داره احتمالا صفر كيلومتره اين بحث به نظر من تموم شدست چون من تمام فايلهاي هاستمو پاك كردم اين طراحي هم پريد بقيه دوستان نظرشونو درباره صفحه اصلي اين سايت بگن ممنون
www.topolmopol.com

justin

Member
داداش حالا که این حرفا رو زدی و میگی که یه قالب رو خودت ساختی که من بهعید میدونم چون اون فرو ممبر شیب که بقل قالب هستش باید php بدونی و با شناختی که من از تو دارم html هم نمیدونی...ولی اگه این حرفت درس باشه...بازم باید بگم تو یه قالب آماده رو ورداشتی و فقط بعضی جاهاشو فارسی کردی...این که نمیشه قالب ساختن...به قول بچه های داهات ما کسی که زبان فارسی vbulletin ؟رو درست میکنه کمپانی سازنده وبولتین نیس که حالا چه برسه به یه قالب ساده...در ضمن واسه فارسی کردن قالب احتیاج به این دو هزار برنامه ای که ردیف کردی هم نبود....:) :)

bache +

Well-Known Member
php بدونی و با شناختی که من از تو دارم html هم نمیدونی...
تو منو از كجا ميشناسي از كجا فكر ميكني من php و html بلد نيستم؟ بخاطر اينكه بلد نيستم phpbb نصب كنم؟ نه دادا ما يه عمره كارمونه
من بهعید میدونم چون اون فرو ممبر شیب که بقل قالب هستش باید
اينو گفتي دور هم باشيم نه!! پس جلو كس ديگه نگو
به قول بچه های داهات ما کسی که زبان فارسی vbulletin ؟رو درست میکنه کمپانی سازنده وبولتین نیس که حالا چه برسه به یه قالب ساده
.ربطش به موضوع؟
در ضمن واسه فارسی کردن قالب احتیاج به این دو هزار برنامه ای که ردیف کردی هم نبود....
ميشه اون دوهزار نصدو هفت تا برنامه رو نام ببريد اگه سخته نقل قول كن

...بازم باید بگم تو یه قالب آماده رو ورداشتی و فقط بعضی جاهاشو فارسی کردی
مي توني ثابت كن بعد من ميام اينجا ميرم بوق ميزنم دودورودودو
دادا كم مياري چرا شرو ور ميگي جواب بايد محكمه پسند باشه :)

justin

Member
من تو رو از کجا میشناسم...تو به من بگو آقا تو بابک آزاد یا بقیه طراحا رو میشناسی..خوب معلومه نه...شناختت از اونا فقط رو کاراشونه...خوب منم وقتی سایتتو دیدم فهمیدم تو هنوز HTML هم بلد نیستی...در ضمن این حرفه من هیچ ربطی هم به phpBB نداشت...:D

اونجایی هم که گفتن بچه های داهات ما لطف کردن گفتن که کسی مه وبولتین رو فارسی میکنه سازندش نیست...واسه اینه که تو خودت اول گفتی این قالب رو خودت ساختی...حالا برگشتی میگی اونو فارسی کردی پس قبول داری که سازندش نیسی...:D :D

بهتره به جای اینکه علامت سوال رو پاک کنی به سوال جوای بدی نه اینکه یه مشت شرو ور واسه ما ردیف کنی...عزیز...در ضمن تو سالهاست که میری عقب بوق میزنی..:D :D :D

d@nyal

Member
خواهشا لطفا درگير نشين .
لطفا كنين يه خورده با محبت تر صحبت كنين كه كار به جاهاي باريك كشيده نشه . بچه مثبت جان لطفا شما كوتاه بيا . بي خيال .
كاري نكنين كه ديگه مدير ها دست به جيب شده و قفل دربيارن بزنن .
احترام احترام مياره .
مرسي . چاكر و مخلص هردوتا تون

justin

Member
الان فهمیدم که دارم بی خود با تو بحث میکنم...چون نه تنها تو چیزی از HTML و php نمیفهمی...بلکه هنوز فهم اینو نداری که تو انجمنی که خودشو اولین مرجع وب مسترهای ایرانی میدونی و طبیعتاً از همه جاهای ایران بازدید کننده داره...تو نباید بیای از یه شهری یا طایفه ای بد بگی...چون همون دوستان اردبیلی ما و همون رشتی ها از تو بیشتر میفهمن و تو این انجمن ها هم میان..این یک

دو اینکه تو که در مورد رشتی ها داری چرت و پرت میگی...فکر نکنم تا حالا اسم بابک آزادو شنیده باشی...که کارش از نود درصد طراحای ایران بهتره و رشتی هم هست...

تو میگی 7 سالی تو اینترنت سایت داری...خودت 17 سالته ....یعنی از 10 سالگی:D :D :D

و سه هم اینکه من دیگه باتو که نه چیزی از طراحی وب میفهمی و نه میتونی درست حرف بزنی بحث نمیکنم...فقط دیگه نرو کارای کسای دیگه رو اونم تو این انجمن به اسم خودت بزنی..

تعجب میکنم مدیرای انجمن ها که تا تو دو تا تاپیک یک کلمه شبیه هم میبینن اون تاپیک رو قفل میکنن و شدیدا تذکر میدن...به تو اجازه میدن بیای و از ترکا و رشتی ها بد بگی...شاید اونام با تو موافقن...:D :D :D

:D :D :D :D

bache +

Well-Known Member
1.من 18 سالمه
2.از 9 سالگي تو ايرنتنت وول ميخوردم
3.اين قالب به نام كي بودهخ من به اسم خودم زدم
3.وقتي ميري رو اعصاب ادم دهنه ادمو وا ميكني
4.ببين تو خداي طراحي هستي
5.من طراح نيستم
6.اون قالب هم ماله تو بوده من ورداشتم باسه سايته خدم درستش كردم
7.هرچي ميشه چرا ميزني تو سر انجمن
8.هركاري دوووست داري بكن
9.تاپيك 2 قرن پيشو كشيده بيرون
10.اين تاپيك بسته شه ونشه ديگه برام مهم نيست
11.تو اينجا خيلي از دوستان نظر دادن ولي كاربردي ترينشون اون بود كه گفت فريم هاي وسط شكستكي افقي دارند

Ghamnevis

Well-Known Member
توي حرف همديگه نگرديد !
حرف حرف مياره !

همينطور که دروغ اول دروغ هاي بعدي را !!

نكته ديگه تو داهات شما نميدونم رو يه عكس چه جوري فارسي مينويسن كه به اين برنامه ها احتياج نداره
عرفان جان (اگر اشتباه نکنم !) نيازي نيست که جوش بخوري يا ما را ... فرض کني برادر...
براي فارسي نويسي به قول شما روي اجزاي گرافيکي نيازي به ايللوستريتور نداري !! کافيه از همون فوتوشاپ استفاده کني ! نسخه خاورميانه کمکت ميکنه !
چون تا اونجا که من ميدونم ورژني که شما از ايللوستريتور معرفي کردي اصلا فارسي و زبان هاي راست چين را ساپورت نميکنه ;)
در ضمن تا اونجا هم که ميدونم براي فارسي نويسي روي باتن هاي خود فرانت پيج هيچ احتياجي به برنامه هاي جانبي نيست ! خود محيط فرانت پيج بهترين گزينه است !!

فکر نميکنم نيازي باشه که پست آخرت را تشريح کنم !
9 سال پيش شما با چه برنامه اي اينترنت را کاوش ميکردي ؟ يا به قول خودت وول ميخوردي ؟

اميدوارم الکي جبهه نگيري ! توي دلت و يا پ.خ هم ميتوني هرچي دلت خواست بارم کني و ... !
من نه قالب را ديدم و نه کاري دارم که طراحش کي بوده يا هرچيز ديگه ! فقط ديدم حرفهات تناقض داره عرفان جان...

موفق باشي

bache +

Well-Known Member
متاسفانه من تا حالا با اين برنامه زياد كار نكردم
فرانت پيج هم اون چيزي كه من ميخوام رو بهم نميده
ولي شما توي Adobe Illustrator CS
با برنامه نامه نگار فارسي بنويسي اگه تا حالا امتحان نكردي بكن
من خسومتي با شما ندارم كه بخوام تو پخ چيزي بارت كنم شما يه زمان مدير بودي الان هم از نظر من هستي
در مورد فتو شاپ هم من خيلي اذيت ميشم با اين برنامه هاي مختلف كار ميكنم اخه تا حالا هرچي فتوشا پخريدم خراب در اومده و از خوده برنامه فتوشاپ يه جورايي ميترسم اكثر كارهاي من كه بيكيفيت شده به خاطر استفاده نكردن از فتوشاپه
اون 9 سال يكم اغراق بود من 9 ساله كامپيوتر دارم 6 ساله اومدم تو اينترنت ولي يهو جو گرفت خالي بستيم
ولي در كل دووست ندارم اين بحث ادامه پيدا كنه چون بي نتيجست
دوست دارم كارهاي بديمو بزارم اينجا

d@nyal

Member
بالاخره با وساطت يه استاد ( غم نويس جان ) قصه ما هم به سر رسيد !

emad7

Member
سلام
مشکل از نظر رنگ بندیات ذاره
با اکسپلورر و فایر فوکسم مشکل نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا