مهمه : از این سایت چی میدونین؟

wild-man

Member
سلام اگه ذهنم اجازه بده باید بگم این یه مدرسه(کالج) هست که در زمینه برنامه نویسی گرافیکی مانند بازیها و طراحی فعالیت داره که مدارک معتبری میده از جمله مدارکهاشم phd یه.این اطلاعات رو از یکسری از طراحان بازی ورلد گرفتم که میگفتم اینجا درس خوندن
یاحق

hhhhaaaa

Member
سلام اگه ذهنم اجازه بده باید بگم این یه مدرسه(کالج) هست که در زمینه برنامه نویسی گرافیکی مانند بازیها و طراحی فعالیت داره که مدارک معتبری میده از جمله مدارکهاشم phd یه.این اطلاعات رو از یکسری از طراحان بازی ورلد گرفتم که میگفتم اینجا درس خوندن
یاحق

ممنون دوست جون

یه چیز دیگه امکان داره این سایت با اون ایمیل که گفتم آدم رو سرکار بزاره؟

یا دزد از آب دراد؟

:-?

اگه کسی چیزه دیگه ای هم میدونه بگه:)

VAHID216

مدیر بازنشسته
امکان نداره ولی موردی که امکان داره این هست که یه نفر ایمیل جعلی برای شما بفرسته که واقعا از طرف استنفورد نباشه ولی ایمیل همون ایمیل باشه که امکان پذیره. این مورد ها جدیدا خیلی زیاد شده.

hhhhaaaa

Member
امکان نداره ولی موردی که امکان داره این هست که یه نفر ایمیل جعلی برای شما بفرسته که واقعا از طرف استنفورد نباشه

تا اینجا منظورتو خوب گرفتم ولی یه سوال مگه میشه وقتی دامنه stanford.edu به نامه منه تو بیای یه ایمیل با این دامنه بسازی و به یکی دیگه ایمیل بدی؟:-?:shock:[email protected]

ولی ایمیل همون ایمیل باشه که امکان پذیره.
منظور اینه کار هکرها و تقلبی هست؟

sharktech

کاربر فعال
مگه میشه وقتی دامنه stanford.edu به نامه منه تو بیای یه ایمیل با این دامنه بسازی و به یکی دیگه ایمیل بدی؟

چرا نمیشه, اگه کسی فقط کمی زبان برنامه نویسی وب مانند php رو بلد باشه, میتونه همچین ایمیلی رو بفرسته.

مثلا من میتونم همین الان از طرف مایکروسافت براتون ایمیل بزنم !!!!

hhhhaaaa

Member
چرا نمیشه, اگه کسی فقط کمی زبان برنامه نویسی وب مانند php رو بلد باشه, میتونه همچین ایمیلی رو بفرسته.

مثلا من میتونم همین الان از طرف مایکروسافت براتون ایمیل بزنم !!!!

پس 1میلیارد چرندوپرنده,بی خیالش:wink:
من الان بهم خبر دادن کربلا برنده شدم دارم از خوشحالی بال در میارم که میلیاردها بیشتر ارزش داره:oops:
ممنون:rose:

Darkknight

Member
جناب ، ها ، از این ایمیل های تقلبی زیاد می فرستن ، شما به این چیزا اعتماد نکن :green:

جدیدترین ارسال ها

بالا