من هک شدم به یک آنتی ویروس و آنتی هک مطمئن نیازمند تا دوباره هک نشوم

reza13

Member
با سلام لینک بذید تا دانلود کنم و در ضمن سایتم هم بعد از هک شدن با اینکه مثلا سرورم آن را ریستور کرد به هم ریحته 10 تا قالب جوملایی رو نصب کردم درست نشد که نشد با هز قالبی یک مشکل داره یکی منوی اصلی نداره یکی بخش ورود و عضویت یکی دیگه تبلیغات کج و کله است و غیره مشکل کجاست ؟
در ضمن یک سوال دیگر هم یادم افتاد دوست دارم برای امنیت بیشتر رمز عبور و نام کاربری بخش مدیریت جوملا رو تغییر بدم چطور این کارو بکنم؟

Cisco

مدیر انجمن
با سلام
اگر سرور سایت جوملایی رو منتقل کردید ممکنه به طور کامل نتونستین این کار رو بکنید و بعضی اطلاعات نمونه که عبارت است از موقعیت ماژول ها از بین رفته باشه .
برای تغیر نام کاربری و رمز عبور هم در صفحه اصلی مدیریت و مدیریت کاربران روی کاربر admin کلیک کنید و اون رو ویرایش کنید .
برای امنیت بیشتر هم از نصب کامپوننت های بی مصرف که در 50% بیشترین عامل هک سایت هایی جوملایی خود داری کنین.
برای اینکه دوباره ماژول هایی مانند ماژول ورود رو دوباره سر جای خود بذارید به قسمت مدیریت ماژول رفته و در قسمت تنظیم هر کدوم موقعیت رو مشخص کنید .
برای پیدا کردن موقعیت هر قالبی هم این آدرس رو به انتهای آدرس وب سایت خود اضافه کنید : www.mysite.com/?tp=1
...
شاد و سلامت باشید.
علیرضا

جدیدترین ارسال ها

بالا