من سپيده 19 ساله كمك لازم دارم

sepideh_13

New Member
سايت ما اين موضوع رو در يه بخش ديگه مطرح ميکنه
البته توسط يه شخص ديگه
راستي يه نفر به من گفت اگه سنم رو مطرح کنم با اسممو بيشتر جواب ميدن

Ghamnevis

Well-Known Member
Burzum گفت:
وا وا وا وا ... مدير اين انجمن كيه ؟

اگه حال داره يه حالي به اينجا بده ....

چقدر تبليغات ! جاي امضاها كم بود ... ديگه تاپيك ميزنن و هي پشت سر هم پست ....

حاج خانوم جاي تشكيل تيم اينجا نيست ....
محمد جان تند نرفتي ؟

Gt-Max

Member
بچه ها من سايان رو از پشت ميگيرم شما در بريد ! :D :lol:

ايمان جان ايشون مي خواستند با بقيه بچه ها تبادل لينك داشته باشند نه با مجيد آنلاين !
شما داري زور مي كني بره تو اون صفحه تبادل لينك كنه !؟ :neutral: :D :lol:

iman_ebru

Active Member
Gt-Max گفت:
بچه ها من سايان رو از پشت ميگيرم شما در بريد ! :D :lol:

ايمان جان ايشون مي خواستند با بقيه بچه ها تبادل لينك داشته باشند نه با مجيد آنلاين !
شما داري زور مي كني بره تو اون صفحه تبادل لينك كنه !؟ :neutral: :D :lol:

من با کسی شوخی ندارم. من بطور کامل ایشون رو راهنمایی کردم که برای معرفی وب سایتشون به کدوم انجمن مراجعه کنند و همچنین اکر قصد تبلیغات در مجید آنلاین رو دارند به کجاها مراجعه کنند.

بعضی از کاربران که تازه در همچین انجمن ها و بحث ها شرکت میکنند معمولا خودشون رو بطور کامل معرفی می کنند. انجمن به دنبال مار هستم یک نمونه این مسئله هست.

و حرف من این هست که هیچ اشکالی هم در این نوع معرفی وجود نداره و عوض گفتگوهای بیجا و بی مورد بهتر هست که کاربر تازه وارد رو به درستی راهنمایی کنیم.

ایمان

Gt-Max

Member
iman_ebru گفت:
من با کسی شوخی ندارم. من بطور کامل ایشون رو راهنمایی کردم که برای معرفی وب سایتشون به کدوم انجمن مراجعه کنند و همچنین اکر قصد تبلیغات در مجید آنلاین رو دارند به کجاها مراجعه کنند.

بعضی از کاربران که تازه در همچین انجمن ها و بحث ها شرکت میکنند معمولا خودشون رو بطور کامل معرفی می کنند. انجمن به دنبال مار هستم یک نمونه این مسئله هست.

و حرف من این هست که هیچ اشکالی هم در این نوع معرفی وجود نداره و عوض گفتگوهای بیجا و بی مورد بهتر هست که کاربر تازه وارد رو به درستی راهنمایی کنیم.

ایمان

خوب اين خيلي خوبه كه با كسي شوخي نداري... چون منم با كسي شوخي ندارم :cool: ( شوخي ! :lol: )
امكانش هست لينك اون فروم يا تاپيك يا هر جايي هست كه تبادل لينك به اين شكل و يا معرفي سايت شخصي امكان پدير هستش رو بهم بدي :)

انجمن به دنبال مار هستم یک نمونه این مسئله هست...
اين جا كي دنبال مار هستش ؟!
68.gif
68.gif
( ببخشيد نتونستم جلو خودم رو بگيرم :) :sad: )

ممنون از بابت توضيحات منتظر اون لينك هستم
72.gif

iman_ebru

Active Member
Gt-Max گفت:
خوب اين خيلي خوبه كه با كسي شوخي نداري... چون منم با كسي شوخي ندارم :cool: ( شوخي ! :lol: )
امكانش هست لينك اون فروم يا تاپيك يا هر جايي هست كه تبادل لينك به اين شكل و يا معرفي سايت شخصي امكان پدير هستش رو بهم بدي :)

اين جا كي دنبال مار هستش ؟!
68.gif
68.gif
( ببخشيد نتونستم جلو خودم رو بگيرم :) :sad: )

ممنون از بابت توضيحات منتظر اون لينك هستم
72.gif

مار فقط یک اشتباه املایی بود/ منظور من "انجمن بدنبال کار هستم" بود که آدرس http://forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=56 هست. و نمونه این قبیل معرفی رو اینجا میتونید ببینید.

برای تبادل بنر و تبلیغات به آدرس های زیر مراجعه کنید:

تبادل لینک با مجیدآنلاین - تبلیغات در مجیدآنلاین - انجمن معرفی و درخواست تبادل بنر

ایمان

جدیدترین ارسال ها

بالا