من تازه مي خوام طراحي وب را شروع كنم

laya22

New Member
سلام
من گرافيست هستم و تبليغات 2 بعدي انجام ميدم. ولي جدا ميخوام طراحي وب را ياد بگيرم. ميشه لطف كنيد راهنمايي كنيد از كجا شروع كنم؟
برنامه هاي كه بلد هستم از اين قرار است : فتوشاپ و فري هند و كورل و كوارك كه نيميدونم در ايران كاربرد دارد يا نه و اصلا به درد وب ديزاين مي خورد يا نه.
از لطفتان ممنون. My e-mail is : [email protected]

آخرین ویرایش:

d@nial

Well-Known Member
اينكه فتوشاپ رو بلدي خودش كمك بزرگيه، میتونی با کمک فتوشاپ ایده های جالبی رو برای طراحی سایت پیاده کنی

بهتره برنامه هایی مثل Dreamweaver یا Frontpage رو هم یاد بگیری تا بتونی بیشتر با طراحی وب اشنا بشی

Ali_ix

Well-Known Member
d@nial گفت:
اينكه فتوشاپ رو بلدي خودش كمك بزرگيه، میتونی با کمک فتوشاپ ایده های جالبی رو برای طراحی سایت پیاده کنی

بهتره برنامه هایی مثل Dreamweaver یا Frontpage رو هم یاد بگیری تا بتونی بیشتر با طراحی وب اشنا بشی
همونطور که آقا دانیال گقتند شما برای طراحی گرافیکی از نظر مهارت مشکلی نخواهید داشت ;)

ولی باید این موارد رو یاد بگیرید تا موفق باشید :

1- اصول طراحی صفحات وب - ساختار کلی سایتها (از لحاظ گرافیکی)

2. استانداردهای پایه برای طراحی : HTML/XHTML و CSS

3. کمی هم در مورد متدهای طراحی استاندارد وب !

اینها حداقلهایی هستند که باهاشون میتونید طراحی وب استاتیک رو شروع کنید .

laya22

New Member
از كجا شروع كنم؟

آلان طراحي صفحه هاي وب را انجام ميدم ولي كس ديگري اجرا ميكنه. ميشه لطفا بگوييد از كجا و چي شروع كنم؟ در ضمن من نتوانستم ايميل شما را بخوانم چون فونت فارسي ندارم.
بانهايت امتنان
لعيا

Ali_ix

Well-Known Member
خب پس از اون مراحل بالا اولین مرحله مشکلی نداره ..

ولی باید HTML/XHTML و CSS رو یاد بگیرید ...

برای شروع شاید بشه گفت کار با Front Page کار ساده میتونه باشه و خیلی کار کردن باهاش پیچیده نیست.

بهترین کار مطالعه منابع استانداردهایی که بالاتر اشاره کردم و کار با فرانت پیج میتونه باشه .

البته نگاه کردن به Source صفحات مختلف هم میتونه کمک خوبی باشه .

bahar 049

New Member
سلام من تازه وارد انجمن شما شدم مي خوام براي تحقيق يك سي دي اموزشي به وسيله برنامه power point بسازم و هيچ اطلاعات پايهاي ندارم لطفا به من كمك كنيد متشكرم. my email : bahar-049@ yahoo.com

bahar 049

New Member
ساخت سي دي اموزشي

سلام من تازه وارد انجمن شما شدم مي خوام براي تحقيق يك سي دي اموزشي به وسيله برنامه power point بسازم و هيچ اطلاعات پايهاي ندارم لطفا به من كمك كنيد متشكرم. my email : bahar-049@ yahoo.com

Ali_ix

Well-Known Member
bahar 049 گفت:
به انجمنهای مجید آنلاین خوش آمدید.

پیشنهاد میکنم اول قوانین انجمن ها رو مطالعه کنید و سعای کنید سوالتون رو در جای مناسبی مطرح کنید.

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=4159

babakslt

Member
CSS باهاش مي توني خدا بشي البته PHP رو هم فراموش نکن....
بهار جان ميل نمي ذاشتي بهتر بود... اين جزوء قوانين هستش اگه کمک مي خواي بگو ما همينجا جواب مي ديم عزيز... باشه؟

براي ياد گرفتن Power point اول بايد يکم زبان بلد باشي چون واقعا کار رو راحت مي کنه بعد برو باهاش بازي کن..(فقط بازي کن يعني ور برو) تا دستت بياد تريپش و بعد مي توني از آموزش هاي روي شبکه از جمله سايت office مايکروسافت استفاده کني...

تابعد...:mrgreen:

adame_haji

Member

mmr

Member
من شنیدم Css جزو Dhtml
هست می خواستم بدونم درسته یا نه ؟؟؟؟

مصطفی

Ali_ix

Well-Known Member
mmr گفت:
یعنی کلش جزو DHTML هست ؟؟؟؟

مصطفی
CSS مخفف Cascading Style Sheets هست که میشه حدودا شیوه نامه آبشاری ترجمه کرد .

CSS بخش Presentational یا ظاهری(بصری) یک صفحه رو تشکیل میده همونطور که XHTML/HTML بخش Structural یا ساختاری صفحه است.

babakslt

Member
راستش علي جان من که شنيدم جزو DHTML هستش...
ولي با اين چيزا که گفتي به شک افتادم... حالا نوبت منه بپرسم... "مطمئني؟"

راستي اگه مرجعي درباره ي CSS به فارسي هم کسي داره بذاره ممنون مي شم....

تابعد...:mrgreen:

Ali_ix

Well-Known Member
babakslt گفت:
من که شنيدم جزو DHTML هستش...

... "مطمئني؟"

33.gif
24.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا