[phpNuke] من این نسخه از wamp را میخوام

S4DEGH

Well-Known Member
خدايي نسخه هاي قديمي خيلي بهتر از نسخه هاي جديدش هستند !!

راستي اون دوتا فايل اضافي شو حتما نصب كن !
Php41.3.10
Optimizer2.5.7

assimi

Member
آقا میشه بگی چطوری باید Php41.3.10 را نصب کرد چون یه فایل داس است !!!!

بعد مال من یه لحظه Sql روشن میشه بعد قطع میشه چطوری درستش کنم ؟؟/

S4DEGH

Well-Known Member
بايد بر روي start All ... كليك كني !

من نمي دونم داس كجا بود !؟ مگه فايل اينستال نيست ؟! كافيه روش كليك كني تا خودش نصب كنه !

assimi

Member
در ضمن وفتی وارد Admin میشم بعد میخوام تو هر بخشی برم ازم دوباره یوسر و پسورد مدیر را میخواد !!!!!!!!!!!!

S4DEGH

Well-Known Member
البته يوزر و پسورد مي خواد مربوط به كوكي ها است كه بايد فعال باشن !

assimi

Member
mishe begi chetori koockieee ro faaal konam joone man niaz aslan asassieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

S4DEGH

Well-Known Member
ببين اول بايد از طريق منوي بالا كوكي ها رو پاك كنين و بعد در بخش tools option اونجا در در بخش adv اونجا كوكي هارو فعال كنين !

assimi

Member
صادق جان من از اوپرا استفاده میکنم بعد چک کردم دیدم اصلا کوکی ها ثبت نمیشه بعد در ضمن کوکی ها فعالن و قبلا کار میکردن آبروم در خطره یه کمک جامع کن یا بگو چه خاکی باید تو سرم بریزم ( با عرض معذرت اوضام خیلی ناجوره ) اگه تاریخ آغاز تاپیک را با امروز مقایسه کنی میفهمین

S4DEGH

Well-Known Member
ميگم خب اوپرا رو كنسلش كن با Ie يا فاير فاكس استفاده كن !
من با اوپرا آشنايي ندارم !

assimi

Member
بدبختی اینه که با فایرفوکس ، اینترنت اکسپلورر ، نت اسکیپ و هر چی بگی مشکل داره دیگه فکر کنم باید برم دکتر روان شناسی

assimi

Member
یه چیزی که به ذهنم رسیده اینه که از وقتی که کامپیوترم رو چند یوسره کردم این اتفاق افتاده و اکونت قبلی را پاک کردم اما کوکیاش را دارما نمیشه کاری کرد اگه نه من باید چی کار کنم افسردگی شدید گرفتم !!!!!!!!!!!

S4DEGH

Well-Known Member
ببينم امتحاني كوكي ها رو پاك كردي !؟
آدرس كوكي ها :
کد:
C:\Documents and Settings\نام سيستم\Cookies

assimi

Member
دوست عزیز تست میکنم میگم فقط یه چیز اگه میشه شماره موبایلت را بده از طریق پیغام خصوصی ممنون میشم تا راحت تر در ارتباط باشم چون من فقط پنجشنبه و جمعه با کامپیوتر کار میکنم راحت تر بتونم این مشکل لعنتی را حل کنم

assimi

Member
چک کردم اصلا وقتی وارد صفحه مدیریت میشم هیچ کوکیی ثبت نمیشه راستی الگه الان تو یاهو آن بشی میبینمت

جدیدترین ارسال ها

بالا