منو چند حالته

Ash.Angel

Member
میشه یک شیع رو داخل master page ایجاد کرد و با دکمه ای که درون یک صفحه وجود دارد روی اون تغییرات ایجاد کرد؟

من یک منو ساختم که میخوام در صفحه 3 اجرا بشه و تنضیمات اعمال شده روی اون در تمام صفحات دیگر دست نخورد

برای مثال فرض کنید که یک شیع متحرک درون ان بکار رفته که با کلیک بر روی دکمه ها تغییر حالت میدهد

mohsensemsarpour

کاربر فعال
سلام خدمت شما
عرض كنم كه اين كار رو مي شه انجام داد ولي بهترين راه اينكه كه تنظيمات اوليه رو روي تك تك صفحات ايجاد كنيد.
به عنوان مثال اگر براي صفحه دو بايد اول يك شي نمايش داده شود در Page Start اول اين اكشن رو قرار دهيد همين طور براي صفحات يك و سه هم مي تواني همين كار رو انجام بدي.
البته من كامل متوجه سوالتون نشدم.
اگر كارتون رو اينجا بذاريد شايد دوستان و من بتونيم بهتر جواب شما رو بديم.
موفق باشيد

Ash.Angel

Member
مرسی از کمکتون اما من فقط یک مثال ساده از master page نیاز دارم که بشه مثلا دکمه خروج که داخل این صفحه ایجاد کردم رو از طریق یک دکمه در صفحه دیگر مثل page 1 مخفی کنه همین.

تازه اگر این مثال برای master top layer هم به کار بیاد چه بهتر

لطفا کمک کنید

میخواین بازم توضیح بدم

gholonbeh

Member
سلام
بله دوسته عزیز امکان این کار هستش
یکی از دوستان تو یاهو مسنج از من یه سوال پرسیدن که می خوان یه تایمر درست کنن که تو تمام صفحات کار کنه و اگه از ضفحه ای به صفحه دیگه رفتیم قطع نشه تایمر که تو اون از همین خاصیت استفاده کردم و برات فایل رو ضمیمه کردم
که می تونی عملی ببینی هر چیزی که می خوای رو داخل مثال
اگر هم مثال با ورژن mmb سازگار نبود این هم کدش

RunScript("Master Page::Script")

این کد وقتی تو یه دکمه تو هر صفحه ای باشه اسکرین با لیبل Script از مستر پیج رو ران می کنه
و به جای این از هر دستوری که می خوای می تونی استفاده کنی فقط اون عبارت

Master Page::​

باید قبل از لیبل باشه
موفق باشی
فعلا

پیوست ها

• Timer.rar
    877 بایت · بازدیدها: 38

mohsensemsarpour

کاربر فعال
دوستان سلام
من فکر می کنم مشکل دوستمون با این مثال حل می شه
موفق باشید

این کدشه :
PHP:
Hide("Master Page::ExitBtn")

مثال هم در قسمت پیوست هاست و هم اینجا :
مثال

پیوست ها

• mohsensemsarpour(hide master page object).zip
    470 بایت · بازدیدها: 38

mohsensemsarpour

کاربر فعال
سلام
بله دوسته عزیز امکان این کار هستش
یکی از دوستان تو یاهو مسنج از من یه سوال پرسیدن که می خوان یه تایمر درست کنن که تو تمام صفحات کار کنه و اگه از ضفحه ای به صفحه دیگه رفتیم قطع نشه تایمر که تو اون از همین خاصیت استفاده کردم و برات فایل رو ضمیمه کردم
که می تونی عملی ببینی هر چیزی که می خوای رو داخل مثال
اگر هم مثال با ورژن mmb سازگار نبود این هم کدش

RunScript("Master Page::Script")

این کد وقتی تو یه دکمه تو هر صفحه ای باشه اسکرین با لیبل Script از مستر پیج رو ران می کنه
و به جای این از هر دستوری که می خوای می تونی استفاده کنی فقط اون عبارت

Master Page::​

باید قبل از لیبل باشه
موفق باشی
فعلا

دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما
دو مورد کوچک یکی اینکه لطف کنید برنامه هاتون رو با ورژن های قدیمی تر بسازید تا دوستان همه بتونن استفاده کنن
دومی اینکه لطف کنید کدها رو داخل بخش کد PHP قرار دهید تا خوانا تر باشند چون من به عنوان مثال خودم متوجه نشده بودم که شما از همین کدی که من بالا نوشتم استفاده کردید و اون رو دوباره نوشتم (که از این بابت همین جا معذرت می خوام) به هر حال ببخشید من رو که این موارد رو گفتم ولی فکر می کنم این طوری بهتر باشه بازم نظر خودتون مهمه.

موفق و پیروز باشید

gholonbeh

Member
دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما
دو مورد کوچک یکی اینکه لطف کنید برنامه هاتون رو با ورژن های قدیمی تر بسازید تا دوستان همه بتونن استفاده کنن
دومی اینکه لطف کنید کدها رو داخل بخش کد PHP قرار دهید تا خوانا تر باشند چون من به عنوان مثال خودم متوجه نشده بودم که شما از همین کدی که من بالا نوشتم استفاده کردید و اون رو دوباره نوشتم (که از این بابت همین جا معذرت می خوام) به هر حال ببخشید من رو که این موارد رو گفتم ولی فکر می کنم این طوری بهتر باشه بازم نظر خودتون مهمه.

موفق و پیروز باشید

سلام محسن جان
حقیقتش دیدم بد جور شدن کد ها
وقت نداشتم متاسفانه درستشون کنم باید زود می رفتم
ممنون

Ash.Angel

Member
از هر دو شما ممنون و سپاس گذارم
با این کار هم سرعت کار من بالا رفت هم حجم نهایی پروژه

باز هم ممنونم

Javad100

Member
سلام. اومدم يه موضوع جالب رو براتون بگم.
من موفق شدم مشكل باز نشدن فايل هاي جديد با ورژن هاي قديمي بيلدر رو حل كنم . وقتي آموزشش رو گذاشتم گفتم الان يه آموزش مفيد و خوب گذاشتم و كلي ازم تشكر ميشه ولي در كمال تعجب آقا حامد تاپيكم رو پاك كرد و بهم اخطار خصوصي داد و كلييه كنترل هاي تنظيمات كاربريم رو غير فعال كرد و گفت شايد هرگز ديگه فعالش نكنم و الان حتي نميتونم پيغام خصوصي هم بفرستم!.
از آقا حامد ميخام كه به اين موضوع رسيدگي كنن.
:eek:
:shock:

آخرین ویرایش:

silvercover

کاربر متخصص
برای اینکه فعالیت شما خلاف قوانین تالار بوده. جریمه شما موقتی هست.

Javad100

Member
با سلام.
ولي من فكر ميكنم چون اين قضيه غير عمدي بوده جريمه لزومي ندارد. شايد بتوان گفت كاري كه من پيشنهاد كردم نوعي تغيير در فايل بوده ولي بصورت كاملآ ابتدايي و هيچ ضرري نه متوجه كاربر بود نه شركت سازنده. شركت سازنده از اين روش بعنوان ابزاري فروش نسخه هاي جديد استفاده مي كند كه با وجود امكاناتي كه در هر ورژن به برنامه اضافه مي شود احتياجي به اين كار نيست.
در ضمن من نه كرك برنامه را گذاشتم نه برنامه اي براي تغيير آيكون فايل ها نوشتم و قرار دادم!!!!
لطفآ ملاحظه فرماييد و در صورت امكان همان نصفه تنضيمات كاربري را هم كه داشتم به من برگردانيد. البته آن محدوديت ديگر بدون دليل بوده و خودم هم از آن خبر نداشتم..
يك موضوع ديگر اين است كه من مي توانم به تعداد دلخواه (مثل بعضي كاربران ديگر) يوزر درست كنم ولي اين موضوع (اخطار) باعث شد به شخصيت من بر بخورد و درخواست من هم صرفآ به همين دليل است.
من هم مي توانم مثل بعضي كاربر هاي ديگر از قهر بعنوان وسيله اي براي عزيز تر شدم استفاده كنم و هفته اي يكبار از فروم خداحافظي كنم ولي اگر من بخواهم از اين فروم بروم واقآ اينقدر اراده دارم كه اين كار را انجام دهم.

mohsensemsarpour

کاربر فعال
بررسي موضوع

با سلام.
ولي من فكر ميكنم چون اين قضيه غير عمدي بوده جريمه لزومي ندارد. شايد بتوان گفت كاري كه من پيشنهاد كردم نوعي تغيير در فايل بوده ولي بصورت كاملآ ابتدايي و هيچ ضرري نه متوجه كاربر بود نه شركت سازنده. شركت سازنده از اين روش بعنوان ابزاري فروش نسخه هاي جديد استفاده مي كند كه با وجود امكاناتي كه در هر ورژن به برنامه اضافه مي شود احتياجي به اين كار نيست.
در ضمن من نه كرك برنامه را گذاشتم نه برنامه اي براي تغيير آيكون فايل ها نوشتم و قرار دادم!!!!
لطفآ ملاحظه فرماييد و در صورت امكان همان نصفه تنضيمات كاربري را هم كه داشتم به من برگردانيد. البته آن محدوديت ديگر بدون دليل بوده و خودم هم از آن خبر نداشتم..
يك موضوع ديگر اين است كه من مي توانم به تعداد دلخواه (مثل بعضي كاربران ديگر) يوزر درست كنم ولي اين موضوع (اخطار) باعث شد به شخصيت من بر بخورد و درخواست من هم صرفآ به همين دليل است.
من هم مي توانم مثل بعضي كاربر هاي ديگر از قهر بعنوان وسيله اي براي عزيز تر شدم استفاده كنم و هفته اي يكبار از فروم خداحافظي كنم ولي اگر من بخواهم از اين فروم بروم واقآ اينقدر اراده دارم كه اين كار را انجام دهم.

دوست عزيز سلام
به نظر بنده هيچ يك از دوستان كه اينجا هستن براي اينكه عزيز بشن نيستن
و مورد دوم شايد به قول شما يوزر درست كردن كار صحيحي نباشه ولي به نظر من شما بايد به هدفتون فكر كنيد اگر هدفتون رو صحيح انتخاب كنيد بايد موانع سر راه خودتون رو كنار بزنيد.
در ضمن قرار بود اين بحث ها تموم بشه (فكر كنم)
در مورد آقاي (silver cover) هم بنده با نظرات ايشون تا حدي موافقم چون هر جايي قانوني داره بايد خودمون رو با قوانين وقف بديم.

اما به نظر من شما دوست داري بمون دوست داري برو مطمئن باش شمايي كه تصميم مي گيري نه كس ديگه !!!

سربلند باشيد

Javad100

Member
با سلام خدمت شما دوست عزيز.
بايد عرض كنم كه تاپيكي كه من ارسال كردم همون ساعت حذف شد و فكر نمي كنم كسي از دوستان اونو خونده باشه پس شما يه طرفه قضاوت نكن و اين جنبه رو هم در نظر داشته باش كه براي اون آموزش و رسيدن به اون هدف خيلي تلاش كرده بودم و يافته هاي خودم رو به سادگي در اختيار بقيه قرار دادم . اصلآ هدف اينگونه انجمن ها هم همين هست.
بعدش هم بايد ازتون بپرسم كه چه حسي به شما دست ميده وقتي تاپيكي كه با زحمت آماده كردين و موضوع آموزشي داره و جزو
يكي از مطالب مفيد به شمار ميره همون ساعت پاك بشه و به خاطرش حتي اخطار دريافت كنين و كنترل هاي كاربريتون از بين بره؟
ضمنآ درسته كه به خاطر وقت محدودي كه ميتونم در اين تالار بگزرونم تاپيك هاي كمتري ميتونم بزنم ولي اگر شما دقت كنيد من بيشتر مثال و آموزش قرار دادم تا اينكه سوال بپرسم. من هم دوست دارم اطلاعاتم رو به اشتراك بزارم و همين طور از مطالب دوستان ديگه هم استفاده كنم ولي وقتي اين طور برخورد ها ميشه نميدونم چي بگم.
من هم از همه قوانين اين انجمن با خبرم و اتفاقآ با اطلاع از اين قضيه اون تاپيك رو فرستادم ولي اگه شما ميتونستين اون تاپيك رو بخونين ميديدين كه هيچ كدوم از قوانين سايت رو نقض نمي كرد پس شما نبايد در مورد نقض قوانين من رو مورد اتهام قرار بدين...
من با اين منو ها و اين كنترل هاي كاربري نميتونم كارم رو تو اين انجمن ادامه بدم و ميخوام كنترل هايي كه به دليل اون پست از من گرفته شده به من بگردونده بشه. هرچند هنوز هم معتقدم اون پست هيچ قانوني رو نقض نمي كرد و اشتباهآ حذف شده بود و به خاطرش اخطار دريافت كردم. چون اگر من كوچكترين ترديدي در مورد تناقض تاپيكم با قوانين داشتم اون رو ارسال نمي كردم.
با تشكر..

آخرین ویرایش:

silvercover

کاربر متخصص
جناب Javad100 ممنون از حسن رفتاری که از خودتون نشون میدین. باید عرض کنم که قبل از شما کاربر "محمد مهدی" چنین مبحثی رو گذاشتن که من بلافاصله مثل مورد شما پاکش کردم و اخطار هم بهشون دادم. بنده چنین مباحثی رو هر چند هم که ابتدایی باشن خلاف مقررات اینجا میدونم. در مورد امکانات کاربری شما هم باید بگم که اخطار شما تاثیرش موقتی هست و اگر قادر به استفاده از تمام امکانات نیستین با مدیریت ارشد سایت تماس بگیرید. لطفا در تاپیک سایرین هم بحث رو ادامه ندین.

تشکر.

جدیدترین ارسال ها

بالا