منوی کشویی در دریم ویور

corel

Active Member
آقا من یه سایت دارم که اساسشو با دریم ویور طراحی کردم.

حالا می خوام یه منوی کشویی مشابه سایت زیر توش بذارم(یا تو این مایه ها):

سایت دانشگاه شیراز
کد:
http://www.shirazu.ac.ir/index.php

چیکار باید کنم؟ از برنامه هایی مثل DHTML Menu Builder و اینا می خوام استفاده کنم، نمی دونم چه جوریه موقع خروجی HTML دادن طرح رو اصلا عوض می کنه.
بعد فکر می کنم رجیستر می خواد.

آقا یکی کمک کنه لطفا.

می خوام دستم باز باشه رو انواع گرافیکاش.

corel

Active Member
آقا چیزی که گفتم خیلی فوریه لطفا هر کی می دونه راهنماییم کنه.

mehdi_php

Member
sothink dhtml menu

شما میتونید از sothink dhtml menu استفاده کنی که خودش tem هم داره کارتو راهت میکنه هم این که crackاون هم راهت پیدا میشه اگه تریالش رو دانلود کنی فقط لینکاش کار نمیکنه !

corel

Active Member
mehdi_php گفت:
شما میتونید از sothink dhtml menu استفاده کنی که خودش tem هم داره کارتو راهت میکنه هم این که crackاون هم راهت پیدا میشه اگه تریالش رو دانلود کنی فقط لینکاش کار نمیکنه !

آقا من خودم اتفاقا طی تحقیقاتم به این برنامه برخوردم.

ومناسب کارم هم هست فقط مشکل کرک دارم.

ورژن 6.2 بدون کرک رو دارم.

و یک کرک برای ورژن 5.2 دارم.

که خوب معلومه با هم نمی خونن. آقا اگه یه لطف کنین یه ورژن از این برنامه رو با کرکش بذارین، یه دنیا ممنونم.

یا اگه کمتر وقت دارین دست کم خود ورژن 5.2 رو بذارین(Build 50525) یا کرک 6.2

محتاجیم والا!

corel

Active Member
توضیح نداره دیگه

بگیر باهاش کار کن، می فهمی چی به چیه

ضمنا از این برنامه ها انواع مختلفی هست ولی این Sothink یه جورایی قشنگ تر و کامل تره

بعد کرکشم ضمنا من مدتها پیش با کمک یکی از دوستان پیدا کردم که مال ورژن 5.2 بود.

اصل این ورژن خودش به صورت فرانسوی تو سایت اصلی sothink قابل دانلوده.

که وقتی کرکش می کنی، انگلیسی می شه.

ببین این نرم افزاری که میگی با فارسی مشکلی نداره

اگه نه بگو تا ما هم ازش استفاده کنیم

corel

Active Member
خودش فارسی نمی نویسه، یعنی بهم می ریزه.

اما من باهاش منوی فارسی هم می سازم به این ترتیب که اول انگلیسی رو می سازم( با کلمات فرضی یا فینگلیش)

و بعد کدش رو داخل Dreamweaver اصلاح می کنم. یعنی اونجا به جای انگلیسیا فارسی می نویسم.

البته فونتشو یا باید تو خود برنامه به همون صورت انگلیسی Tahoma قرار بدی یا بعد تو کد عوضش کنی که اولی راحت تره.

ahmadfani

Active Member
سلام کورل بهشتی عزیز خوبی
خب من که تا حالا از این برنامه استفاده نکردم www.aviny.com یعنی شما فکر میکنی این منو هم با dhtml ساخته شده؟
راستش من فکر میکردم که با زبان برنامه نویسی دات نت و پی اچ پی نوشته شده خواهشا به من هم کمک کنید من طراحی سایت دانشگاه آزاد خوی رو بر عهده گرفتم توی ا ین قسمتش موندم
www.iaukhoy.ac.ir

khz-web1

Active Member
دوستان چرا انقدر خودتون رو زجر میدید خوده دریم ویور که 2 جا واسه ساخت popup menu داره...... :D

جدیدترین ارسال ها

بالا