تغییرات فایل 1 منوی فعل و انفعالی

rasool_jelve

Active Member
در نرم افازار افتر چطوری منوی دی وی دی می سازن
البته میدونم در قسمت layer هست و زیر مجموعه adobeencore می خام نحوه ساخت و لینک و فعل و انفعالی کردن دکمه هاش رو بدونم
ممنون از پاسختون

smomeni_rad

Member
با سلام !
اگه افترافکت کار باشین قطعا همه ی آموزش ها و محصولات ویدئو کوپایلت رو دارین !!! توضیحات کامل سوالتون تو پک Serious FX هست !

hbeyrami

New Member
با سلام
منوی dvd رو در سری نرم افزارهای ادوب با انکور می سازن. میشه منو رو در افتر یا فتوشاپ طراحی کرد. اما بعد باید ببرید به انکور و اونجا کلید ها رو لینک بدید و... . فکر نکنم با افتر بشه.

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
من یه آموزش دیدم که توش بصورت مستقیم یه سری از Shape ها رو تبدیل به Button برای انکور میکرد اما اصلا کاری نداره شما براحتی میتونی با فتوشاپ منو رو درست کنی و برای تبدیل به Button باید برای هایلایت و Button به ترتیب نام لایه ها رو (1=) و (+) رو قرار بدی

البته چون خارج از بحص تاپیک میشه اگه سوالی بود جدا پرسیده بشه بهترع که همه بتونن استفاده کنن و شلوغ نشه مطالب

Ali_Hamidi

New Member
من به تازگی یه منو با انکور و افتر و فتوشاپ ساختم !
من اول از افتر خروجی گرفتم آوردم انکور و بعد توی انکور edit in photoshop رو زدم و کلیداش رو توی فتوشاپ روی ویدئو ی اصلی مشخص کردم !
اما و اما اینکه منم مث شما دیدم میان دکمه ها رو توی افتر درست می کنن ! و خیلی هم تست کردم ولی نشد ! دکمه ها نباید Shape باشن !
باید هر کدوم از دکمه ها رو توی یه pre compose درست کنی یه استاندارد خاصی هم داره ! مثلا دکمه معمولی اول اسمش باید (+) و دکمه چپتر اولش (+#)
برای ایجاد هایلایتم یه لایه درست می کنی و اون قسمتی که میخوای هایلایتش کنی رو mask می کنی و اسمش رو بسته به شدت هایلایت (1=) highlight تا 3 می تونی بزاری
توی فتوشاپم استاندارداش همینه ولی دکمه هات باید فولدر باشن

این حاصل دیدن شاید 1 ساعت توتوریال بود ! با کلی ور رفتن :green: امیدوارم به کارت بیاد
البته شاید وقتی پروژه ات رو بلوری درست می کنی توی انکور میزاره دکمه هات هم از افتر اوکی کنی !

rasool_jelve

Active Member
سلام ممنون از پاسخت و حاصل تجربت رو در اختیارم گذاشتی

ولی این همه تلاش و آموزش رو من توی این چند جمله که گفتی نتونستم متوجه بشم
من مشکل اصلیم اینجاست یهتره با مثال بگم و اونم اینه که اگه فیلم گشت ارشاد رو دیده باشی بک گراندش انیمیشنیه عکس هنر پیشه ها حرکت داره تا وقتی روی کلید ها کلیک میکنی برای بخش بعدی عکسها انیمیشن کنار میرن و صفحه بعد هم همینطور تصاویر انیمیشنی وارد میشن مثل کارایی که توی فلش انجام میدن هر کار کردم توی انک.ر ند چون عکسهای ثابت رو مانیتور نمایش میتونی بیاری و یک بدی دیگه هم داره وقتی روی هر قسمت کلیک میکنی میره به نمایش اون قسمت و دیگه منویی برای برگشت نداری ولی توی گشت ارشاد هر قسمت رو که میزنی و وارد قسمت دیگه میشی منوهای مورد نظر توش هستن و فقط منوی نمایش هست که میره به نمایش فیلم و دیگه منویی نمیبینی
مثلا بخش 1 روبزنی 3 منو داری 2 روبزنی باز همون سه منو را داری و سه رو هم بزنی باز هم همون منوها رو داری و خبیش به اینه که دیگه مجبور نیستی فایل دی وی دی رو از ال اجرا کنی

تا توریال رو میشه به من هم بدی ببینم حجم پایین البیته اگه دوست داری م
من هم یک تاتوریال توی سایت اصلی خود اداب دیددم که توانکور که اشکال ثابت هستن و حرکتی ندارن داینامیک لینک میکنه توی افتر و بعدی انیمیت میکنه شکل مورد نظر رو بعد دوباره توی انکور افتر رو باز میکنه و کامپوزیشن رو جایگزین میکنه نمی دونم شاید هم شیپ رو و انیمیت میشه

Ali_Hamidi

New Member
با انکور همه اینایی که میگی رو میشه انجام داد ! خیلی کامل و تمیز

توتوریال زیاده باید بگردی ولی شماره 91 با نام dvd authoring رو از سایت اندرو کریمر می تونی بگیری ببینی !

اون خیلی خوب توضیح داده ولی کاملتر هم بخوای باید بگردی

موفق باشی

ali_bamaram

New Member
با سلام با افتر افکت میتونی منو و ترنسیشن های منو رودرست کنی و بعد از هر کدام بصورت جدا ایمپورت بگیری به فرمت mpeg dvd و بعد وارد برنامه encore کنی , و بهشون لینک بدی .. یا میتونی از نرم افزار ساخت منوی دیویدی حرفه ای dvd lab pro 2.5 استفاده کنی . آموزش استفاده کامل از این نرم افزار هم بصورت فارسی هست یه سرچ کنی میبینی ..

جدیدترین ارسال ها

بالا