منحصر به رأي كردن فقط براي يك دفعه؟

sunrise

Member
منحصر به رأي دادن فقط براي يك دفعه؟

سلام دوستان

ميخواستم بدونم من بايد چه چيزي (مربوط به شخص رأي دهنده) رو در هنگام رأي دادن به مقالات سايتم در بانك اطلاعاتي ثبت كنم تا دفعه بعد كه بخواد رأي بده بگه شما قبلاً به اين مقاله رأي داديد، مثه همين مجيد آنلاين.

البته من قبلاً كه از نيوك استفاده مي كردم ماژول رو طوري طراحي مي كردم كه بر اساس اطلاعات كاربري باشه ولي الان ميخوام كه بر حسب يه چيز ديگه باشه چون كه ميخوام افراد غير عضو هم بتونند رأي بدهند ولي فقط براي يك بار ...

منتظر جواب هستم :oops:

Dark Man

Member
خوب شما میتونید هنگامی که یک نفر رای داد یک کوکی روی سیستم اون ذخیره کنید و دفعه بعد ، چک کنید اگر کوکی وجود داشت ، دیگه اجازه رای دادن به اون ندید
راه دیگه اش هم اینه که Ip اون فرد رو در بانک اطلاعاتی ذخیره کنید و هنگامی که یک نفر میخواد رای بده ، چک کنید ببینید که این Ip قبلا در نظرسنجی شرکت کرده یا نه ...
البته بهترین راه ترکیبی از این 2 روش هست ، چون هیچکدام از این 2 روش بطور کامل ، نمیتونن موفقیت کار رو تضمین کنن...

jazebe

New Member
حتی اگه از این روش ها هم اگه استفاده کنی باز هم اگه طرف dc بشه و پس وصل مجدد دوباره بیاد نظر بده نمی تونی ردیابیش کنی

البته اگه فقط بخوای برای کاربرها این کار رو بکنی میشه

sunrise

Member
پس آقا مجيد چيكار كرده؟ يا اون هم فقط براي اعضاي عضو هست. البته من تا حالا امتحان نكردم بدون اينكه لاگين باشم !!! حالا امتحان مي كنم ببينم اگه اونطوري هست اينجا هم من هم همينطوري بكنم.

sunrise

Member
من همين الان از انجمن لاگ اوت كردم و باز رفتم به يه مقاله رأي دادم و بعد كه دوباره خواستم رأي بدم گفت كه شما قبلاً به اين مقاله رأي داديد. من ميخواستم ببينم اين چه چيزي رو بعنوان رأي دهنده در بانك ذخيره مي كنه كه نميشه دوباره رأي داد با اينكه من هيچ جايي از سايت هم لاگين نبودم !! آقا مجيد خودتون نمي تونيد كمكم كنيد.

oxygenws

Active Member
یا از Ip استفاده می کنه یا کوکی....
....ولی در هر دو حالت به راحتی قابل دور زدنه.

sunrise

Member
خب IP روش خوبيه و اول هم ميخواستم همين كار رو بكنم ولي باز يه مشكلي هست از اين طريق و اون اينه كه اگه كسي با Dialup به اينترنت كانكت بشه خب مصلماً IP هم مجدد اختصاص داده ميشه و با قبليه فرق داره در اين حالت ميشه دوباره هم رأي داد با كوكي هم كه خيلي راحت ميشه دور زد. حالا من يه سؤال داشتم ميخواستم ببينم آقا مجيد از چه روشي استفاده كرده؟

جدیدترین ارسال ها

بالا