.:: مناقصه ارائه یک نمایندگی هاستینگ [ ارزان ]

mahdi-vb

Member
با سلام خدمت میزبان های عزیز ایرانی .

من در یک شهر کوچک که هاستینگ در اونجا رونقی نداره قصد راه اندازی یک هاستینگ دارم تا مردم شهرم خدمات دامین
و هاست ارائه بدم و نیاز به یک ریسلر ارزان ارزان ارزان داشتم . چرا ؟ چون شهرمون کو چیک و هاستینگ هم رو نقی نداره و مشتری کمی هم داریم به همین منظر موارد زیر برای این مناقصه ذکر شده .

1 - میخام تا میتونید ارزان باشه .
2 - تا 70 هزار تومن در سال ( برای سال اول ) بیشتر نمیتونم سرمایه گذاری کنم چون معلوم نیست جواب بده یا نه
3 - ساپورت خوبی در حد عالی داشته باشه . ( phone & yahoo id )
4 - اگه Cpanel باشه برای مشتریام مشکل به وجود نیات و اگه فکر میکنن ممکنه مشکل به وجود بیات از همون اول. پلکس

همون طوری که گفتم برای من مهمترین فاکتور انتخاب ارزان بودن هست اگه کمتر از 70 تومن بشه هم بهتره چون یه پولی
جهت تبلیغات هم برام تهش باقی میمونه .. شهر ما هم که کوچیکنه نمیخام 10,000 گیگ webspace و 100,000
گیگ bandwith یه پکیج کم مثل 10 تا 20 گیگ Spase و 100 گیگ هم BW برام کفایت میکنه و در صورتی که کارم گرفت و
درامد خوبی داشت این پکیج اضافه میشه و هزینش رو پرداخت میکنم .

با تشکر .

mahdi-vb

Member
خواهش میکنم هرکی در خاست تماس میده راه تماس رو هم بنویسه yahoo , phone , mail

DANG3R

Member
سلام دوست عزیز
من دومین هاستینگ دنیا که نمایندگیشو داریم بهتون پیشنهاد میدم ... :wink:
قیمتش فقط یکم از اون چیزی که گفتی بالاتره ، ولی ارزش امکاناتشو داره ...
بی نهایت فضا ، بی نهایت پهنای باند ، میزبانی بی نهایت دومین ، یک دومین مجانی مادام العمر ، ... فقط با 99هزار تومان
یاهو : pro_hosting
تماس بگیرید.

mahdi-vb

Member
سلام دوست عزیز
من دومین هاستینگ دنیا که نمایندگیشو داریم بهتون پیشنهاد میدم ... :wink:
قیمتش فقط یکم از اون چیزی که گفتی بالاتره ، ولی ارزش امکاناتشو داره ...
بی نهایت فضا ، بی نهایت پهنای باند ، میزبانی بی نهایت دومین ، یک دومین مجانی مادام العمر ، ... فقط با 99هزار تومان
یاهو : pro_hosting
تماس بگیرید.

ایشون فکر کردن من Host میخام !

خیلی ها گفتنم درصدی کار کنم دارم به این فکر میکنم ولی من به یه نتیجه ای رسیدم که نمایندگی ثبت دامین رو به صورت در صدی بگیرم و هاست رو ریسلر !

خواهش میکنم زود تر یه قیمت خوب 70 به پاین به من پیشنهاد بدین از امکانات در خاست شده کم میکنم ولی به هزینه نمیتونم اظافه کنم !

vatanmusic

Well-Known Member
با سلام
با كنترل پنل lxadmin ميتونم بهتون بدم
اگر خواستيد pm me

bootable

Member
شما میتونی هزینه رو ماهیانه یا سه ماه یا شش ماهه پرداخت کنی مهدی جان

قیمت های ما رو هم اینجا میتونی ببینی

یا به خودم تو یاهو پی ام بدی ( ha.bootable )

MJ Rayaneh

Well-Known Member
در کل هرچقدر آدم پول بده همونقدر هم آش میخوره.
شما که میخوای توی شهرت فعالیت کنی مطمئنا پای آبرو و اعتبار هم وسطه. بهت پیشنهاد میکنم از جاهای خیلی ارزون ریسلر نگیری چون تجربه همه افراد ثابت کرده که در اکثر یا بهتره بگم کل موارد: پول بیشتر = کیفیت خدمات بیشتر.
اگر هم از نظر مالی مشکل داری یا به دلیل اینکه نمیدونی کارت میگیره یا نه نمیخوای زیاد سرمایه گذاری کنی، بهتره اول کارت، هاست رو هم درصدی ولی از یه جای خوب بگیری.
موفق باشی.

شما می خوای با سالی 70 تومان ریسلر بگیری اونم 10 گیگابایت ؟ تو هاست های معتبر خارجی هم چنین چیزی پیدا نمی شه

savalanhost

New Member
سلام می تونید رو ما هم حساب کنید
با ما تماس بگیرید
ID : savalanhost
Tel : 09143191854

من با بچه ها صحبت کردم
میتونم ریسلری بهت بدم منتهی آی دیت رو پیدا نکردم
خبر بده
snowynight1926
09124730112

PadinaWebGroup

Active Member
همونطور كه دوستان گفتن دنبال هاست ارزان نباش كه پشيمون ميشي..

اگر هاست از سرور انگليس با پهناي باند نامحدود ميخواي ميتونم من بهت بدم اما نه با اين قيمت ها !
نمايندگي درصدي هم ميدم..

با ما تماس بگيريد..
www.Padina.ir

موفق باشيد/.:oops:

mahdi-vb

Member
اي دي من : mahdi_x1
من فعلا دارم سايت رو طراحي ميکنم و تا هفته ديگه اماده ميشه تو اين يه هفته من بايد فکرام رو بکنم و بهترين و انتخاب کنم
من ميخام 100% مطمعا باشه و حتما شرکت باشه . چون مشتريام من رو ميشناسن و من هم انلاين و فيزيکي هاست ميفروشم
يه چيز ديگه با دليل طراحي و برنامه نويسي سايت وقت ندارم زياد تو نت بچرخن براي همين خواهش ميکنم هاستينگ ها بگن با
قيمت 70 تومن در سال چه پکيجي ميتونن به من ارائه بدن بهترين پکيج رو پرشين هاستر داد . و چون تقريبا رفيقيم و ساپورت خوبي
داره ميخام با همين کار رو تموم کنم .

پس چي شد ؟؟ همينجا پکيجتون رو با قيمت 70 تومن در سال معرفي ميکنم
اي دي هم بدين و با تون تماس ميگيرم

mahdi-vb

Member
همونطور كه دوستان گفتن دنبال هاست ارزان نباش كه پشيمون ميشي..

اگر هاست از سرور انگليس با پهناي باند نامحدود ميخواي ميتونم من بهت بدم اما نه با اين قيمت ها !
نمايندگي درصدي هم ميدم..

با ما تماس بگيريد..
www.padina.ir

موفق باشيد/.:oops:

من پی ام دادم ولی یه سوال شما سرور اختصاصی هستین چی هستین ؟؟ چون من داخل سایتتون فقط هاست و دامین دیدم
و نه ریسلر و نه سرور اختصاصی

iranads

Active Member
من با 70 هزار تومان در سال یک گیگ فضا میدم oversale ... البته مدل دیگه ای هم نمایندگی میدم که از بابت فضا محدودیتی نخواهید داشت ولی قیمت سالیانش 200 هزار تومان هست.. سرویس های نمایندگی ما هم فقط سالیانه هست. دلیلش هم این هست که یه مدیر سرور ماهیانه باید کلی پول سرور و.... رو بپردازه در حالی که رسلر این دردسر رو نداره و در عمل سودش بیشتره ( متاسفانه در ایران ) به هر حال راه تماس با من :
www.parsihoster.com
www.parsihoster.com/support.php
www.forum.parsihoster.com
[email protected]
Id: parsihoster ===> خودم 12 شب به بعد با آی دی آن میشموو بقیه روز از طریق سایت و ایمیل
01227282730
09121754158 ===>>> البته تلفن همراهم به علت لطف مخابرات فعلا مشکل داره..
بهنام بهشتی

Cyber-DL

Member
قیمت های ما هم ارزونه .!! البته برای شما می تونم خدمات ویژه هم بدم . برای کمک به شما و شهرتون .

http://www.cyber-host.ir
http://www.cyber-servers.net
پانل ما LxAdmin است و در یاهو روزی 5 یا 6 ساعت میام برای ساپرت . هر جور پرتال و اسکریپت و ... رو هم نصب می کنم مجانی

ضمنا برای کاربران هم یک سایت درست کردم که محدودیت های راپیدشیر و کلی سایت مثل این نظیر مگاآپلود رو هم از بین می بره
http://cyber-host.ir//news/id/5

آی دی و ایمیل هم در سایت هست .

PadinaWebGroup

Active Member
من پی ام دادم ولی یه سوال شما سرور اختصاصی هستین چی هستین ؟؟ چون من داخل سایتتون فقط هاست و دامین دیدم
و نه ریسلر و نه سرور اختصاصی

من سرور دارم خودم كه براي مشتريان با توجه به درخواست سرور اختصاصي ،‌وي پي اس ، ريسلر و هاست اشتراكي ميدم و تو سايت قيمت هاست اشتراكي موجود هست براي سرور اختصاصي يا ريسلر يا وي پي اس با ما بايد تماس بگيريد.

برقا روزي 2دفعه 4 ساعت ميره ! كه نميشه تو ياهو آن موند وگرنه من اكثرا در ياهو ان هستم..
اددتون كردم..

موفق باشيد.:oops:

mahdi-vb

Member
اقای پادینا شما نمایندگی هاست با همون پانل ها و نمایندگی دامین با همون قیمت های تو سایت به صورت درصدی با چند درصد بامن حساب میکنید . اگه دیدم کارم میگیره و درامد داره رسیلر میگرم یا سرور اختصاصی

جدیدترین ارسال ها

بالا