ممنوعیت هر نوع لینک به وارز

sanbad

Member
همانطور که می دانید بخشی از وبلاگ نویس ها مایل به دادن لینک به کرک و سریال نرم افزارها هستند. یا لینک به موزیک و ... من قصد ایجاد سرویس وبلاگ دارم.
برای اینکار می خواهم سرور بگیرم منتها با ساپورت سرورهای معروف که تماس می گیرم می گویند اگر ببینیم یا گزارش شود که در وبلاگها کسی لینک وارز داده اکانت ساسپند میشود و برای آزاد شدن باید 15 تا 50 دلار جریمه به دیتاسنتر بپردازیم.
کسانیکه تجربه دارند کمک کنند که راه حل چیست؟ چون وبلاگ باید آزاد باشد و بخش عظیمی از کاربران وبلاگ به نوعی لینک وارز می گذارند.

*farhad*

Member
اگر شما سرور داشته باشید کاری به کارتان ندارند.

روی سرور ها فیلم و سریال است که از لینک وارز بدتره.

pasargadteam

Active Member
همانطور که می دانید بخشی از وبلاگ نویس ها مایل به دادن لینک به کرک و سریال نرم افزارها هستند. یا لینک به موزیک و ... من قصد ایجاد سرویس وبلاگ دارم.
برای اینکار می خواهم سرور بگیرم منتها با ساپورت سرورهای معروف که تماس می گیرم می گویند اگر ببینیم یا گزارش شود که در وبلاگها کسی لینک وارز داده اکانت ساسپند میشود و برای آزاد شدن باید 15 تا 50 دلار جریمه به دیتاسنتر بپردازیم.
کسانیکه تجربه دارند کمک کنند که راه حل چیست؟ چون وبلاگ باید آزاد باشد و بخش عظیمی از کاربران وبلاگ به نوعی لینک وارز می گذارند.

سرور اختصاصی رو کاری ندارند. مختص به شماست. اما ممکنه طبق قوانینشون باشه.
بهتره سرور از جاهای که زیاد معروف نیستند و اما اعتبار کافی دارند بگیرید.
سایتهایی چون : thePlanet و ... دیگه زیادی ناز میکنند.
به هر حال سرور خواستی با امکاناتی که بتونی راحت کار کنی بنده میتونم از آلمان در اختیارت بزارم.
در امضام لینک سرور ها با قیمت های مناسب و استثنایی هست.

ارادتمند شما شرکت خدمات پاسارگاد

جدیدترین ارسال ها

بالا