مقایسه اپل واچ سری 6 و سری 5

mousa1586

Member
تفاوت بین اپل واچ های سری 6 و سری 5

هر زمان که یک رویداد اپل شروع می شود ، احساس هیجان در سراسر جامعه فناوری دیده می شود. هم اکنون عرضه های اپل تمام شده است و اپل نه با یک واچ جدید بلکه با دو واچ جدید خود یعنی Apple Watch Series 6 و Apple Watch SE ، طرفداران خود را شگفت زده کرده است.


هنگامی که یک گجت نسل جدید معرفی می شود ، یک سوال اجتناب ناپذیر است: این مدل در برابر مدل قبلی خود چه تغییراتی خواهد داشت؟ ما در این مطلب جامع، اپل واچ قدیم و جدید را در برابر یکدیگر قرار داده ایم و به مقایسه آنها پرداخته ایم.


در سری 6 چه چیزهای جدیدی وجود دارد؟ چه چیزی تغییر کرده است؟ آیا اگر هم اکنون روی مچ دست خود یک اپل واچ 5 دارید ارزش آن را دارد که آن را به روزرسانی کنید و واچ جدیدی بخرید؟ برای گرفتن جواب این سوال ها و دیگر اطلاعات به مطالعه ادامه مطلب بپردازید.

طراحی و نمایش

اپل همیشه در طراحی دستگاه های خود بسیار دقیق عمل کرده است. به همه چیز به طور مناسبی اندیشیده شده است و فرم در هماهنگی کامل با عملکرد است. شاید به همین دلیل است که اپل واچ از زمان آغاز به کار خود در سال 2015، طراحی خود را حفظ کرده است. این داستان با اپل واچ 6 نیز تکرار شده است. ما از همان طراحی مستطیل شکل برخوردار هستیم که در وهله اول این وسیله را بسیار محبوب کرده است.


در این نسل ، برای اولین بار چند رنگ جدید وجود دیده می شود: آبی ، رنگ طلایی کلاسیک ، گرافیت کلاسیک و یک محصول قرمز رنگ زیبا . متأسفانه هیچ نسخه سرامیکی در سری 6 وجود ندارد و ما با گزینه های تیتانیوم ، آلومینیوم و فولاد ضد زنگ روبرو هستیم.

برای خواندن ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک کنید
مقایسه اپل واچ سری 6 و سری 5
 

جدیدترین ارسال ها

بالا