** مـیتـینگ نـمـایـشگـاه کـتـاب **

کدوم روز مناسب تر استش؟

• مجموع رای دهندگان
    27
  • نظرسنجی بسته .

NAKOOT

Well-Known Member
سلام
راستش من نه می دونم نمایشگاه کتاب زمانش کی هستش، نه می دونم کلا کی به کیه :-<
یه چیز شنیدم!! گفتم بیام اینجا شور به مجلس بدم اگه پا داد یه میتینگ هوا کنیم :idea:
خلاصه همین، هرکی می دونه زمان و اینارو بیاد مارو هم روشن کنه ببینیم می شه میتینگ رو ردیف کرد یا نه.
فقط تا یادم نرفته کسی مجید رو دعوت نکنه!!! میاد هرهر می خنده آخر هم یهو غیبش می زنه حوصلش رو ندارم :دی انگار نه انگار مدیر ئه! :snap:
مخلصیم

------------آپدیت اول------------

بیست‌و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 16 تا 26 اردیبهشت‌ماه سال 1388 در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

------------آپدیت دوم------------

لیست اعضایی که برای شرکت در میتینگ اعلام آمادگی کردن (دوستانی که می خواستن بیان و من منظورشون رو بد متوجه شدن بگن که درست کنم لیست رو :دی )

اینم ذکر کنم مجید و سارا (مخصوصا سارا) به زور خواهند اومد !!
crazy.gif

------------آپدیت سوم------------

تاریخ و ساعت قرار، روز جمعه 25 ام اردیبهشت ماه. ساعت 16 .

------------آپدیت چهارم------------

دوستان لطف کنن این امضا رو در صورت تمایل توی امضای خودشون قرار بدن تا اطلاع رسانی بشه.

HTML:
[url="http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=119326&page=1"][IMG]http://img.majidonline.com/pic/193233/mo.jpg[/IMG][/url]

آخرین ویرایش:

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
من پایم
راستش تا حالا نمایشگاه کتاب نیومدم ( ذوق زده میشم )
خلاصه تاریخ دقیق را تعیین کنید تا من از الان بلیط طیاره ام را ردیف کنم

NAKOOT

Well-Known Member
آقا من دارم جون مي كنم از عضو جديد در بيام
تا حالا كه نشده
ولي يه سوال
ما هم مي تونيم بيايم ؟

نه الان این چه سئوالی بود پرسیدی؟! :snap:
یعنی چی من من می تونم بیام؟
crazy.gif
پس من می خوام برم با خودم میتینگ بزارم؟!
121fs725372.gif

من الان 2هزار و خورده ای پست دارم چه فرقی با بقیه می کنم؟!
129fs238648.gif
پست کیلو چنده خودت رو عشقه
121fs725372.gif

Erfan

Active Member
نمایشگاه مصلی است یا محل دائمی نمایشگاه های تهران ؟

من یه چیز شنیدم !! نمیدونم 16 اردیبهشت شروع میشه یا تموم میشه ...

عرفان:rose:

MDP

Well-Known Member
منم هستم !

ولی به قول شهمول ، این مجید نامرد ( !#@!@#!$%#% ) رو نیارید که فقط بلده کاربر های عادی رو ویجه کنه !

آقا اصلا یه فکری.بگیم مجید بیاد اونم به زور.بعد برای هر کدوم یه CD از تمام نسخه های مجله گرافیک خودمون بیاره.

کاچی بهتر از هیچی !:rose:

نه الان این چه سئوالی بود پرسیدی؟! :snap:
یعنی چی من من می تونم بیام؟
crazy.gif
پس من می خوام برم با خودم میتینگ بزارم؟!
121fs725372.gif

من الان 2هزار و خورده ای پست دارم چه فرقی با بقیه می کنم؟!
129fs238648.gif
پست کیلو چنده خودت رو عشقه
121fs725372.gif

نوكرتم داداش هرچي باشه شما كاربر ويژه هستي
حرفت يدونست

پس پيش به سوي نمايشگاه:D:oops:

NAKOOT

Well-Known Member
دوستانی که دارن دل خودشون رو صابون می زنن از مجید خیری بهشون برسه باید ذکر کنم، تجربه ثابت کرده مجید آب خوردن هم توی میتینگ ها نمی ده دست ملت!!!
4fvfcja.gif

در ضمن استراتژی ئه مجید به این ترتیب هستش که شوخی شوخی یهو می ذاره می ره!!!
127fs1601347.gif

شما هم تا بیاید بگید چی شده؟ چی شده؟ کار از کار گذاشته!!!
25r30wi.gif

حالا جدا از شوخی بیاید که حرکتی بکنیم تو میتینگ ها! چیه میایم 2تا عکس می گیریم، در و دیوار رو نگاه می کنیم، بعدش هم نخود نخود هرکی رود خانه‌ی خود!!
121fs725372.gif

پست اول آپدیت شد.

SPD

Member
هو هو چي چي .... هو هو چي چي ............ بوووووووووووووووووق

بچه ها منم مخلصم ..... منم تو راهم ... ... مهدي طيبي تونم داره مياد با....... اميدوارم به همه تو اون روز خوش بگذره...

شرايطش :

مبلغي پول براي خريد چيپس و پفك و ..........
رضايت نامه اولياء:lol: (يادش بخير)

ناكوت ناكوتمون كردي با اين ميتينگت..... ايول دادا.... ميخوامد قد تموم عالم.

خلاصه منم در خدمتم....

Graphic Persia

New Member
ايول بابا دست خوش

مي گن دست رو دست زياده...

حالا كجا باشه ميتينگش؟!

همين جوري مي گين ميايين و بعدش هم دودر مي كنين؟!

:cry:

Graphic Persia

New Member
يه چيزي بگم شايد براتون خيلي جالب باشه ...
من پارسال كه توي غرفه ي دانشگاه هاي نمايشگاه كتاب بودم با يكي از دوستام كه تازه رفيق شده بوديم (توي همون جا) يه كي از دانشجوهاي گرافيكي رو ديديم كه داشت كتاب مجموعه آرم استاد ارواحي رو مي خوند و ...

بالا خره بعد از چند دقيقه گپ و گفتمان (البته از نوع سالم) يه دفعه بهمون سايت مجيد آنلان رو معرفي كرد و ....:cool:

خب ديگه ما هم كه عشق گرافيك بوديم اومديم اينجا و ... البته امسال مي خوام بيام به اين ميتينگي كه قراره جورش كنين و دوباره حرفاي تازه بزنيم و چيزاي تازه ياد بگيريم.!:wink:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آخرین خبری که از مجید دارم این بوده که گفته بچه هایی که میتینگ تشریف بیارن ناهار هم در خدمتشون خواهیم بود در رستوران مجلل asp !!!

مجید تو رو خدا منو بن نکن!! :دی

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
دوستان من 4 5 ساله تو مجید آنلاین عضو هستم اما تا حالا افتخار اینو نداشتم که با بچه ها میتینگ بیام اما یه چند باری با مجید صحبت کردم :دی آدم باحالیه آشنایی دادم دوست دوستمم در اومد خواست بره یه دفعه ما هم می زاریم می ریم شوخی شوخی :دی

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
آخرین خبری که از مجید دارم این بوده که گفته بچه هایی که میتینگ تشریف بیارن ناهار هم در خدمتشون خواهیم بود در رستوران مجلل asp !!!

مجید تو رو خدا منو بن نکن!! :دی

برای شادی روح مرحومه سارا بلند صلوات !!
بن نمیشی سارا جان ....!!!

میای نمایشگاه ساراهه !؟ دیگه پول ندم پیدات کنم ... ماموریتی که آقا مجید بهم گفترو همونجا اینجام بدم !!

چه جالب ! چه جالب !! ما خودمون داریم می ندازیم میریم تهران که یه سری هم به نمایشگاه کتاب بزنیم ... بسی خوشحال میشم بچه های مجید آن لاینو هم ببینم !! دیگه از این بهتر ؟!!!

البته همین الان ذکر می کنم پول برای کتاب نیارین به چند دلیل !!

اول اینکه این قدر گرونن که باید خوابشو ببنین که تمام کتابایی که می خواین رو بخرین !! بیشتر دلتون کباب میشه !!
دوم اینکه که کتاب های آموزش گرافیک غیر از برنامه نویسی و اینطور کارا داره از رده خارج میشن و کار خودشونو به ویدئو تاتوریال میدن !! کی حوصله داره یه کتاب 800 صفحه ای رو بخونه ؟!!
سوم اینکه ... سوم نداره !!

فقط پول چیپس و پفک و اینطور چیزای ضروری رو بیارین !!!

جدیدترین ارسال ها

بالا