** مـیتـینگ نـمـایـشگـاه کـتـاب **

کدوم روز مناسب تر استش؟

• مجموع رای دهندگان
    27
  • نظرسنجی بسته .

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
مسئولین امر نگفتید چه روزی دقیقا میتینگه:-?
اصلا ببینیم وقت آزاد داریم یا نه:sad:
روز و زمان مشخص کنید
تا دوستان اعلام آمادگی کنن ببینم اصلا چند نفر مخواد بیاد:cool:
تا ببینیم می ارزه اصلا بیام یا نه:lol:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
یک حرفهایی میزنید که آدم اگر قصد داشته باشه بیاد هم نمیاد... من پست اول این تاپیک رو که دیدم گفتم خب برنامه رو رله کنم پاشم برم.. همینطور که اومدم پستهای بدی رو دیدم آویزون شدم :D بابا چرا گیر میدین شما ها ؟

برنامشو اوکی میکنیم و میذاریم اما من نمیام .. شرمنده همگی دوستان :shock:

میتونیم واسه 24 اردیبهشت که 5 شنبه هفته بعد هستش بذاریم ! که فرصت هم باشه به همه اطلاع بدیم.

مجید

NAKOOT

Well-Known Member
یک حرفهایی میزنید که آدم اگر قصد داشته باشه بیاد هم نمیاد... من پست اول این تاپیک رو که دیدم گفتم خب برنامه رو رله کنم پاشم برم.. همینطور که اومدم پستهای بدی رو دیدم آویزون شدم :D بابا چرا گیر میدین شما ها ؟

برنامشو اوکی میکنیم و میذاریم اما من نمیام .. شرمنده همگی دوستان :shock:

میتونیم واسه 24 اردیبهشت که 5 شنبه هفته بعد هستش بذاریم ! که فرصت هم باشه به همه اطلاع بدیم.

مجید

مجید یعنی چی؟! بخاطر حرف های من؟؟!!!!!
292.gif

بابا ناهار نخواستیم!!! الا سکته می زنه این یکی آب قند برسونه!!!

لوس!

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
مجید خودتو لوس می کنی.خوب پاشو بیا دیگه .می خوای زحمت ما رو زیاد کنی خوب تو نمایشگاه نبینمت میام شرکت سر وقتت :دی

آقا مجيد شما نيايي پس كي مخواد مديريت كنه
يه گند مي خوره آبرو سايت مي ره هااا:snap:

مزاح بود كسي به خودش نگيره:D

پس شد همون 24 رم؟

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
در ضمن استراتژی ئه مجید به این ترتیب هستش که شوخی شوخی یهو می ذاره می ره!!!
127fs1601347.gif

.

منم هستم !

ولی به قول شهمول ، این مجید نامرد ( !#@!@#!$%#% ) رو نیارید که فقط بلده کاربر های عادی رو ویجه کنه !

=====nakoot

وایییییییی دعوا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من 3 ساله دارم میام.امسال هم هنوز ملوم نیست کی بریم باید تاریخ امتحان ارشد آزاد ملوم بشه.بروبچ اصفهان اگه دوست داشته باشن با ما بیان چاکرشون هم هستم

Mandana

Active Member
مجید مشهده آخه.اما میتینگ میاد.مگر نه مجید؟ :mad::دی
می نمی تونم این میتینگ خدمت عرض کنم...جای می یک عدد دسته گله کاکتوس بذارین :سوت:
بجاش از حالا برنامه ریزی کردم باسه سورپرایزه تابستون تهران بباشم :دی:rose:

MDP

Well-Known Member
بچه ها مانی داره برنامه ریزی می کنه تابستون هم نیاد تهران.

کلا کارش همینه برنامه ریزی برای پیچوندن !

/

آقا اصلا بی مجید نمیشه.

مجید می خوایم یالااااااااااا !:cry:

Erfan

Active Member
داستان ویجه شدن کلی مفصله !!!

در این مجال نمیگنجد دوست جان :دی

عرفان:rose:

Mandana

Active Member
بچه ها مانی داره برنامه ریزی می کنه تابستون هم نیاد تهران.

کلا کارش همینه برنامه ریزی برای پیچوندن !

/

آقا اصلا بی مجید نمیشه.

مجید می خوایم یالااااااااااا

تابستون رو نیام؟ از عید دارم باسه جریانش نقشه می کشم اونوقت نیام؟ ساده ای؟ :دی
چیزی بیشتر از زیر زبونم نمی تونی بکشی بیرون ^.^

بچه ها زمان و مکان دقیق رو مشخص کنین تاپیک اش رو توی بخش اطلاعیه های انجمن بزنم...
:rose:

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6
ممدحسن شهمول کاربر عادی نبود که ویجه شه.خودش از بچگی ویجه بوده.

:d
مسهود جون اخه این پرتقال پاچه خواری داره واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟البته من که از نزدیک رویتش نکردم ولی اونا که دیدن باکل لبهاشونا از دست دادن(از ترس)

آی گفتی، راستی، مگه مجید آنلاین سه پایه است که مجید و سارا و مانی پایه هاش باشن؟

کی همچین جسارتی کرده هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مگه علی کینگ اینجا بوقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط مجید انلاین اونم چارپایش یا می خواین نردبونش کنیم که کلی پله داشته باشه اون طوری همه جا میشین ها:)

navidba

Well-Known Member
منم که نمیام... جام گلدونی چیزی بزارید اونجا.... از اراک تا اونجا 288 کیلو متر راه هست... بخوام پیاده بیام یه ماهی تو راه باید باشم...(شوخی)

نه امتحان ممتحان زیاد داریم نمی تونم بیام جام همون گلونو بزارید... از دو سال دیگه هرچی میتینگ بزارید میام... دبیرستانم تموم میشه آزاد میشم...

YTERROR

Active Member
سلام

تا جایی که من یادم میاد هر سال صادق همه کارا رو می کرد واسه متینگ نمایشگاه کتاب ولی امسال که صادق با مجیدانلاین تموم کرده نمی دونم متینگ به کجا می رسه ولی ان شاالله خوب باشه

به نظرم بهتره قبلش یک سرشماری از افرادی که میان انجام بشه و یک مکان هم مشخص بشه بعدش در مورد زمانش صحبت کنیم تا حداقل یک هفته قبل از تاریخ متینگ به همه اعلام بشه

موفق و پیروز باشید

SPD

Member
من كه حسابي منتطر اين روز هستم . راستي عرفان باهات حسابي تو اون روز كار دارم....// خودت ميدوني چه كاري چون با هم چت كرديم ... اون هايي رو هم كه گفتي بياري ...:cool::neutral:

راستي من اين اولين ميتينگ مجيد آنلاينه كه ميخوام بيام .... خيلي خوشحالم چون تو اون روز با دوستان و بزرگان سايت مجيد آنلاين رو به رو ميشم.... :wink:

اميدوارم تو بين اين بزرگان جاي كوچيكي هم برا من باشه..... بزرگاني همچون مجيد .... عرفان ... سارا ... ليلي ... ناكوت عزيز ... سروش عزيز... اقا مهدي گل ... ماندانا خانم ...SEPINAZ .... و خيلي ديگه از دوستان ....

دوستاني كه اسمشون ذكر نكردم يه وقتي از دست من ناراحت نشن .... من چون بيشتر با اين عزيزان در ارتباط بودم و شناخته شده بودن نام بردم... و به نظر خودم هر شخصي كه داخل مجيد آنلاين عضو ميشه براي اين هست كه معلوماتش رو زياد كنه پس يه پا استاد هستش.....
خلاصه هر كسي ميتونه تو اون روز بيادش.... برا اشنايت هم بد نيست ....

جدیدترین ارسال ها

بالا