معرفی و بررسی هاست های مجانی

saalek110

Well-Known Member
معرفی و بررسی هاست های مجانی

در تاپیک زیر ، کار با هاست و طرز کار با دیتابیس گفته شده:

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
در این تاپیک من تجربیات خود را از استفاده از هاست های مجانی مختلف خارجی و ایرانی بیان می کنم.

saalek110

Well-Known Member
هاست اول infinityfree.net

من مدت طولانی در این هاست ، سایت سازی کردم.
ده روز اخیر حدود ۴ بار سایت من را ساسپند کرده ، گفته کدت مشکل داره ولی خودش بعد چند ساعت باز کرده
همین باعث شد دنبال هاست دیگری بگردم. احتمال دارد می خواهد افراد را ترغیب به خریدن هاست کند.

این هاست اگر یک ماه بازدید نداشته باشی ، سایتت را غیرفعال می کند و ایمیل می زند میگه غیرفعال شد ، و می روی یک دکمه را می زنی فال میشه تا ماه دیگه.

saalek110

Well-Known Member
دومی

این خیلی شبیه اینفینیتی فری است و فکر کنم مال یک نفر است ، چون گاهی هر دو اکانت من در دو هاست با هم ساسپند میشد و خودش با هم باز میشد.

من از هر دوی این هاست ها راضی بودم ولی اینکه در ماه بازدید نخوری غیرفعال میشه یک دردسر است بهرحال.
سرعت باز شدن هر دو خوبه.

saalek110

Well-Known Member

ایمیل این هاست میره به پوشه هرزنامهو باید بروی اونجا ایمیل را بخوانی.
گویا ایرادی داشت من نتونستم درش کار کنم. فکر کنم با تغییر کد ، در فایل منیجر سایت تغییرنمی کرد. شایدم من اشتباه کردم. خودتان تست کنید. ولی یک وقتی یک فروم داشتم در این هاست که دیلت شد. اصلا به اون فروم سر نمی زدم ،
کلا شاید هاست خوبی باشه ولی من زیاد باهاش کار نکردم.

saalek110

Well-Known Member

این هاست با اینترنت ضعیف ایران زیاد همخوانی ندارد ، ولی شاید اگر کسی سرعت اینترنت خیلی بالا داشته باشه ، خوب باشه.
یک صفت این هاست که بقیه ندارند نشون دادن شماره خط و شرح اون خطاست.
این قضیه برای یافتن ایراد سایت خوبه ولی اگر خطا بده کدهای سایت شما هم لو میره.
شاید برای ساخت سایت این ویژگی خوب باشه و بعدش سایت را جای دیگر منتقل کنیم.
البته در خود کامپیوتر هم میشه بساط خطا دادن داشت ولی روی هاست زنده شیرینی اش بیشت ه ولی فکر کنم روی کامپیوتر کار کردن اصولی تر باشد.

فکر کنم هم خود هاست و هم سایت شما شلقمدره ، پس این فاکتور را هم در نظر داشته باشید. یعنی نیاز به شلترپتن دارید.

saalek110

Well-Known Member
می رسیم به اولین هاست ایرانی این تاپیک یعنی گیگفا gigfa.com

معرفی هاست
گیگفا ، ایرانی
gigfa.com

ایمیل اون به هرزنامه میره بروید پوشه هرزنامه
بعد تعیین آدرس سایت خود مثلا ali.gigfa.com و تعیین پسورد خود ، یک ایمیل میاد که یوزر ورود به پنل را می دهد ، پسورد و ادرس سایت هم همونی است که موقع ثبت نام انتخاب کردید.

پنل اون شبیه هاست اینفینیتی فری است

یک دیتابیس ساختم.
صفحه خود را در فایل منیجر آپلود کردم ، ولی خطا را اعلام نمی کند ،
برای اینکه بفهمید کجای کدها مشکل دارد ، از دستور echo استفاده کردم تا ببینم تا کجا اجرا می شود.
اولین اشکال نبودن فایلهای اینکلود شده بود که اپلود کردم. خوبیش این بود میشد چندتاچندتا فایل آپلود کنی ، و هر دفعه همه فایلهای یک پوشه را آپلود می کردم.

سرعت اینترنت من الان خیلی کم است و کارها درست انجام نمی شود.
هدف من از انتقال سایتم به اینجا ، یکی داشتن یک بک اپ است و دیگری تست هاست های مختلف.
نکته جالب اینکه ، قبل اینکه فایل کانکشن دیتابیس را تغییر دهم ، اطلاعات از دیتابیس هاست قبلی خونده میشد و در صفحه سایت نمایش داده میشد.

روش خطا یابی من این بود که چند جا با echo چاپ می کردم ، اگر قبل اون دستور چاپ ایرادی بود ، اون چاپ انجام نمی شد و با کامنت کردن خطها به نوبت می فهمیدم کدام خط مشکل داره.

من نتوانستم تیبل های دیتابیس ام را ایمپورت کنم به گیگفا ، و یک خداحافظی زودرس داشتم. سرعت اینترنت من امروز خیلی بده ، و نمی دونم اشکال از هاست بود یا سرعت اینترنت من. بهرحال با این سرعت اینترنت نمی تونم در این هاست کار کنم و گیگفا را ترک کردم. البته تیبل های کوچک را تونستم ایمپورت کنم به دیتابیس ولی تیبل های کمی بزرگ را قبول نکرد. البته بزرگ که میگم ، مثلا ۱۰ تا مقاله ۳۰ خطی درش بود نه سابقه ۱۰ ساله یک سایت مشهور.

saalek110

Well-Known Member
parspack.com
صد مگا دیسک می دهد و یک گیگا باند واید ، پس کوچیکه.

و شماره موبایل میگه الزامی است.

استفاده نکردم ازش. ثبت نام نکردم.

saalek110

Well-Known Member

این انگار سایت آماده می دهد ، من تست نکردم. علاقه به سایت آماده فعلا ندارم
شاید بعدا ببینم چطور سایتهاییمی دهد.

saalek110

Well-Known Member
اینجا گفته:

سعی کنید از هاستینگ های خارجی برای دریافت هاست رایگان اقدام نمایید زیرا هاستینگ های ایرانی که اقدام به ارائه هاست رایگان مینمایند تنها یک زیر مجموعه ساده هستند و هیچگونه دسترسی به پنل کاربران سایت خود ندارند و در صورت بلاک شدن سایت شما حتی توانایی دوباره فعال کردن آن ندارند

saalek110

Well-Known Member
Hyperphp
.com
سی پنل آن با شلغم شکن می آید.

باید دید ارزشش را داره با شیرتپر وارد بشیم یا نه.
من رفتم جلوتر دوستان.

اول یک دیتابیس ساختم.
بعد ایمپورت را زدم ولی نتوانستم جداول خود را ایمپورت کنم
شاید اصلا وقتی کمی جداول بزرگ میشه در هاست مجانی نمیشه ایمپورت کرد ، نمی دونم،
به جای همه ۲۰ جدول یکجایی ، تصمیم گرفتم یک جدول اون هم فقط سه سطرش را ایمپورت کنم....
اونم نشد ، .....
یک جدول خیلی ریز را سعی کردم ایمپورت کنم .....باز خطا داد.
آیا باید جداول را از نو بسازم؟؟!
من ترجیح دادم فعلا با hyperphp وداع کنم.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
البته توجه داشته که چند روزه وضع اینترنت خیلی خرابه و بد کار کردن این سایتها شاید به علت سرعت پایین اینترنت من بوده.
بعدا شاید مجدد این هاست ها را تست کردم.

saalek110

Well-Known Member
Ihweb.ir

ایمیلش به هرزنامه می رود.

من ثبت نام کردم و فایل ساختم ولی صفحه من باز نشد. نمی دانم علنش چی بود.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا