(معرفی نرم افزار) مدلهای سه بعدی خود را به صورت ماکت کاغذی بسازید.

abbasi_0912

Active Member
سلام به همگی
با اجازه امیر جان
مثل اینکه بچه ها با تورنت مشکل دارند، من فایل رو آپ کردم امیدوارم بدردتون بخوره
با آنتی ویروس کسپر چک کردمش مشکلی نداشت

موفق باشید

پیوست ها

• Pepakura Designer 3.0.8 + serials [FUGITIVE][H33T].rar
    4.2 مگایابت · بازدیدها: 117

seous

Well-Known Member
فراخوان خوانش شما دوستان
این نمونه کار منه توی محیط وی ری مکس
اگه نظر بدید خیلی خوشحال میشم و کارای بیشتری رو میذارم البته عکس های بعدی رو ابنهمه بد انحصار نمیدم چو این کارو دوست ندارم.

پیوست ها

• bedroom 1.jpg
    bedroom 1.jpg
    949 کیلوبایت · بازدیدها: 21

.:BehzAd:.

Active Member
شما کارات رو بزار گالری تا بچه نظر بدن اینجا که نمیشه

اینجا

واتر مارک به این بزگی هم نذار

این جور کاری چیزی نیست که کپی رایت بشه.

Reza.7

New Member
seous جان کارت خوبه. تبریک میگم. اما سعی کن تو طراحی اتاق خواب از متریال قرمز رنگ و یا متمایل به رنگ قرمز کمتر استفاده کنی. در ابتدا این رنگ حس هیجان رو در بیننده ایجاد میکنه ولی بعد از مدتی خشونت و پرخاشگری رو در رفتار فرد به وجود می یاره. اتاق خواب محیط آرامش بخشی باید باشه و باید از کمترین استرس ممکن برخوردار باشه. که البته اگه علایق کارفرما اینو می گه دیگه کاریش نمی شه کرد. سعی کنیم همینطور که کارای 3d خوب میزنیم نگاهی معمار گونه و علمی هم تو کارامون داشته باشیم. اینطوری به پیشرفت های خوبی می رسیم.

shakila88

New Member
سلام دوستان من یه حجم منحنی دارم که تو مکس مدل کردم باید ماکتشو بسازم..این نرم افزار میتونه کمکم کنه؟لطفا بیشتر راهنماییم کنین

.:BehzAd:.

Active Member
سلام

اول حجمی رو که میخوای بسازی رو خوب مدل کن یعنی رو شکل و اندازه پلی ها کنترل داشته باش چون اگه بد مدل بشه یا edge اضافه داشته باشی بد کسترده حجم رو بهت میده منم متاسفانه وقتم پره وگرنه یه آموزش کوچولو درست میکردم ولی کار با نرم افزار ساده هست و زود با اینترفیسش میتونی ارتباط بر قرار کنی بگذریم بعد حجم رو با فرمت obj ذخیره میکنی و وتو نرم افزار ایمپورت می کنی بعد چسپ خوره حجم رو مشخص میکنی و اکسترچش میکنی و خروجی میگیری.

ببخشید خیلی وقت نداشتم کامل توضیح بدم ولی باز از بچه ها و خوده امیر که تاپیک خودش هست کمک بگیر شاید بتونند کامل تر تویح بدن و وقت داشته باشند.

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا