معرفی من

missionary

New Member
سلام به همه دوستان عزیز
خیلی خوشحال هستم که وارد این محیط شدم.
امیدوارم در این محیط بتونیم به هم یاد بدیم و از هم چیز یاد بگیریم.
در اولین پستم دوست دارم مقداری درباره ی توانایی هایی (هر چند مختصر) که دارم توضیح بدم و خودم رو معرفی کنم.
من یک برنامه نویس کامپیوتر هستم که الان دقیقا 10 سال از اولین برنامه ای که نوشتم می گذره.
اولین زبان برنامه نویسی ای که با او شروع به برنامه نویسی کردم ویژوال بیسیک 6 بود.
بعد از اون زبان پاسکال رو هم از روی اجبار یادگرفتم و خیلی هم باهاش برنامه ننوشتم اگر چه هیچ مشکلی هم با برنامه نویسی باهاش ندارم.
بعد از اون وارد دنیای طراحی سایت شدم و اچ تی ام ال و سی اس اس رو با همراهی جاوااسکریپت یاد گرفتم.
دو سال وقت روی طراحی سایت های معمولی و غیر پردازشی و همچنین به برنامه نویسی با وی بی پرداختم تا اینکه تصمیم گرفتم توی این زمینه تحصیلات آکادمیک پیدا کنم.
با وارد شدن به دانشگاه با زبان بی همتای سی پلاس پلاس آشنا شدم که به نظر من بهترین زبان برنامه نویسی تمام دورانه.
با تسلط نسبی پیدا کردن به سی پلاس پلاس به سراغ پی اچ پی رفتم و دانشم در دنیای پردازش در محیط وب بالا و بالاتر رفت و چند سایت رو آپلود کردم و کاملاً به طراحی سایت های پردازشی مسلط شدم.
پس از آشنایی با مفاهیم مهندسی کامپیوتر و شی گرایی و تسلط کامل به این مفاهیم یک دوره چند جلسه ای سی شارپ برام جور شد
ظرف کمتر از یک ماه با اصول سی شارپ آشنا شدم و از اون به بعد دیگه دوست نداشتم و ندارم با هیچ زبان برنامه نویسی دیگه ای برنامه نویسی کنم.
الان دو سالی هست که با سی شارپ کار می کنم و مدام دارم ازش چیزهای جدید یاد می گیرم.
هم توی زمینه دسکتاپ اپلیکشن و هم توی زمینه وب اپلیکشن ها توی سی شارپ تجربه کسب کرده ام.
دوست دارم با هم تجارب و دانسته هامون رو به اشتراک بزاریم.
باز هم خوشحالم که وارد این محیط شدم و امیدوارم با هم همکاری سازنده ای داشته باشیم.

جدیدترین ارسال ها

بالا