معرفی سایت کرک

webroamer

Member
با سلام
لطفا یک سایت دانلود رایگان کرک یا سریال یا کی جن به من معرفی کنید برای نرم افزار ذیل می خوام
feedsoft enterprise 2010 می خوام اگه لطف کنین و معرفی کنین خیلی ممنون می شم
هرچی سرچ می کنم اولش می زنه رایگانه ولی بعدش که می خوای دانلود کنی می گه ثبت نام کن البته با کارت اعتباری که اونم ما نداریم

خیلی حیاتیه
با تشکر

jeyson

Active Member
آخرین ویرایش:

webroamer

Member
دوست عزیز خیلی ممنون ولی سایت دومی رو که باز می کنی یه صفحه سفید میاد که بالاش نوشته gif 1*1 pixel
این یعنی چی ؟
سایت اول رو هم چک کردم انگار کار نمی کنه
به هر حال خیلی ممنون

آخرین ویرایش:

jeyson

Active Member
متاسفانه سایت اول که بهترین سایت بود ، دی ان اسش تموم شده ( اعتابرش)
واقعا خیلی بد شد ، اما بقیه هم چک کنید!
من چیزی پیدا نکردم که براتون بذارم!
پیشنهاد می دم اگه کارتون واجبه ، بیاین تو انجمن گروه آشیانه که بهترین هکر های جهان و کراکر های نرم افزار هستن ، درخواست بدین که براتون کرکش کنن!
مخصوصا اگه black virus رو پیدا کنید راحت براتنون کرکش می کنه!

jeyson

Active Member
راستی سایت دوم منظورت serials.ws هستش؟
اگه آره باید بگم صفحه که باز شد ، سمت چپ زده سرچ!
اسم نرم افزار رو میدید ، و سرچ می زنید!
بعد در وسط قسمت سریال اگه اومد کلیک کنید میاد!

webroamer

Member
با سلام
جیسون جان دستت درد نکنه ولی می دونی وقتی سرچ می زنم توی سایتهایی که معرفی کردین یه سری نتیجه سرچ می ده روی هرکدوم که کلیک می کنی یه صفحه جدید باز می کنه که کاملا سفیده تیتر صفحه هم می نویسه index.php gif image,1x1 pixeles این یعنی چی ؟ متوجه نمی شم ؟ یعنی نتایج سرچشون الکیه یا اینکه من باید کار خاصی انجام بدم ؟
راستی نرم افزاری که من دنبال کرک یا حتی کی جن اون هستم نرم افزار زیره :
feedsoft enterprise 2010
اگه می تونین کرک ، کی جن یا شماره سریالش را برام گیر بیارین ممنون می شم.
راستی یه سری سایت هم که برای کرک سرچ می کنی بعضیاشون می کن که دارن ولی اول می گن باید عضو بشی وقتی هم میری عضو بشی می بینی که کارت اعتباری می خواد و خلاصه پولیه ....
اگه یه راهکاری بتونی برام پیدا کنی ممنون می شم من سی روزه این نرم افزار رو نصب کردم و 15 روز بیشتر نمونده

پیشاپیش از زحمات شما ممنونم

jeyson

Active Member
سلام!
به عکسی که پیوست کردم نگاه کنید ، می بینید که نتایج سرچ کجا میاد! بعد که کلیک کنید روشون ، یه صفحه جدید باز می شه که سریال توشه!
راجع به نرم افزاری که گفتین من از اون اول دنبالش بودم براتون اما چیزی پیدا نکردم!
پیشنهاد دادم که بیاین تو انجمن گروه آشیانه که بزرگترین هکر ها و کراکر های نرم افزارن و بخواین براتون کرکش کنند!
اونا می تونن اگه بخوان!
ولی چشم بازم می گردم!:)

پیوست ها

• Untitled.png
    Untitled.png
    244.8 کیلوبایت · بازدیدها: 7
آخرین ویرایش:

webroamer

Member
با سلام
جیسون جان ، توی سایت آشیانه عضو شدم و درخواست هم دادم ولی کسی حتی تحویلمون نگرفت .
راستی اون سایتی هم که دادی رو نمی تونم اصلا باز کنم . بعضی ها هم که باز می شن وقتی سرچ می کنی و پیدا می شه روی لینک که کلیک می کنی یا می گه ثبت نام که که پولیه یا می وقتی روشون کلیک می کنی یه صفحه کاملا سفید باز می شه که تیتر صفحه رو هم می نویسه index.php gif image,1x1 pixels

پیشاپیش از زحمات شما سپاسگذارم.

jeyson

Active Member
دوست عزیزم منو ببخشید اگه کاری ازم ساخته نیست.
همین در توانم بود.
خلاصه با شرمندگی ازت عذر می خوام.

webroamer

Member
دست گلت درد نکنه به هر حال شما سعی خودتو کردی و این برای خودش ستودنیه

ممنون
یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا