معتبرترین مركز دادن مدارک کامپیوتر تو ایران برای سیسکو و غیره ?

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali_Networl

New Member
سلام
بهترين آموزشگاهي كه مي تونم معرفي كنم، كاريار ارقام است. من كلاس هاي ccna رو اونجا گذروندم وخيلي راضي بودم چون هم لابراتوارش مجهز بود هم مي شد بصورت رايگان ازش استفاده كرد. ضمنا اساتيد حرفه اي هم داره . چيزيكه از امكانات لابراتوارش يادمه اين هست كه
مجهز به 2 رك، 25 روتر و 10 سوئيچ لايه هاي 2 و 3 ...
و لپ تاپ و LCD48بود.

acebombom

New Member
سلام

ببخشید دوباره تاپیک رو بالا میارم اگر کسی از دوستان میدونه لطفا راهنمایی کنه

الان من دوره ی شبکه میخوام برم به نظرتون کدوم اموزشگاه خوبه برم ؟

معتبر و از اون مهمتر یاد بده و فقط با نرم افزار آموزش نده ابزار و وسایل سخت افزار هم بیاره

ممنون :rose:

rgol80

New Member
به نظر منهم nanonet فقط قیمت پایین داره سطح کلاسهاش اصلا بدرد نمی خوره

sana25266

New Member
لطفا مشخصات شركت مركز توسعه ارتباطات آپادانا را براي ما ارسال نمائيد.

ali_golestani

New Member
[FONT=&quot]سلام[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT][FONT=&quot]من دو دوره سیسکو[/FONT][FONT=&quot](CCVP PACK, CCNP) [/FONT][FONT=&quot]و یک[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]دوره[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]دیتا سنتر را در[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]کاریار ارقام[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]گذروندم و دوستام هم دوره های امنیت شبکه و[/FONT][FONT=&quot]VMWARE [/FONT][FONT=&quot]اونجا گذروندن که مثل من خیلی راضی بودند[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]به نظرم که یکی از بهترین موسسات در این زمینه هست . هم بخاطر استادهاشون و هم بخاطر لابراتوارشون که خیلی مجهزه[/FONT][FONT=&quot].[/FONT][FONT=&quot]من که[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]لابراتوارشون را جای دیگه ندیدم و واقعاً قوی بود[/FONT][FONT=&quot]. [/FONT][FONT=&quot]اتفاقاً اونجا[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]لابراتور[/FONT][FONT=&quot] INE [/FONT][FONT=&quot]و سه تا سرور قوی داره[/FONT][FONT=&quot]( [/FONT][FONT=&quot]ine.com[/FONT][FONT=&quot]) . [/FONT][FONT=&quot]ضمناً[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]دوره هایی اونجا برگزار می شه که در هیچ موسسه دیگه تدریس نمی شه مثل دوره های[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]DATA CENTER[/FONT][FONT=&quot]،[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]VMWARE[/FONT][FONT=&quot], EC-COUNCIL [/FONT][FONT=&quot]و[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]دوره های حرفه ای سیسکو[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]که[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]در موسسات دیگه فقط اسمشون هست و با تحقیقی که من کردم حتی اونهایی که[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]برگزارم میشه هیچ کدوم کیفیت نداره. خوبیه دیگه ای که داره بخاطر اینکه[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]چنیدین نمایندگی بین المللی داره مثل[/FONT][FONT=&quot] EC- CUOUCIL,TIA,BICSI [/FONT][FONT=&quot]و[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]اکثر[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]جزوه هاشونم اوریجینال هست[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]و چون یک شرکتی هستند که پروژه های مختلفی در[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]این حوزه انجام میدهند تجربیات زیادی طی دوره هاشون می شود کسب کرد. قسمت[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]آزمون های بین المللی قوی دارند[/FONT][FONT=&quot] . [/FONT][FONT=&quot]به نظرم اگه دنبال موسسه ای هستید که هم از نظر کیفیت دوره هاش و هم کیفیت تجهیزاتش قوی باشه من[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]کاریار ارقام[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]توصیه می کنم[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]آموزش سیسکو ، دوره سيسكو،آموزشگاه [/FONT][FONT=&quot]CCNA [/FONT][FONT=&quot]، [/FONT][FONT=&quot]CCNP [/FONT][FONT=&quot]، [/FONT][FONT=&quot]CISCO[/FONT][FONT=&quot] ، اموزش ، آموزش[/FONT][FONT=&quot]CISCO[/FONT][FONT=&quot] [/FONT]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا