معتبرترین مركز دادن مدارک کامپیوتر تو ایران برای سیسکو و غیره ?

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amgh

New Member
سلام
از نظر شما معتبر ترین مرکز برای گرفتن مدارکی مثل ccna یا mcse تو ایران که اعتبار مدارکی که بوسیله آن میگیریم تو خارج هم تایید بشه کجاست و کجا بهترین آموزش ها رو داره.
جاهایی که این ادعا رو دارند و من پیدا کردم اینها هستند:
مجتمع فنی تهران
اینفوتک)
نانونت
عصر داده ها
گروه آموزشي آي تي
كاريار ارقام
گروه تكنولوژي اطلاعات كهكشان
سايبرنت
موسسه فرهنگي و هنري علم و رايانه
سپانو
فرانوين اطلاع رسان
شبكه پارسيان

حالا شما ميدونيد كدوم واقعا لابراتور مجهز دارند و يا به دانشجواجازه كار با دستگاه ها رو ميدندو همچنين هر نفر داراي چه امكاناتي هست؟ جزوات در چه سطحي هستند؟ البته خودشون يه چيزايي ميگن اما تجربه نشون ميده در عمل كارهاي ديگه اي مي كنند.

--------
کسی این سی دی آموزشی فارسی ccna مال ITTTC رو دیده؟ چطوره؟
---------
از بین سی دی های آموزشی مثل learnkey - cbtnuggts - vct & ... به نظر شما کدام بهتره؟ و ساده تر به تشریح مطالب پرداخته؟ آیا شرکتی وجود داره که همراه با صحبت گوینده روی فیلم آنها رو زیر نویس کنه؟(من برای network plus دیدم)

------
ممنون میشم جوابهای کاملی بدید ، مطمینا به درد خیلی ها میخوره.

Parham

Well-Known Member
بهترین مرکز به نظر من مجتمع فنی‌ تهران هستش دوست عزیز که از لحاظ مدرسین و امکانات فکر می‌کنم بهترین باشه ...
کسی این سی دی آموزشی فارسی ccna مال ITTTC رو دیده؟ چطوره؟
من برای آموزش CCNA و کلا دوره های Cisco از آموزش های شرکت Learnkey استفاده کردم که کامل هستش و به نظر من روش آموزشی‌ خوبی‌ را دنبال کرده که بهت پیشنهاد می‌کنم اگه تونستی‌ حتما از اون استفاده کنی‌ ...
آیا شرکتی وجود داره که همراه با صحبت گوینده روی فیلم آنها رو زیر نویس کنه؟
تنها شرکتی‌ که اینکار را انجام میده Total Training هستش که برای این موضوع ها فکر نمیکنم آموزش داشته باشه تا اونجا که من میدونم

TGKH

New Member
سلام ...
بهترین آموزشگاهی که میتونم بهتون معرفی کنم Adak System هستش با بهترین و مجهزترین لابراتوار.... اساتید فوق العاده ای داره .... مجتمع فنی هم به پاش نمیرسه... اینو من نمیگم همه دانشجو هایی که از مجتمع فنی انصراف دادن و دوره هاشون رو دوباره توی Adak گذروندن میگن...خودم هم دارم دوره های Ccna , Ccnp رو اونجا می گذرونم....

ramin54

New Member
با سلام به همه دوستان
من از تمام آموزشگاه ها بازديد داشتم، بعضيهاشون كه فقط كلاس الكي و ظاهري دارند مثل .... و بعضيها شون هم اصلا اون چيزي رو كه ادعا ميكنند نيستند. من با آموزشگاه آداك سيستم Adak System كلاسامو شروع كردم و باور كنيد كه وقتي يكي از دوستام كه در خارج از كشور تو كار پرو‍ژه هاي اينترنت وايرلس است جزوه منو ديد خيلي كف كرد و حسابي از مدرسم تعريف كرد.
ضمنا اين آموزشگاه با كلاسهاي 6 و 8 نفره اداره ميشه كه هر نفر يك دستگاه PC داره. اين آموزشگاه از نظر تجهيزات سخت افزاري جزء يكي از سه آموشگاه برتر تهران است.
البته اينم بگم كه آين آموزشگاه تنها آموزشگاهيي است كه تجهيزات سخت افزاري خودش مثل روتر را به دانشجويان ميده تا اونها ببرن خونه و باهاش كار كنند. شما فكر ميكنيد آموزشگاه ديگه ايي اين ارزش رو براي دانشجويانش قائل بشه؟
به هر حال من از دوره+ Network شروع كردم و الان هم دانشجوي CCNA‌هستم كه از اين انتخاب خودم خيلي هم راضي ام.
به شما هم پيشنهاد ميكنم گول ظاهر بعضي از اين آموزشگاه ها را نخوريد.

AMIR-ASHERI

Member
اگه سیسکو می خوای بخونی...
ایزایران شدیدا توصیه میشه!
تجهیزات خیلی کامل و خوبی دارن!!!

vahid_b

Member
من دموی سی دی Itttc را گرفتم.
اصلا ارزش نداره که بخری.
تنها مزیتی که داره فقط لابراتورش هست که اونها را میتونی از اینترنت سرچ کنی و به راحتی دانلود کنی.
من به شما کلاسهای حضوری را پیشنهاد میکنم.
چون فکر نکنم که با این سی دی ها چیزی عاید شما بشه.
با این حال میتونی با خود شرکت تماس بگیری تا دمو واسه شما بفرستن

Microsoft, Cisco, Comptia

اولين و معتبرترين مركز در ايران متعلق است به مركز توسعه ارتباطات آپادانا.تنها برگزار كننده دوره هاي بين المللي اوراكل و سيسكو و سان ميكروسيستمز توي ايران است.مدير آنجا هم آقاي منصور جبل عاملي است.ايشان مدرس رسمي و مورد تاييد مايكروسافت(Microsoft Certified Trainer),داراي مدرك MCP,MCSA,MCSE,MCAD.NET,MCSD.NETو MCDBA از مايكروسافت آمريكا و مداركCCNA,CCNPو CCIP از سيسكو سيستمز آمريكا و مدرس مورد تاييد شركت EXECU TRAIN و مدرك
+SECURUTY از سازمان كامپتيا و داراي تاييده آموزشي مدركMCDST از(CTEC)
Certified Technical Edication Center مايكروسافت هستند.
پس اتمام دوره و قبولي در دوره ها مدارك شما بصورت مستقيم از مايكروسافت صادر ميشود. من مدارم را ديدم.داخل يك پوشه اصل و شيك خود مايكروسافت است.داخلش مدرك امضا ده شما به همراه يك كارت شناسايي ميباشد. اين مركز تنها مركز مورد تاييد قوه قضاييه در ايران ميباشد و مدارك شما برابر با ليسانس و فوق ليسانس ميباشد.در ضمن تنها برگزار كننده دوره مخابرات شبكه در ايران نيز هست.همچنين تنها نماينده رسمي دانشگاه بين المللي SMA سوييس توي خاور ميانه است.در كل تنها جايي كه به شما مدارك مستقيم اين گونه درسها را ميده توي ايران آپادانا است.
در ضمن آقاي جبلي در دوبي هم 10 سال تدريس اين مدارك را دارند و به خاطر ايران به ايران آمده اند

رو مدركي كه خارج از ايران تاييد شه هيچ حسابي باز نكنيد
اينو از برادر كوچيكتون بشنويد
تا زماني كه قدوم مباركتونو خارج از كشور نذاشتيد و در يكي از كشورهاي داراي نمايندگي آزمون نداديد
به هيچ آزمون آنلاين و موارد مشابه اعتنا نكنيد
ولي اگر براي بالا بردن معلومات و ... بخواهيد كلاس بريد
مجتمع فني و ايزايران رو توصيه مي كنم

AMIR-ASHERI

Member
ایز ایران رو واقعا باید دید...
biggrin.gif

مجتمع فنی کیلو چنده؟البته در مورد سیسکو گفتم!واسه MCP خوبه!

ramin54

New Member
با تشكر
لطفا مشخصات شركت مركز توسعه ارتباطات آپادانا را براي ما ارسال نمائيد.
ممنون

cherno

New Member
ولی آقایون عزیز من بهترین موسسه ای را که سراغ دارم هم از لحاظ تجهیزات و هم از نظر استاد و مهمتر از همه قیمت
موسسه نانونت www.NanoNet.ir

سلام خدمت شما دوستان عزيز
يك جمع بندي كنيد ببينيم كدام آموزشگاه بهتره؟
با تشكر

mehrandiab

New Member
به نظر من nanonet فقط قیمت پایین داره سطح کلاسهاش اصلا بدرد نمی خوره

zeinalzadeh

New Member
آدرس

سلام
لطفا آدرس موسساتی رو که معرفی می کنید رو هم بذارید مثل توسعه ارتباطات آپادانا و نانونت و آداک سیستم را بگذارید تا اگه خواستیم به این موسسات مراجه کنیم بدونیم کجاست ( آدرسشون تو تهران باشه)ممنون:rose:

argine2

New Member
سلام
به نظر من حتما به این سایت یه سری بزن
www.goexam.net
امتحانات مایکروسافت رو پاس می کنه من و دوستم هم مدارک mcse رو از طریق این سایت گرفتیم. از همه جا هم ارزانتره.تازه cd های آموزشی خود مایکروسافت رو هم مجانی می ده.
مجتمع فنی هم امتحانات خودش را از طریق center اینجا پاس می کنه ولی با مبلغ بیشتر.

argine2

New Member
سلام
به نظر من حتما به این سایت یه سری بزن
www.goexam.net
امتحانات مایکروسافت رو پاس می کنه من و دوستم هم مدارک mcse رو از طریق این سایت گرفتیم. از همه جا هم ارزانتره.تازه cd های آموزشی خود مایکروسافت رو هم مجانی می ده.
مجتمع فنی هم امتحانات خودش را از طریق center اینجا پاس می کنه ولی با مبلغ بیشتر.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا