معایب adsl

tandis360

New Member
سلام
می خواستم از معایب adsl برام توضیح بدین. یه شرکت ارائه دهنده اینترنت بیسیم این جور میگفت که مودم ADSL بعد از استفاده در حدود یک سال یا کمتر بر روی کابل مسی نویز میندازه و این نویز اینقدر قوی هست که کابل رو خراب و بلااستفاده میکنه. :eek: یعنی نه میشه ازش تلفن زد نه به اینترنت کانکت شد :'(. به عبارتی باید از مخابرات یه خط تلفن جدید گرفت! حالا می خواستم ببینم این حرف چقدر درست هستش و اگه درسته چرا هیچ جا اطلاع رسانی نمیشه!؟ :mad:
با تشکر

sama ss

New Member
سلام
من براي اولين باره چنين چيزي ميشنوم
الان 2ساله adsl دارم و چنين موردي برام پيش نيومده
البته مال من بيسيم نيست

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام
می خواستم از معایب adsl برام توضیح بدین. یه شرکت ارائه دهنده اینترنت بیسیم این جور میگفت که مودم ADSL بعد از استفاده در حدود یک سال یا کمتر بر روی کابل مسی نویز میندازه و این نویز اینقدر قوی هست که کابل رو خراب و بلااستفاده میکنه. :eek: یعنی نه میشه ازش تلفن زد نه به اینترنت کانکت شد :'(. به عبارتی باید از مخابرات یه خط تلفن جدید گرفت! حالا می خواستم ببینم این حرف چقدر درست هستش و اگه درسته چرا هیچ جا اطلاع رسانی نمیشه!؟ :mad:
با تشکر

احتمالاً شركت مورد نظر ميخواسته سيستم خودش قالب كنه .:rose:

mohsenshahab

Active Member
چه چیزا . من که حالا نزدیک 2 ساله adsl دارم نه همچین چیزی شنیدم نه مشکل برا خط پیش اومده
مردم واسه اینکه جنس خودشون رو قالب کنن چه دروغا که نمیگن

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
اصلا نویز ربطی به ای دی اس ال نداره!! شما همین الان هم ممکنه خط تلفنتون دارای نویز باشه!

مشکلی که منم داشتم. خط تلفنی که ای دی اس ال گرفته بودم نویز داشت و اتصال به اینترنت رو خیلی سخت میکرد.

واسه همین به مخابرات محل سکونت رفتم و فرم مخصوصش رو پر کردم و یکی دو روز بعد از طرف مخابرات اومدن و یه سری
کارا انجام دادن و الان هیچ مشکل دیگه ای ندارم.

Member
دوستان درست گفتن
خرافات رایانه ای که شاخ و دم ندارن !
یکی یه چرت پرتی میسازه که سوع استفاده کنه بعد یه مدت مردم باور میکنن

جدیدترین ارسال ها

بالا