مصاحبه با بهروز كماليان مدير سايت آشيانه درباره هك شدن سايتهاي اخير

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
يك سري اشكالاتي كه در روزهاي قبل اتفاق افتاد توسط گروه آشيانه بوده .. بعضي هاش هم مال گروه هكس هكر و بقيه بچه ها

من با اكثر اونها رابطه دارم حتي با بهروز هم چت ميكنم خيلي هم صميمي هستم !

مهرداد جان اون جريان مال قبل بودش الان ديگه اينطور نيستش اون زمانها آقا مهدي كه عضو گروه آشيانه بود كار امنيت رو انجام ميداد بعدش آقا ساسان عضو گروه y4h00 به من كمك ميكرد... خيلي از بچه ها به من كمك ميكنند ولي هيچ وقت نميشه هك شدن سايت رو به گردن كسي انداخت... در اين جريان اخير با اينكه شما ينقدر از بهروز بد ميگيد بهروز خيلي به من كمك كرد و يك سري نكات رو گوش زد كرد.. آقا مهدي هم كه در گروه هكس هكر هستند هم به من كمك كردند ...

پس هميشه نبايد منفي نگاه كرد... حتما ميدونيد كه هكر ها دو دسته هستند كلاه سفيد و كلاه سياه ! خوشبختانه تمامي دوستاني هم كه من دارم همشون كلاه سفيد هستند..

البته همينجا از بقيه دوستان هم كه اسماشونو نبردم و خيلي در زمينه امنيت كمكم كردن متشكرم بچه هاي گرو آشيانه ، پرشين هكرز ، هكس هكر و y4h00 ...

ضمنا من قبلنها هم گفتم الان هم بازم ميگم من خودم نه در زمينه هك و امنيت سر رشته دارم و نه ادعايي هم براي امنيت دارم.. من هيچ وقت نگفتم سرور من بدون عيب و نقص هستش...!

مخلصيم

مجيد

Behrooz_Ice

New Member
سلام مجيد جان و ديگر دوستان
لينك اين تاپيك را يكي از دوستام بهم داد ديروز. الان وصل شدم. من تو مجيد آنلاين شايد 2-3 تا پست هم 5-6 ماه پيش دادم ولي الان بار اول است كه اين حرف ها رو مي خونم. حتي من پسورد اين User ام را فراموش كرده بودم. يك سري حرف ها ديدم دوستان زدند راجع به من كه مجبورم جواب بدم. اول اينكه من تو مصاحبه اي كه با websec.. كردم گفتم كه من هم هيچ ادعايي در امنيت شبكه ندارم و هيچ كس نمي تونه امنيت را 100٪ تامين كنه. من نمي دونم ما ايراني ها چرا وقتي از چيزي خبر نداريم راجبش صحبت مي كنيم. alireza26 جان شما گفتيد كه ممكنه من همان blackcode باشم. باور كن من به سايت خودمم وقت نمي كنم سر بزنم چه برسه به اينكه من برم فروم هاي ديگر را بخونم. راجع به حرف هاي پوريا جان هم من نظري ندارم چون مي دونم از روي عصبانيت اين حرف را زدند ولي فكر نمي كردم همچين اخلاقي داشته باشي چون وقتي اون شب به من pm دادي من تا تونستم كمكت كردم و به سوالات جواب دادم. درست نيست كه پشت سر مردم اينجوري حرف بزني. دوست عزيز NorTh HaCkeR من بخدا شما را نمي شناسم حتي سايتت رو الان بار اول هست كه ديدم ولي انگار شما من را خوب مي شناسيد ولي با Poison ... در ارتباط هستم. راجع به مدرك هم من Designing Security for a Microsoft® Windows® 2000
Network گرفتم. در ضمن من تا الان مسول امنيت اين سايت نبودم. درهر صورت براي همه شما آرزوي موفقيت مي كنم همينطور براي مجيد عزيز. اميدوارم مجيد سايتت بهتر و پربارتر از گذشته به فعاليتش ادامه بده. قربان همگي
بهروز كماليان

مي دوني چيه بهروز !
آره همون طور كه گفتي تو منو با اين اسم و با اون سايت نمي شناسي و نبايد هم بشناسي ولي من خوب تو رو مي شناسم همون طوري كه خودت گفتي !

چند روز پيش براي يك پروژه اومده بودم تهران .. داشتم از بقل يكي از باجه هاي مطبوعاتي مي گذشتم چشمم خورد به دانش و كامپيوتر و مقاله ي شما !

گفتم مقاله ي شما .....

بگذريم !

فكر كنم خودت گرفته باشي منظورم چيه !

شما فرمودي 6 ماه اينجا نيومدي ولي من چيز ديگه اي فكر مي كنم !

حالا از همه ي اين حرفا بگذريم ! و اصلا حوصله ي هيچ كدوم رو ندارم ٬1

بهروز خان شما هم موفق باشي

اين بحث هم ديگه ادامه نميدم !

مجيد جان شما هم ..........
آقا اصلا بي خيال اعصاب داري ها !

------------
محمد

Pooriya_Online

Active Member
بهروز جان من كه با تو دشمن نيستم ولي قبول كن كارت اشتباه

تو ميتوني بدون اينكه كسي رو هك كني به وب مسنرش ايميلي بزني و مشكلات امنيتي سايتش رو بهش بگي. درضمن من بيشتر از اين عصابم خورد شد كه اون بابا هي ساز مخالف ميزد و...

ورنه من با نه كدورتي دارم نه كينه اي.

اين بحثم ادامه نميدوم ولي اگه اون بابا بخواد دوباره كشش بده اون موقس كه...

AliReza26

Active Member
Behrooz_Ice گفت:
سلام مجيد جان و ديگر دوستان
لينك اين تاپيك را يكي از دوستام بهم داد ديروز. الان وصل شدم. من تو مجيد آنلاين شايد 2-3 تا پست هم 5-6 ماه پيش دادم ولي الان بار اول است كه اين حرف ها رو مي خونم. حتي من پسورد اين User ام را فراموش كرده بودم. يك سري حرف ها ديدم دوستان زدند راجع به من كه مجبورم جواب بدم. اول اينكه من تو مصاحبه اي كه با websec.. كردم گفتم كه من هم هيچ ادعايي در امنيت شبكه ندارم و هيچ كس نمي تونه امنيت را 100٪ تامين كنه. من نمي دونم ما ايراني ها چرا وقتي از چيزي خبر نداريم راجبش صحبت مي كنيم. alireza26 جان شما گفتيد كه ممكنه من همان blackcode باشم. باور كن من به سايت خودمم وقت نمي كنم سر بزنم چه برسه به اينكه من برم فروم هاي ديگر را بخونم. راجع به حرف هاي پوريا جان هم من نظري ندارم چون مي دونم از روي عصبانيت اين حرف را زدند ولي فكر نمي كردم همچين اخلاقي داشته باشي چون وقتي اون شب به من pm دادي من تا تونستم كمكت كردم و به سوالات جواب دادم. درست نيست كه پشت سر مردم اينجوري حرف بزني. دوست عزيز NorTh HaCkeR من بخدا شما را نمي شناسم حتي سايتت رو الان بار اول هست كه ديدم ولي انگار شما من را خوب مي شناسيد ولي با Poison ... در ارتباط هستم. راجع به مدرك هم من Designing Security for a Microsoft® Windows® 2000
Network گرفتم. در ضمن من تا الان مسول امنيت اين سايت نبودم. درهر صورت براي همه شما آرزوي موفقيت مي كنم همينطور براي مجيد عزيز. اميدوارم مجيد سايتت بهتر و پربارتر از گذشته به فعاليتش ادامه بده. قربان همگي
بهروز كماليان

جناب مهندس ما بي خيال مي شيم ديگه ...
ولي يه خورده رو حرفهاي پوريا فكر كن

تو ميتوني بدون اينكه كسي رو هك كني به وب مسنرش ايميلي بزني و مشكلات امنيتي سايتش رو بهش بگي. درضمن من بيشتر از اين عصابم خورد شد كه اون بابا هي ساز مخالف ميزد و...

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا ما چاكر همگي هستيم :lol:

اين بحث هم به خوبي و خوشي به پايان رسيد :wink:

صلوات بفرستين...(الهم ....) :wink:

مجيد

Pooriya_Online

Active Member
Majid گفت:
آقا ما چاكر همگي هستيم :lol:

اين بحث هم به خوبي و خوشي به پايان رسيد :wink: