مشکل redirect در فایل login.php

سلام
من جوملا و VB رو database هاشونو یکی کردم
موقع logn از جوملا به VB هیچ مشکلی نیست

اما

موقع logout به مشکل می خورم

برای logout کرد به این لینک مراجع میکنه

PHP:
http://forum.mysite.ir/login.php?do=logout&logouthash=1263995002-078c80e6d37d2857b7b51fd6dea8cd185a6f0557&redirect=http://mysite.ir/joomla/

موقع ای که وارد این لینک میشه این پیغام رو میده

PHP:
You don't have permission to access /login.php on this server.
 Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

مشکل سره ان redirect هست

تو ویبولتین آیا تنظیمی برای redirect کردن در لینک های VB هست؟
مرسی

IranPardakht

Well-Known Member
ببین شما وقتی logout میکنی (از نظر تئوری) باید بیای صفحه ی خروجه vbulletin که میگه"بازگشت به صفحه ای که در حال بازدید بودید ...."

اما عملاً میره در محیطه جوملایی که از کنترل vbulletin خارجه و تشخیص نمیده حالا کجا بره. چرا؟ چون شما ورود و خروج رو یکسان کردی نه action های مربوط به redirect در جوملا و vbulletin و بلعکس.

ببین شما وقتی logout میکنی (از نظر تئوری) باید بیای صفحه ی خروجه vbulletin که میگه"بازگشت به صفحه ای که در حال بازدید بودید ...."

اما عملاً میره در محیطه جوملایی که از کنترل vbulletin خارجه و تشخیص نمیده حالا کجا بره. چرا؟ چون شما ورود و خروج رو یکسان کردی نه action های مربوط به redirect در جوملا و vbulletin و بلعکس.
مرسی از توجهت

ببین دوست من
موقع login میره تو VB وسریع دوباره بر میگرده تو جوملا
یعنی موقع login اصلا هیچ مشکلی نیست

اما موقع logout دوباره میره تو VB اما چون آخر link لاگوت کردن یه redirect هست ان پیغام رو میده
redirect=http://mysite.ir/joomla/

اگه قرار بود نشناسه باید موقع login هم error میداد
نه؟

cookie domain و path رو ست کردی در امکانات عمومی > admincp

؟

مرسی از توجهت

ببین تو قسمتش اینو نوشته بود

Please note that your path should always end in a forward-slash; for example '/forums/', '/vbulletin/' etc.

منم زدم /joomla/ درسته؟

این کارم کردم باز نشد

ببین من مشکل login ندارما مشکل logout هست
آیا باز باید کوکی path تنظیم بشه؟

از ان کد redirect نیست؟

این همون کده هست که باعث redirect میشه

PHP:
<?php
$logoutHash = $jvbpixel->getLogoutHash();
$logoutLink = $jvbpixel->_bbURL."/login.php?do=logout&logouthash=$logoutHash&redirect={$return}"; ?>

ashkan 261

Active Member
وقتی سیستم میخواد خارج بشه و به صفحه اول جوملا بره ، میگه دسترسی لازم برای login.php وجود نداره . با توجه به اینکه شما میخواید خارج بشید ، میگید این ربطی به لاگ آت نداره چون لاگین هست .
شما سطح دسترسی فایل مورد نظر رو تنظیم کنید روی مقادیر مختلف 777 ، 644 و ... . و تست کنید .
آیا شما لاگین و لاگ آت وی بی رو غیر فعال کردید ؟ اگر نکردید غیر فعال کنید و تست کنید .

من permission فایل login.php رو هم 777 گذاشتم
اما باز نشد

منظورتونو از غیر فعال کردن login و logout نفهمیدم
میشه بیشتر توضیح بدید !!
مرسی

ashkan 261

Active Member
شما وارد تنظیمات اصلی انجمن در ادمین سی پی ویبولتین بشید ، به قسمت تنظیمات ورود کاربران برید و اون رو غیر فعال کنید ، و خروج رو هم همینطور ، البته توجه کنید فقط گزینه هاش غیر فعال باشه داخل خود وی بی ، طوری غیر فعال نکنید که از جوملا هم نشه وارد و خارج شد ....

اینطوری یه تست بزنید .

جدیدترین ارسال ها

بالا