گرافیک مشکل mysql در لوکال

MASIHA68

Member

سلام
من واسه وصل شدن به دیتابیس از کد زیر استفاده می کنم

کد:
<?php
$dbname="pop";
$dbpass="";
$dbuser='root';
$host='localhost';
$connect = mysql_connect($host, $dbuser, $dbpass) or die("could not connect :" .mysql_error())  ;

$select= mysql_select_db($dbname,$connect) or die ("could not select db :" .mysql_error());
 $add=" CREATE TABLE IF NOT EXISTS login('name' text not null)" or die("con nor creat tabel" .mysql_error()); 
?>

<?php echo   $_POST['name'] 
 ;?><br />

<form action="" method="post">
<input type="text" value="what's your name" name="name" />
<input type="submit" value="submit" name="submit" />
</form>

ولی این ارور رو میده
could not select db :Access denied for user ''@'localhost' to database 'pop'
می تونین کمک کنین بفهمم مشکل از کجاست ؟؟
راستی من درام روی لوکال هاست کار می کنم و اینکه واسه لوکال از
wamp
استفاده می کنم

آخرین ویرایش:

farik

Well-Known Member
باسلام..
خوب اررور که واضحه چی میگه..شما کاربرتون اجازه کافی رو نداره..یکبار با Xampp هم امتحان کنین اگه باز هم به مشکل برخوردین بگین همینجا حلش کنیم...
موفق باشید...

MASIHA68

Member
باسلام..
خوب اررور که واضحه چی میگه..شما کاربرتون اجازه کافی رو نداره..یکبار با Xampp هم امتحان کنین اگه باز هم به مشکل برخوردین بگین همینجا حلش کنیم...
موفق باشید...

ارور اینجا بود

$dbuser='root';$host='localhost';$connect = mysql_connect($host, $dbuser, $dbpass) or die("could not connect :" .mysql_error()) ;

که باید از " به جای ' استفاده میکردم
البته ربطش رو نمی دونم ولی خب بعد استفاده از " مشکل حل شد
بازم ممنون
وقتی این مسئله برام حلش چنان خوشحال شدم که یک شب تموم خوابم نبرد . اخه حدود یه ماه توی این ارور مونده بودم و کسی هم بلد نبود کمکم کنه

farik

Well-Known Member
باسلام..
تنها تفاوتی که بین ",' وجود داره اینه که " باعث میشه که رشته مورد پروسس قرار بگیره و متغیر ها جایگذاری بشن ولی " نه..
ممنون میشم کد درست رو بذارین تا متوجه بشم دقیقا مشکل چی بوده..
موفق باشید..

Freezaban

New Member
همیشه دغدغه ی یک برنامه نویس این است که پایگاه داده را چه کنم؟ با توجه به اینکه در کشور ما کمتر پیش می آید که پروژه های سایز کوچک یا سایز متوسط به صورت تیمی انجام شود و اصلا این کار به صرفه نیست، یادگیری موارد مورد نیاز برای راه اندازی یک پروژه از ابتدا تا انتها ضروری است.
پایگاه داده بی شک مهم ترین بخش یک پروژه است. هم از لحاظ حجمی از پروژه را که در بر می گیرد و هم از لحاظ اهمیت امنیتی و ساختاری.
دوره SQL باید کوتاه، مفید و ارزشمند باشد. آنچنان که یک برنامه نویس بتواند بدون نیاز به دیگران، کارهای دیتابیسی خود را از ابتدا تا انتها به بهترین شکل انجام دهد.

شماره تماس : 22946542

www.mehrdadnaderi.com

جدیدترین ارسال ها

بالا