تغییرات فایل 1 مشکل Freez شدنAE CS6 در یکی از پروژه های سنگین

arman_pier

New Member
سلام و درود

من پروژه نسبتا سنگینی رو با AE CS5 کار کردم ( پروژه ای مشابه کلیپ گخوشبختیت ارزومه-سیامک عباسی) اما نمیتونم با CS6 همون پروژه رو کار کنم و به محض باز کردن و بعد از لود کردن کاملا فریز هستش و فقط هر چند ثانیه به موس واکنش نشون میده , رم و cpu هر دو تقریبا ازاد هستند , رم نصف و CPU هم 30درصد حدودا.

حتی به سختی preview رو بر روی wireframe گذاشتم وهیچ تاثیری نداشت , متوجه شدم از preview نیست , مساله با گذشت زمان حل نمیشه و حتی بد یک ساعت به همون حالت میمونه.

حتی بر روی جی پی یوگذاشتم ولی هیچ تفاوتی نکرد , میخواهم بدونم ایا باگی وجود داره یا چه مشکلی هست که اینطور فریز شده , پروژه تو cs5.5همونطور که گفتم خوبه و فقط preview سنگین بود که اونم مشکلی نبود .
پ.ن : حتی با سیو cs6 هم باز همون مشکل باقیست !

لطفا کمکم کنید دوستان :rose:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
شما حالت پری ویو را باید کم کنی هالف یا حتی کوارتر بعدش هم اگر از فایل های psd با ربزلیشن 300 داری استفاده میکنی هم در این رابطه اثر گذاره و همچنین افکت های مثل پارتیکال - اوپتیکال و ... و یک نکته دیگه که به ذهنم میرسه کم بودن رم و اشغال بودن درایو c و همچنین فعال نبودن دیسک کش

arman_pier

New Member
شما حالت پری ویو را باید کم کنی هالف یا حتی کوارتر بعدش هم اگر از فایل های psd با ربزلیشن 300 داری استفاده میکنی هم در این رابطه اثر گذاره و همچنین افکت های مثل پارتیکال - اوپتیکال و ... و یک نکته دیگه که به ذهنم میرسه کم بودن رم و اشغال بودن درایو c و همچنین فعال نبودن دیسک کش

تمام مواردی که گفتید عوامل کلی هستند , اما دلیلی بر فریز شدن صرفا نسخه cs6 نمی تواند باشند ! در مورد رم و cpu هم توضیح داده بودم , فرومهای خارجی رو زیر و رو کردم اما چیزی پیدا نکردم , جالبه بدونم کس دیگه ای به این مشکل برخورده باشه.

shirani

شما گفتید رم و سی پیو ازاد هستند منظورتون چیه منظورم من اینکه رم بهتر از 8 بیشتر باشه کارت گرافیکتون به روز باشه سی پی یو حداقل 4 هسته ای باشه ازاد بودن منظور من نیست

arman_pier

New Member
منظور من این بود که رم نصفش خالیه و سی پی یو هم ۳۰ درصد utilize میشه. ، سی پی یو چهار هسته ای و رم ddr3 و گرافیک 560ti 2g ، عرض کردم تو cs5.5 هیچ مشکل خاصی نبود ! امیدوارم یکی کمک کنه وگرنه مجبورم قید کیفیت cs6 تو پروژه هام بزنم :(

بهر حال ممنون

massomeh1

Member
جالبه بدونید من هم در سی اس 6 مشکل داشتم البته به یک شکل دیگه مثلا هر چند ثانیه یا چند دقیقه مکث و هنگ ایجاد می شد و صفحه به شدت پرش می کرد بعد ثابت می شد و فکر کردم از کارت گرافیکم هست ارتقا دادم همچنان مشکل باقی بود و الان دیگه مدتی هست قید سی اس 6 رو زدم ودارم با سی اس 5 خیلی روون و بدون مشکل کار می کنم به نظر می آد سی اس 6 ایرادهایی داره همون ورژنهای قبلی یعنی سی اس 5 و 5.5 بهتره.

shirani

اخرین اپدیت Cs6 را هم انجام بدید اگه نشد مشکل از ورژنی که شما گرفتید چون من تا الان هیچ مشکلی با cs6 نداشتم رم ddr 2-ddr3 -, .... باید بالاتر از 4 باشه

AfterEffectsTrial-11.0.1-mul-AdobeUpdate توی سایت ادوب میتونید دانلودش کنید حدود 120 مگ

arman_pier

New Member
من آپدیت رو نصب کردم, حالا دقیقا همون حالتی شده که Massomeh1 تعریف کرد! یادم رفته بود بگم رمم 8 هستش. جالب اینه که این مشکل برای بعضی کاربرا پیش اومده ولی بعضی دیگه این مشکلو ندارند , اگر از درایور کارت گرافیک باشه متوجه میشم چون گذاشتم اونم آپدیت کنم !

جدیدترین ارسال ها

بالا