مشکل فجیع امنیتی در پرشین گیگ!!

Ocarina

Member
نمیدونم که با پرشین گیگ کار کردین یا نه......
وقتی که شخصی یه فضا داشته باشه اگه واسش ایندکس نداشته باشه تمامی فایلهاشو نشون میده و همه میتونن از فایلهاش استفاده کنن!! من که قبلاً از یه هاست راسگان دیگه (Ripway.com)استفاده میکردم اسن مشکل نداشت!! و فایلها امنیت داشت
من که شانسی چند تا نام معروف رو تو پرشین گیگ زدم تونستم به فایهاشون دسترسی پیدا کنم:cool:
حتی فایلهاشون داونلود کردم !!!

d@nial

Well-Known Member
ali_moradi گفت:
وقتی که شخصی یه فضا داشته باشه اگه واسش ایندکس نداشته باشه تمامی فایلهاشو نشون میده و همه میتونن از فایلهاش استفاده کنن!! من که قبلاً از یه هاست راسگان دیگه (Ripway.com)استفاده میکردم اسن مشکل نداشت!! و فایلها امنیت داشت
من که شانسی چند تا نام معروف رو تو پرشین گیگ زدم تونستم به فایهاشون دسترسی پیدا کنم:cool:
حتی فایلهاشون داونلود کردم !!!
این ربطی به پرشین گیگ نداره!

شما اگر یه هاست داشته باشین و فایل ایندکس براش نزارین، معمولا تمام فایلهای اون شاخه نمایش داده میشه!

YTERROR

Active Member
دانیال راست می گه این ربطی نداره و فایلها هم امنیت خاصی نمی خواد

Ocarina

Member
آره
اما من از ripway داشتم
اون اینو نداشت
یعنی یوزر و پسورد وارد میکردی به فایلهات دسترسی داشتی
امه اینکه به صورت ساب دامین میده..... خیلی بده چون همه به فایلهات دسترسی دارن

vga24

New Member
free lance

ali_moradi گفت:
وقتی که شخصی یه فضا داشته باشه اگه واسش ایندکس نداشته باشه تمامی فایلهاشو نشون میده و همه میتونن از فایلهاش استفاده کنن!!

آقا علی اگه دقت کنی می بینی که میشه واسش Index ساخت .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:cool: .

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز این مشکل نیست ! ... شما کافی‌ هستش یک فایل به صورت index.htm یا index.html در درون شاخه اصلی‌ یا پوشه ها قرار بدی که از این *مشکل* جلوگیری بشه ...

Ocarina

Member
آره میدونم البته من این کارو قبلاً کرده بودم: www.ali-moradi.persiangig.com
من واسه این این موضوع رو راه انداختم چون همینجوری که داشتم تو ساب دامین های پرشین گیگ میگشتم
شانسی یه جایی رفتم که طرف عکسهاشو گذاشته بود!
اونم عکسهای فامیل و خانوادشون...!

Parham

Well-Known Member
به هر حال این درست نیست که این موضوع با عنوان ' مشکل فجیع امنیتی در پرشین گیگ! ' باشه ... چون فکر نمیکنم مشکل امنیتی‌ بشه حساب کرد ...

lajevardi

New Member
تماما" بستگی به CHmode شاخه داره، که PersianGig اجازه تغییرشو نمیده!
باآس index بذلرین واسش!!!

Ocarina

Member
آره قبول دارم که موضوع رو اشتباه زدم و یا کلاً پست رو نباید میزدم
اما خوب دلیل اصلیش همون مسئله بود!!......
ممنون از تمامی دوستانی که نظر دادن

جدیدترین ارسال ها

بالا